• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RUM
    RUM --- ---
    RATTKIN: ledka se právě vůbec nerozsvítí, nebliká, nic... vůbec jakoby na druhém konci kabelu nic nebylo. ani na routeru ani na síťovce (konektor)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUM: svítí na síťovce ledka, nebo bliká, když je to připojené? a na routeru?
    RUM
    RUM --- ---
    Poradi pls nekdo s win 10. Rodičů počítač se úplně přestal hlásit k routeru. Zkusil jsem i jiný router a jiný kabel a furt to samé, přičemž s mým pc připojeným též přes Ethernet funguje s oběma modemy. Přestalo to fungovat z ničeho nic. Poradí někdo? Díky
    GURBON
    GURBON --- ---
    ARAGONIT2: uf, radsi to odnes nekomu zkusenejsimu
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PETINY: No existuji zpusoby. Jenze jedina skutecne funkcni cesta je to cele smazat a nainstalovat znovu nacisto. SSD disk nechat naformatovat.
    Kdyz si chces byt jisty a nevis co delas tak pred instalaci odpoj ten disk D (kabelem).
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    GURBON:
    aha, jo díky, myslíš sítovku v počítači?Mám ntb a wifi router..
    GURBON
    GURBON --- ---
    ARAGONIT2: ta BSOD je o chybe HW. Jestli se ti to vazne deje jen u uploadu zkusil bych aktualizovat ovladac na sitovku/wifi podle toho na cem ses.
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    ZDRAVÍM, MÁM DELŠÍ DOBU POTÍŽE s uploadem a to kamkoli, ted jsem jen nahrával několik menších souborů na g disk a několikrát za sebou to spadlo, nevíte v čem je problém?fotka zde:.https://i.nahraj.to/f/1yX0.JPG
    PETINY
    PETINY --- ---
    upgradoval jsem z 8.1 na 10 a mám k tomu jeden dotaz - 10 se mi nainstalovaly místo na SSD, kde byl původní systém, na HDD, kde mám data - jde to nějak jednoduše přemigrovat pls? Určitě to na HDD mít nechci
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VESPER_INDIGO:
    ad 1: to co jsem rekl bylo jednoduse konstatovani, ne odsuzovani
    ad 2: mozna jsi mel kamose produktoveho dealera, potom ti mel jako kamos rict ze s tim cislem sice windows nastartujes, ale stejne jsou nelegalni jak cinska kopie.
    Nebo ti k tomu dal fakturu? A kontrolu bohuzel nezajima tvoje cislo, ale prave ta faktura.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    GURBON: jj, to je dobrá stránka. Mně právě ale nepomohla. Z nějakého divného důvodu nebere ty subscription a stará čísla/licence nevím jaký termín mám používat. Někde jsem pak i vygooglil, že to tak mají nastavené...? Třeba je v tom nějaký důvod MS, třeba obcházím nějaké nařízení ok a přiznám se, že mi to je jedno. Ale opravdu mám Windows legální, od normálního dealera MS (tehdy).

    Každopádně už pořešeno od milého jednoho člověka zde.
    GURBON
    GURBON --- ---
    VESPER_INDIGO: pokud mas skutecne legalni cislo melo by to jit uz dneska stahnout primo od MS: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows7
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ARIAEL: to máš asi pravdu, já se v tomhle příliš nevyznám, ale vzít tě za slovo, tak si budu muset jít koupit nové Windows? Možná bys měl trochu přemýšlet než něco takového napíšeš a rovnou odsuzovat. Kamarád byl tehdy produktový dealer MS a dal mi Windows za protislužbu. Windows distribuované elektronicky z obchodního plánu nebo jak se tomu říká, které může dál prodávat nebo používat pro svůj obchod. Teď potřebuju přeinstalovat počítač. Pokud vím, tak číslo na operační systém není na pár let, ale bez omezení platnosti. Kamarád mi teď není schopný pomoct, takže sháním ISO.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VESPER_INDIGO: Cislo bez licence je stejne nelegalni jako cokoliv jineho... Takze "prodaval" je totez co ukrad.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Mám staré legální číslo na Windows 7, "prodával" mi ho kamarád, který na to měl normálně právo ho prodávat, potuď žádný problém. Problém je, že je to hodně stará licence a na MS teď už nestáhnu proti ověření jejich iso. A hledal jsem několik hodin po webu co znám a našel jsem jenom méně či více podezřelé verze. Prosím o pomoc, kde konkrétně se dostat k čistým nepirátěným Windows 7 Professional 64 bit CZ SP1. Třeba někdo budete vědět nebo jestli byste byli ochotní nahrát vlastní iso na uloz.to třeba můžeme to vyřešit nějakou flaškou vína nebo tak. CRC součet si potom ověřím sám. Víc radši asi pošta pak. Děkuju.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: Kdyz je disable - tak ji nespustis ani prikazem... Prikazem spustis manual mode...
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    Tak jestli je jenom zakázaná, tak by jí mělo stačit pouze spustit.

    Takže net start wuauserv v admin komand lajně.

    Jenom nevím jestli si to takhle by default povolí i všechny závislosti
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    PRAASHEK: pripadne se koukni do C:\Windows\SoftwareDistribution\ReportEvents.log mohl by tam byt vypsany nejaky chybovy kod, podle kteryho by se mohlo neco dohledat ...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    No jen technicka - pokud tu sluzbu zakazal tak ji skutecne tezko nastartuje... Mozna by bylo dobry zacit tim, ze ji odzakaze...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    PRAASHEK: ve vlastnostech ty sluzby je cast venovana vzajemnym zavislostem s jinyma sluzbama, treba tam neco najdes ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam