• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    GIINGGER: jestli je to jen problém líznutí asresy z dhcp, tak koukni jakej máš rozsah na routeru a nastav si IP a DNS ručně.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    GIINGGER: Zajimavy je, ze kdyz si otevru vlastnosti pripojeni, tak tam normalne naskakujou ty prijaty a odeslany bajty, ale realne proste nenactu zadnou stranku, mailovyho klienta, nic.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    MUXX: No, zjevne ne, ja mam Win 7 a ten problem mam taky. Posledni aktualizace 14.12., vcera vecer znicehonic prestal na pocitaci fungovat internet (ne po restartu nebo tak, proste totalne random), ale na vsech ostatnich zarizenich bezi.

    KOC256: Rollback jsem ted zkusila pred tu posledni aktualizaci, nic :/ PC se tvari, ze je pripojene, ale internet proste neni.
    MUXX
    MUXX --- ---
    GIINGGER: Ten problem byl ale jenom ve w10

    DSL.sk - Problém Windows 10 s Internetom opravený. Príčina podivno neznáma
    http://www.dsl.sk/article.php?article=19182&hot=6
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIINGGER: Zkus bod obnovy.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    Zdravim, prosimvas, po poslednim updatu Win 7 nejde internet - volala jsem poskytovateli a pry je to problem microsoftu a ze to ma vic lidi. Nicmene jim se dovolat ani dopsat nejde, protoze je vikend. Nevite nekdo nahodou, ktera je ta problemova aktualizace, ci jak ten problem odstranit? Pry je to v tom, ze kvuli ni sitova karta nedokaze automaticky ziskat IP adresu. Na ostatnich zarizenich bez Windows mi internet normalne jde. Restart modemu a PC jsem samozrejme zkusila, nic. Moc dekuju.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Mohl by mi někdo poradit, kde dělám chybu. Snažím se v kontextovém menu plochy vytvořit složku "Aplikace Windows" a v do této složky vložit "odkazy" na jednotlivé aplikace Win, např. příkazový řádek, kalkulačku, apod. Povede se mi vytvořit menu, které je viditelné. Nejde ovšem "rozevřít".

    Zápis v reg souboru:
    [HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\WindowsApps]
    "MUIVerb"="Aplikace Windows"
    "SubCommands"="cmd"
    "icon"="imageres.dll,143"
    "Position"="Top"

    ;== COMMAND PROMPT ==
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\cmd]
    @="Příkazový řádek"
    "icon"="cmd.exe"
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CommandStore\shell\cmd\command]
    @="cmd.exe"

    Mám již jedno menu vytvořené se systémovými nástroji, které funguje. To je vytvořeno pomocí "ExtendedSubCommandsKey". Nemůžou tyto dvě menu mezi sebou kolidovat, že by pak jedno nefungovalo?

    Díky :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    HORST_FUCHS: Urcite jsi vybral na zacatku "opravit pocitac"? Se mi nezda ze by se to pri oprave nekdy ptalo neco podobnyho.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    IMOLOL: taky možnost.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    HORST_FUCHS: tak ti asi chybí ovladač pro řadič disku, pak si jej musíš najít pro svoji desku.

    Další možnost je vypálit instalační DVD na fyzické DVD a použít pro zachranu jej namísto Flash.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HORST_FUCHS: vyzkoušej :

    When Windows is asking for driver, just click Cancel. You will be brought back to the welcome screen. At the welcome screen, remove your USB drive, insert it back to DIFFERENT USB PORT. Click Install Now again. The installation process will be like usual.

    This problem happened to all new version of updated Windows 7 installer. I think, it is due to failure of Windows installer to remain its detection to the USB drive. It lost the connection, and became confused, don't know where to find the USB drive it used to read before.

    When we re-insert the USB drive, Windows installer will detect the USB drive back, and continue like usual.

    Good luck and cheers! TQ.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    HORST_FUCHS: strč flashku do USB 2.0. Pravděpodobně ho máš v USB 3.0.
    AGGU
    AGGU --- ---
    Přesně o tom jsem psal, alternativci ve tmě ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MUXX:
    od doby co se windowsy stahuji primo ze stranek MS nemusis to tahat z ULOZ.to s viry ne?

    Windows 7
    https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows7
    MUXX
    MUXX --- ---
    HORST_FUCHS: Stahni z uloz.to instalacni iso sedmicek, hod to na flashku pomoci unetbootin nebo win7 usb download tool , nabootuj a nech opravit pc.
    Jo vim ze to neni idealni ale netusim jak moc rozumis pc abych ti doporucil neco slozitejsiho. Cos vlastne delal nez to chciplo?
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HORST_FUCHS: zkus při bootu mlátit do F8 a měla by se ti zobrazit boot nabídka, kde bude i možnost "opravit tento počítač" nebo něco v tom smyslu - pokud tam to menu není, tak nemáš nainstalovatný repairtooly a musíš si opatřit Win7 CD/usb a nabootovat z něj.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    HORST_FUCHS: Co to je? Win7 8 10, 95?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ENDRUE: Defender sa v poslednej dobe velmi zlepsil, pre bezne domace pouzivanie je fajn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam