• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PRAASHEK: Mas to instalovat v offline modu pres nejaky patcher, par jich na siti je...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    panowie ani se neptejte, ale řešil jsem tři dny update win7 /servis pak 1:) guglil jsem jak karatista a instaloval všemožné ručně a stejně to winupdate trvalo cca 24 hod, než vyhledal aktualisace. servis pak, ne teď
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    chcete mi říct, že 4 dny řeším že mi nejde windows fucking update kvůli nějaký pitomý hře kterou nechci ale microsoft mi ji dal stejně?

    How To Fix 'Failed To Install' Error For KB3194496 Update On Windows 10
    http://www.addictivetips.com/windows-tips/fix-failed-to-install-for-kb3194496-update-on-windows-10/
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Perfektní, díky všem za odpovědi.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SUN_VU_KUNG: Ono to jde provést i s jedním diskem či jedním oddílem. Pomocí Norton Ghost nebo podobného programu vytvoříš bitovou kopii celého disku či diskového oddílu někam na exterák, nastaluješ nový OS a v případě potřeby prostě zase nabootuješ s Hiren CD, spustíš Ghost a během půl hodinky je starý OS zpátky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (v jednom pc samo :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SUN_VU_KUNG: bude to fungovat. sám mám dvě instance W7 na dvou discích se stejným serial num.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SUN_VU_KUNG: takhle to je v pohodě.
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Ahoj, mám dotaz. Mám krabicovou verzi W7 Ultimate. Nainstalovaná na SSD disku, aktivovaná. Po letech chci udělat čistou instalaci na nový SSD disk. Zároveň bych ale rád po nějaký čas zachoval (odpojil) původní SSD disk s původní instalací, kdybych se potřeboval vrátit k původnímu systému se vším nastavením a instalacemi.

    Moje představa je taková, že odpojím původní disk, připojím nový. Nainstaluju W7 na čistý disk, nainstaluju drivery a aktivuji Windows klíčem z krabice. Pak nechám provést aktualizace a postupně doinstaluju co je potřeba. Kdybych se z nějakého důvodu (práce) potřeboval rychle vrátit k původnímu systému, tak odpojím nový disk, připojím zase starý s původním systémem a pojedu po staru se vším, co na něm mám. KDyž bude čas, můžu opět prohodit disky a dolaďovat nový systém, dokud to nebude funkční tak, že starý už klidně smažu a disk použiji na něco jiného.

    Bude to takhle fungovat? Co udělá aktivace nově nainstalovaných W7 s těmi starými?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KOC256: jj, Jolanda edition... =D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    VOJTAM:
    taky jsem prekvapenej :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ROBIN_SNNS: ikony na ploše se synchronizují přes ms účet, stejně jako třeba tapeta.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    RAGNAROK: ty jo to ještě funguje :) a já vůl používám MDT...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ROBIN_SNNS:
    co treba zkuist toto?
    NTLite
    https://www.ntlite.com/
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Myslíte, že by šlo naskriptovat nastavení Windows (7, 10) po čisté instalaci tak aby se spuštěním dávkového souboru nastavil systém tak jak ho člověk potřebuje? (věci jako je vypnutí šmírování, windowsupdate na dotaz (odložit), odnistalace store aplikací přes Powershell s admin právy, nastavení spotřeby, umístění systémových ikon na ploše, cesty uživatelských složek, zobrazení skrytých souborů a složek atd.).
    Dnes mne potrápil anniversary update (1607), takže jsem nad něčím takovým začala vážně uvažovat.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: beru zpět. po dalším hledání jsem to konečně našel a nastavil. problém skutečně přes ty time zones...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: Své mám v pořádku a na live.com hledal a nenasel...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS: No a. O ty casove pasma?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Pouřívám Live kalendář - buď přes defaultní windows kalendář (jak v mobilu, tak v pc, oboje W10), nebo nově přes One Calendar. Přihlásil jsem se do webové verze a koukám, vše o dvě hodiny posunuté - jako by se někde na cestě synchronizace přehodil time zone, což zní fakt divně... zkrátka zadám začátek akce ve 13:00 a na webu pak vidím začátek v 11. Když na webu změním čas na těch 11, v appce potom vidím, že se to posunulo na 15h...
    pls věděl by někdo co s tím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam