• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TEAPACK:
    nic se nezměnilo tak jak tomu chceš pomoct? Začal bych tím driverem...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, mám svízel - dneska se mi hryznul komp (oblíbený svchost.exe shodil notes s 12GB ram) a po startu se VisualStudio začalo chovat úplně jinak pokud připojím externí webkameru - dříve měla interní vždy index 0 a externí měly 1 a dál... teď má index 0 poslední připojená, takže někdy má index 0 interní a někdy externí, pořadí dalších jsem se raději nezabýval, nebo bych si musel hodit mašli...

    Jak to vrátit? v aktualizacích není vidět vůbec nic ani u VS ... jediné, co je viditelně změněné, tak je driver kamery, ale ten se musel aktualizovat skrytě - a může mít na takové věci vůbec vliv? (předchozí verzi si samozřejmě nepamatuji)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Tento počátač pravym -> Vlastnosti -> v levé liště - Upřesnit nastavení systému ->
    Vlastnosti Systému - záložka Upřesnit -> Spouštění a Zotavení systému - Nastavení -> a tam to najdeš
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TEAPACK: hm to je divny, ja mam 100.0.0.0
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ARIAEL: zkus to třeba tady: 127.0.0.1:443 :-P
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    L4MA: Tak mi posli IP a otevri porty
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MELOP: Ja ted prohlizel vysledky upgradu par set stroju a nebyl tam problem ani na jednom. Tedy vlastne na jednom jo - opravdu hoooodne stary ntb potreboval nainstalovat driver pro power management protoze ukazoval ze se mu nenabiji baterka.
    MELOP
    MELOP --- ---
    MOPIK: Zřejmě jsem měl zase jednou kliku, že to mému počítači se dvěma fyzickými disky nikdo neprozradil...

    Aby bylo jasno - nepochybuju o tom, že jde o reálný problém, ale silně pochybuji, že nastává automaticky, bude tam ještě něco jiného ve hře.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    MOPIK: tvl, jestli mi ten kram smaze fotoarchiv...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ARIAEL: na domacim pocitaci kde stejne jedeme oba na jednom uzivatelskym uctu mi heslo prijdo fakt nesmyslny.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ARIAEL: mohl bys mi prosim pres inet smazat disk C? melo by to bejt easy, k prihlaseni nepouzivam heslo...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Pozor: Při aktualizaci Windows 10 mohou „zmizet“ data na druhém disku - iDNES.cz
    http://technet.idnes.cz/...niversary-update-problem-dw7-/software.aspx?c=A160804_084605_software_nyv
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    po update jsem musel přeinstalovat ovladač grafiky a USB drivery.
    JIMX
    JIMX --- ---
    mně funguje všechno v pohodě a vypadá to, že se konečně vyřešil problém se záhadným objevovanim klávesnice CZ qwertz ... takže za mne dobrý:-)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    me na vyrocnim updatu zacal crashovat sourcetree.. super vec zjistit dve minuty pred odchodem na vlak :)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    tak me vyrocni update resetoval nastaveni zvukovky a podelal spousteni sonic studio k vylepseni zvuku, program se nespusti a v prohlizeci udalosti jsou chyby kde pisou ze selhala knihovna kernelbase.dll a ntsc.dll jak jste na tom vy?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ARIAEL: aspoň že už vzdálená plocha nepodporuje prázdné heslo ^.^
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: To jsou jako ti, u kterych clovek nepotrebuje heslo aby se jim dostal do kompu? No ruznych chytrych individui je u kompu hodne, no... Ale cim vic tim lepe, jeden cas jsem se bavil tim ze jsem temhle lidem pres inet mazal disk C :)))
    JIMX
    JIMX --- ---
    ARIAEL: zdržuje ty, kteří se do počítače nepřihlašují :-)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    L4MA: Me se tam libi jak fotky, tak i to ze jsou tam shromazdene vsechny informace ala schuzky atd.
    A nicim nezdrzuje, kdyz necim pohnu tak odjede a zacne autentizace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam