• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    OVECKA_MJ: tu mi nedali :) jen tu klasickou. ale s fingerprintem meli jen v cerny barve stejne.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VECTOR: mas to s fingerprintem?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Tak jsem ted dostal zadarmo v Microsoft Store Type Cover 4 a musim uprimne rict, ze ac se na nem pise mnohem lip a vetsi touchpad je super, na Surface 3 moc nepasuje, ma nejaky jiny, min silny magnety, a je o par milimetru vetsi.

    Kdyby nekdo premyslel o upgradu.
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    OK, díky.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: To neni v update MS, ale v tom ze mas spatny driver zarizeni od Intelu. Jak ti rikaji pomuze downgrade driveru a pockat az Intel vyda opravu.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    Windows: 30 let počítačového šílenství – Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/windows-30-let-pocitacoveho-silenstvi/sc-3-a-180456/default.aspx
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    SCHUNA: To mi coby obyčejnému uživateli nic moc neříká. Mám si najít na stránkách Intelu starší verzi doho IMD (9.x), stáhnout ji a manuálně nainstalovat přes Spránce zařízení - Intel(R) Management Engine Interface - Ovladače - Aktualizovat ovladač... ? Není to moc riskantní?

    Mně by úplně stačilo, kdybych mohl ten update nějak zablokovat, aby se mi znovu automaticky neinstaloval. Bez něj mi běží všechno perfektně.
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    KOBUK: Mne na tieto issues pomohol downgrade intel management driver na verziu 9.x
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Zdravím. Po čase se mi konečně podařilo vychytat všechny mouchy a Windows 10 (64) i všechny aplikace mi běžely prakticky bezchybně. I po tom velkém updatu na verzi 1511 bylo vše OK. Včera ale přišla další "kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 1511 pro systémy x64" (KB3118754) - instalace a restart proběhly v pořádku, ale když jsem pak chtěl vypnout počítač, vypnul se mi jen monitor a komp běžel dál (aktivní ledka power, poblikávající ledka pevného disku, svítící ledky na klávesnici). Počkal jsem asi 5 minut, pak tvrdý restart a vše naběhlo v pořádku. Pak následoval druhý pokus o vypnutí a zase neúspěšně. Znovu tvrdý restart, odinstalace aktualizace KB3118754 a pak už se dal komp bez problémů vypnout.

    Co s tím dělat dál? Už mám tu kritickou aktualizaci zase ve Windows Update. Nemůžu ji nějak deaktivovat, aby se mi už neinstalovala? Přece ji nebudu muset před každým vypnutím počítače odinstalovávat. Tyhle vynucené aktualizace jsou pro mne zatím hlavním minusem Desítek...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: dam to na mega. Pry cca 30 minut upload.
    Akorat md5 nemam, protoze to neni z MSDN ale z MVLSC a tam touhle informaci nevladnou...
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ARIAEL: Pokud to ještě neuploaduješ, tak to hoď prosím na webshare.cz či MEGA. Tam mám účty, takže bych to mohl odtamtud i rychlé stáhnout.

    A kdyby byl případně třebas screen z MSDN, kde by figuroval MD5 hash, tak by to bylo úplně bájó :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    jde to celkem rychle - 10 minut download
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: a kam upload?
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ARIAEL: Jo to je ona. Nevím proč se teď rozhodli značit tuhle verzi nějakým novým přídomkem Version, když se to celou dobu rozlišuje podle buildů.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: Windows 10 Enterprise, Version 1511 (Released Nov '15)
    Je tam jenom tohle.
    A potom samozrejme LTSB verze
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: No on je zasadni problem v tom ze v leckterem ISO jsou integrovane cisla zakazniku. Takze rozhodne neni v nicim zajmu davat verejny pristup.

    SUPEX: podivam se ti... Akorat nevim kam tohle uploadovat. Protoze link na prime stazeni ti rozhodne fungovat nebude.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nejde to přepnout přes ei.cfg?

    ach jo, kdyby tak microsoft měl nějaké veřejné repository se všema isama. takhle si je snadno můžou stahnout jen piráti.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ARIAEL: To je ta růžová a správna varianta. Bohužel neaplikovatelná.

    Jakožto admin pro konkrétní oblast nemám přístup na firemní MSDN a musím dlouze čekat než mi to HQ milostivě poskytne. Proto předešlá otázka :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Public link pro firemni Windows? :) Kdyz jsi firma s narokem na tyhle verze tak mas preci primo svy firemni stranky kde mas linky.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    Existuje nějaký public trusted link pro Win 10 Ent 10586 x86/x64?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ARAGONIT2: Myslim ze je to zbytecny. Zaplat nekomu kdo ma alespon sebemensi potuchy co to je pocitac at to udela....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam