• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    UCKO
    UCKO --- ---
    FATBOZZ: To jsem také zkoumal. Ještě jednou to prověřím.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    UCKO: A co tuto ? Nepomohl by mklink ?
    windows - How do you make a symbolic link with a relative path using mklink? - Super User
    http://superuser.com/...ons/361826/how-do-you-make-a-symbolic-link-with-a-relative-path-using-mklink
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak problem vyresen, patrne vypustili nejakou vadnou bezpecnostni aktualizaci. Po odinstalovani bezpecnostni aktualizace KB3185614 vse zase funguje normalne.
    MELDA
    MELDA --- ---
    A koukam, ze nejsem sam...

    Windows 10 freezes and cannot login after being locked : Windows10
    https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/3mh9rg/windows_10_freezes_and_cannot_login_after_being/
    MELDA
    MELDA --- ---
    Zdravím, nemáte někdo zkušenost, že po nedávné aktualizaci W10 (u mně to byla aktualizace ovladače na grafiku) se po uzamčení PC už do něj znovu nepřihlásíte a musíte natvrdo vypnout pc. A pokaždé, když se počítač zamče nebo vy se odhlasíte, tak následné další přihlášení nefunguje.

    Někdo něco? Pošta.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    UCKO: zkus : %windir%\explorer.exe "..\..\Tested Files\Tools"
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Chtěl bych upgrade z W10 Home na Pro ... Není tu někdo, kdo to umí za cenu menší než 99$ ?
    UCKO
    UCKO --- ---
    KOC256: Dík, řešení s baťákem jsem viděl. Ale moc se mi nelíbí. Já si myslím, že to prostě řešení nemá ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    UCKO:
    jo ted jsem si to zkusil...

    No to asi nepujde...
    ale na prvni skyt jsem nasel toto. Pokud to z rychliku chypu tak je to BATak, ktery vytvori zastupce na miru...
    Diskuse JPW: Cesta k ploše ve Windows XP
    https://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=3&topic=7008
    UCKO
    UCKO --- ---
    KOC256: bez lomítkové konvence otevře soubor, s lomítkovou konvencí ho nemám možnost zmáčknout, neb tu změnu nemohu uložit
    KOC256
    KOC256 --- ---
    co udela tlacitko "otevrit umisteni souboru"
    UCKO
    UCKO --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    UCKO: Tak pak pomoci tecek.
    UCKO
    UCKO --- ---
    KOC256: zástupce je absolutně vzhledem k hlavnímu adresáři, tedy k adresáři který chci libovolně přesouvat/kopírovat na různé disky, do různé úrovně adresářové struktury.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    TEAPACK: tohle je řešení imho (až na ty tučňákový lomítka :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    UCKO: a odkazování pomocí : ../../slozkaOb/soubor ?? Pokud nevyběhneš ze složky, která je společná pro zástupce i soubor, tak nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat - pokud nezměníš vnitřní strukturu...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    a se síťovou cestou bych se rozloučil, tam někdy nejde ani soubor spustit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    UCKO:
    a je ten soubor vždy na stejném místě ABSOLUTNE nebo RELATIVNE vůči zástupci?
    UCKO
    UCKO --- ---
    RATTKIN: Dávno pogůgleno. Neřeší to ten dotaz. Nebo gůglím špatně.

    potřebuji něco ve stylu
    %appdata%\soubor.txt
    akorát aby místo appdata byla proměnná která určuje celou cestu až ke kořenu (C:, D:, síťová cesta etc.)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    UCKO: Google relativní cesta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam