• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADAMIRA: smaz v dane slozce soubor thumbs.db udelaji se ti nahledy nove a spravne.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: Haleluja, díky moc, přesně tohle jsem hledal.

    Sice to ukazuje fotky před úpravou (v tomhle případě hned po naskenování - neotočené) ale to už je jedno.

    Každopádně díky MOC!!!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    a toto?

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: teď nevím co tím myslíš...

    Ať se podívám do jakékoliv složky, at jsou v ní fotky, malé, střední velké, nebo opravdu malé obrázky, je to jedno, náhled mi to neukáže :



    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    zkus si někam nahrát nějakou fotku co vidíš a otestovat to tam...


    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: nepomáhá, žádný z těch nastavení, prostě náhledy nevidím
    ***
    btw. pokud si obrázky otevírám v "prohlížeči obrázků" tak mi to místo poloviny fotek ukáže černou obrazovku :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    "Velke ikony" ?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TOOMIX: Heled, chapu, idiot, lama, blbec, naprosto beru a klečím tu na hrachu a omlouvám se ale .... já prostě tu možnost co kde mám zaškrtnout nevidím, fakt se omlouvám, asi mám mrtvici... :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ADAMIRA: myslíš kartu zobrazení?



    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Dotaz, za živýho boha na to nemůžu přijít, asi to bude něco hrozně jednoduchýho ale fakt nevim.

    Jak zapnu ve win 10 náhledy obrázků ve složce? Netušíte někdo? Ve win 8.1 (hrozný zlo mimochodem) jsem otevřel složku s fotkama a okamžitě jsem viděl náhledy, po přechodu na win10 prostě NE! Žádný zapínání náhledů nemůžu najít.

    Předem díky za pomoc a omlouvám se za takovejhle dotaz.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ROBIN_SNNS: Chyba tiskárny a jejich driverů.

    U otce v práci jsem řešil na chlup stejný případ a dokud HP nevydalo bugfix, v jehož changelogu bylo specificky uvedeno něco jako "fix problému s nedetekovatelností tiskárny".

    BTW. Proč nezkusíš drivery z Win7, které evidentně fungovali normálně na Win10 po upgrade?
    MUXX
    MUXX --- ---
    tohle pobavilo me :)
    How to Disable Ads on Your Windows 10 Lock Screen
    http://www.howtogeek.com/243263/how-to-disable-ads-on-your-windows-10-lock-screen/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: Me pomohl nejlepe obycejny samsung driver pro nejaky model co jsem mel doma - ale ukazalo ze se chodi bez chyb i pro jakkykoliv jiny model telefonu.
    Akorat byl trochu opruz z hledanim skutecne aktualni verze pro win 10 - ale to uz by dnes mohlo byt v pohode
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARIAEL: pro Windows Phone i pro Androida (MIUI), nejede mi ani jeden. Zkusím samsung drivery
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: Pro androida? Feature pack je to vis na co :)
    Me celkem nejlepe chodilo sehnat si primo driver do Win 10 - treba balicek od samsungu. Chodi na vsechny androidy.
    A nebo tam dat balicek ktery je v SDK androidu, ale ten je funkcni jak na co.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: No je to blby, ale celkem nic ti nebrani tam dat starsi driver, ze jo :)
    Ackoliv zrovna u tohodle se to celkem tahne uz od Win 95 - neco chodi neco ne.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tak tohle mě pobavilo :)

    Ve Windows 10 zlobí LPT port | Diit.cz
    http://diit.cz/blog/ve-windows-10-zlobi-lpt-port
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Mám nainstalované Windows 10 Pro N a nefunguje mi MTP protokol. Doinstaloval jsem i doporučovaný Media Feature Pack, ale bohužel pořád mi to hlásí, že ovladač nenalezen. Řešil jste tohleto někdo?
    TOFI
    TOFI --- ---
    Windows 10 Store na desktopu je neúspěch i dle zkušených vývojářů | Svět hardware
    http://www.svethardware.cz/windows-10-store-na-desktopu-je-neuspech-i-dle-zkusenych-vyvojaru/41881
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: Rizeni uctu nema s duveryhodnosti nic spolecneho.
    Duveryhodnost rika ze ten instalator ma vadny ci propadly digitalni podpis.
    Rizeni uctu rika jestli se te system ma ptat na potvrzeni admin operaci.

    Ja byt tebou tak se na "HP balicek" uplne vykaslu a nadefinuju to manualne. Tedy jako PCL (nejaka verze) zarizeni tisknouci na USB portu.
    Pripadne si za 15$ koupim USB printer - ten ti vyresi i sitovy sdileni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam