• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    UCKO
    UCKO --- ---
    JIMX: Toř druhý pokus dnes. Povypínat usínání etc, ať notebook běží furt. A aktualizace spustit ručně. A ráno je dát nainstalovat.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: odcházel jsem v 18:10, nastaveno bylo na 19:00 ... nejsem si jistej, po jak dlouhý době nečinnosti se má uspávat, ale neřekl bych, že to bude pod hodinu :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    7 rano?
    JIMX
    JIMX --- ---
    RAINBOF: tak jsem to tu nechal zaplý, když jsem večer odcházel ... bylo něco po šestý, nastavil jsem, že automaticky aktualizovat se to má každý den v 7 hodin ... ráno jsem počítač našel v klidu spící bez známky toho, že by se cokoliv nainstalovalo :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYSBEE:
    ja nejsem paranoik...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Co si myslíte o tomhle? Má to smysl?
    Windows 10: Jak vypnout sledování a zabránit odesílání sbíraných dat | mrpear.net
    http://www.mrpear.net/...log/876/windows-10-jak-vypnout-sledovani-a-zabranit-odesilani-sbiranych-dat
    TOFI
    TOFI --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    GURBON: teď už to fakt nechci řešit jinak ... třeba ten další bude chtít sedmičky:-)
    GURBON
    GURBON --- ---
    JIMX: jasny no, ale i on muze pak udelat totez. Ono windows z recovery nebejvaj nic moc a pokud na to jeste placnes upgrade budes rad kdyz to bude fungovat. Pokud ma ten notes podporu na W10 tak bych to prodal rovnou s nima, je to nacisto nainstalovany za hodinu i s aktualizacema.
    JIMX
    JIMX --- ---
    GURBON: no chci to prodat se sedmickama ... Ty desítky at si tam pak kdyžtak dá další majitel ...
    GURBON
    GURBON --- ---
    JIMX: no pokud to stejne pak pujde na W10 muzes je rovnou nacisto nainstalovat bez klice a ten pak zadat az budou nainstalovany. Aktivace projde pokud mas dost aktualni instalaci.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JIMX: vypni ipv6 protokol na sitovce a otoc to. nech ho bezet povol mu at se rovnou sam restartuje po instalaci updatu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: jo a dej restart a pak zase restart
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BUNDA: Dobré vědět! Díky!
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    THOMASMORTA: a zakaž si vypínání při nečinnosti :-) Tohle vyhledávání aktualizací je tak vyhodnoceno :-(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JIMX: Nezapomeň ho zapojit do sítě - jestli je těch aktualizací opravdu hodně, mohou Ti vybít baterku (alespoň mě se to stalo s aktualizací Win8.1)
    JIMX
    JIMX --- ---
    ok, nechám to ležet v kanclu zapnutý a uvidíme, co na tom najdu ráno :-D
    UCKO
    UCKO --- ---
    JIMX: Pomohlo mě "vydržet". Třeba to spustit přes noc. Monoho hodin
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    JIMX: nech to zapnuté přes noc. Taky jsem to takhle řešil.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Přeinstalovával jsem svůj starej NB z recovery do "továrního nastavení" na Windows 7 Home ... po spuštění začalo kolečko s aktualizacema a po nainstalování asi stovky aktualizací mi to teď ve windows update zobrazuje žlutej vykřičník, že mám vyhledat aktualizace, ale když kliknu na to tlačítko, tak se proužek "točí a točí a točí ..." ... když jsem počítač nechal nějakou dobu prostě ležet, že si třeba vzpomene sám, tak taky nic ... restart i vypnutí proběhlo ...

    ... v zásadě by mi to bylo jedno, ale v inzerátu na prodej mám, že se dá upgradovat na Win10, ale ta aktualizace do něj asi ještě nedotekla, protože mi nevyskakuje ...

    nenapadá vás někoho, jak tu aktualizaci proštouchnout?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    SCHUNA: díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam