• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICKK: to je fakt to mě už napadlo ale jinak ?
    MICKK
    MICKK --- ---
    RAINBOF: protože nižší výkon?
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    RAINBOF: Co je dynamic disk? Ale vím, že swap se nedoporučuje třeba na SSD, protože ho tím výrazně rychleji opotřebováváš.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kdyz jsme u ty windowsofílie, nevíte proč se nedoporučuje mít swap na dynamic disku ? způsobuje mi to pády systému ale až po 5ti letech provozu a tak koumam "proč" čistě ze zvědavosti :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Ale rozhodne mu windowsfilove preji aby hned ted presel treba na Gentoo, tam bude jeho intelekt plne uspokojen :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Nech ho byt prosim, on je tak hloupy, ze by snad i mohl byt zemanem. Mozna i pastyrem. Az tedy bude mit alespon obcanku. V ustavu kde je ji moc casto nevydavaji :)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    to me moc mrzi....









    promin











    kdybych byl tak dobry jako ty tak bych ti poslal neco hezkeho
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CYRIL: no co bys cekal ve windows sekci. prijdes sem vyjadrujes se jako dement ktery neumi ani psat a i presto ze se s tebou nekdo bavi nadavas. co ted cekas ? pochvalu od linuxaku ? budes se nejspis divit ale hodne tech co tu radej jsou linuxaci. jen se umime drzet tematu.
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    windowsfilove...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    DVEL: No ten ma evidentne problem uplne se vsim, nejen s jazykem....
    DVEL
    DVEL --- ---
    Tvůj problém s jazykem je hlavně úplně jiného rázu...
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    muj problem je ze nejsem it mutafuka a potrebuju prepnout windows do aj aby mi to udelal kamos////


    a dik mrknu na to
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    SCHUNA: Na druhom pocitaci...
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    Tvoj problem je evidentne v pripojeni na net a nie v display language :)

    Mozes skusit toto, je to po anglicky :

    Download official MUI language packs for Windows 8.1, Windows 8 and Windows 7
    http://winaero.com/.../download-official-mui-language-packs-for-windows-8-1-windows-8-and-windows-7/
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    myslim ze si ten jazyk musim stahnout.... ale ja to celi delam abych se dostal na net pac v cj to nevyresim.... windows je mrdka posrana
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    nevim si rady s zmenoiu jazyka zobrazeni.... aspon tak by se to melo menovat

    chci aby mi windows 8.1 chodil a ukazoval vse v AJ a ne v cj

    na webu sem nasel navod ale nikde nevidim * Místní a jazykové nastavení.*-

    Otevřete ovládací panel Místní a jazyková nastavení klepnutím na tlačítko StartObrázek tlačítka Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Hodiny, jazyk a oblast a potom klepnutím na položku Místní a jazykové nastavení.

    Klepněte na kartu Klávesnice a jazyky.

    Ve skupinovém rámečku Jazyk zobrazení vyberte ze seznamu jazyk a pak klepněte na tlačítko OK.


    dikz dikz

    klavesnice jak je videt je jedini co se mi podarilo prepnout
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    p.s. Neco trochu advanced - mate nekdo korektne rozchozeny Centos Template pro SCVMM pro automaticky deploy?
    Pripadne samozrejme stejna vec pro vsechny vyssi komponenty SC...
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    SETEC: takhlen dionstalovat prej to funguje i pod win10
    Download Sidebar | Gadgets Revived
    http://gadgetsrevived.com/download-sidebar/
    SETEC
    SETEC --- ---
    Tak chápu co pises. Ale jak to přeinstalovat nechápu. :) :/
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    DUBAS_: nativne asi ne, ale zkus se podivat na "rainmeter"
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    zdar na win7 jsem pouzival addgadget aplikace na plochu pro zobrazeni vytizeni cpu,gpu a hlidani teplot, a gadget stavu site kolik prijimam a odesilam dat

    je neco podobnyho nativne ve win10?

    win10 jiz gadgety nepodporu maximalneje musite doinstalovat z tretiho zdroje coz se mi nechce ma nekdo nejakou radu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam