• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GORG: ty jsi fakt experimentator... tohle se nás živými daty nedela.
    GORG
    GORG --- ---
    supr, našel jsem zálohu dokumentů ve Windows.old
    GORG
    GORG --- ---
    kurna mi to smazalo i dokumenty...
    no poměrně znepokoující, že ty Windows jsou schopné se kdykoliv zničehonic takhle dosrat. starší windows šly kdykoliv přeinstalovat a aplikace zůstaly a samozřejmě i osobní soubory.
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    WENTOLINE: no spise mne slo o prechod zdarma min na win 7 to bych byl moc spokojeny :) s vistama jsou jen potize ale pokud to jinak nepujde budu i tak rad
    GORG
    GORG --- ---
    Už jsem dal novou instalaci, dokonce nešlo dát ani "obnovení továrního nastavení" - psalo že je disk zamknutý, ať ho nejdřív odemknu

    Problém vznikl zřejmě tím, že při bootování se počítač vypnul kvůli přehřívání (laboroval jsem totiž v biosu s nastavením CPU), tak ho to muselo nějak rozchodit
    GORG
    GORG --- ---
    KOC256: mam ji na tom samem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GORG: Nemas nejakou to boot oblast na jinem disku?
    GORG
    GORG --- ---
    Winodws 10 náhle končí boot na blikajícím kurzoru. Už řeším přes 3 hodiny. Zkusil jsem vyndat všechny disky krom toho bootovacího SSD, opravení bootovani skrz recovery usb instalaci
    Vypadá to, že zbývá jediná možnost přijít o všechny aplikace a udělat defakto čistou instalaci (jak jsem si všiml všechny varianty smažou aplikace, jen je možné ponechat si osobní soubory - což nechápu, windows vždy uměly zachovat aplikace přece?)

    Instalaci aplikací znovu bych se rád vyhnul, protože to je tak na dva dny to všechno znovu zkompletovat.

    V command line jsem si všiml, že má ten ssd disk jiné písmeno než C, tak jsem mu tam dal C, ale nepomohlo. Nechápu - evidentně to souvisí s problémem windows, že občas mají zmatek, kde jsou nainstalovaný. Včera se mi stalo něco podobného na pracovním notebooku .. nakonec jsem si všiml, že tam mám strčenou SD kartu,

    Setkal se s tím někdo a má řešení? Díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SALE:
    to je nový build windowsů ten linux? ;-)
    SALE
    SALE --- ---
    Linux install workshop, Salé @ 2016-02-03 19:30:00 | radar.squat.net
    https://radar.squat.net/en/node/60394
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: Ten ofiko nastroj od MS co ti vyrobi ISO image dela skoro aktualni verzi s tim co je uvolnena k lidem - je tam zpozdeni mozna par dnu max...
    Takze to je nejjednodussi cesta jak se k nemu dostat.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ROBIN_SNNS: Cili Iso z MSDN verze 1511 by to meli umet napr.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ROBIN_SNNS: měl by to být build 10586
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Teď nevím - Vydal už MS to iso Win10, které jde aktivovat instalačním klíčem sedmiček?
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    RESIDENTE: stahni si image Vist ve verzi OEM, pri pozadavku na cislo zadej cislo z nalepky a nasledne aktivuj... jestli ti jde o zpetne nainstalovani Vist.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RESIDENTE: Jo a musi to byt OEM verze
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RESIDENTE: Na vistu neni zadny narok na upgrade, to uz je trosku sakra dlouho....
    Samotne recovery na vistu te stahnout necha.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MOPIK: kazdopadne koser to neni , licenci mas legalne jen na visty.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    RESIDENTE: Zalezi jak moc na cerno :) jestli je to nejaka crackla verze tak to nepujde, resp. upgrade asi jo ale nebudou zalicencovane. Pokud mas instalaci s funkcnim klicem resp. licencni cislo co projde upgradem tak asi narok mas :) . ( cislo aktualne nainstalovanych win 7 zjistis nejaky udelatkem , treba https://www.magicaljellybean.com/keyfinder/ )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam