• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ROOCZA: Mozno este sysinternals tool autoruns
    ROOCZA
    ROOCZA --- ---
    ahoj,
    mám takovej maličkej problém
    jednou jsem ze srandy spustil Memody Diagnostics Tool ve win10, a od té doby, aniž by to našlo nějakej problém, mi visí v taskbaru proces MdRes.exe, kterej za boha nemůžu nadobro usmrtit. Vpodstatě o nic nejde, nežere to moc ramky ani cpu, ale štve mě to čistě z principu. V MSConfig nic není, v po spuštění taky ne, ve službách taky ne, v plánování úloh jsem to vymazal, stejně tak z bcdedit, a přesto se to kurevstvo pořád spouští. Našel jsem to ještě v Regeditu pod SystemBinariesList, ale z tama to nelze odstranit. Nemáte někdo tip, jak to z tama dostat pryč (pokud tím neposeru něco dalšího), potažmo nějakej další kout v systému, kam se podívat?
    díky
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Nevíte náhodou někdo jak se dá obnovit smazaná historie v internet exploreru?
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    KUNDUM: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10
    klikni na stahnout nastroj, udela ti instalacni flashku ze ktere to potom pred instalaci muzes i naformatovat...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KUNDUM: jasny, zformatuj z flashdisku (to se da stahnout nekde z webu), a pak potrebujes instalacni medium nejakeho OS.
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    KOCOURMIKES: ďakujem a skúsim, tie dáta už mám zálohované.. Notebook idem predať a preto som ho chcel úplne celý dať do originál nastavení a pod
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KUNDUM: pouzij nejakou boot service device (usb, dvd), zalohuj uzivatelska data z disku, formatuj disk a reinstall OS.
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    KOCOURMIKES: Áno, keď som dával všetko aj premazat tak to skapalo na 3%.. Akonáhle som dal len reinstal Winu a vyčistenia C tak 18%
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KUNDUM: tech 18 % je obnova win10?
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    Win10 btw
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    Hoj prosím Vás, môj notebook nevie zrazu nahodiť obnovenie do továrenských nastavení... Už som to snáď použil 4x od doby čo ho mám a nikdy nebol problém.. Ale teraz všetko spúšťam ako mám pekne sa resetne a začne pracovať a na 18% mi vypíše že nastala chyba nič sa nevykonalo a nechápem.. Nič k tomu ani nenapíše... Nejaké tipy prosím?
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    TAP: vyzkoušej prvně v cmd : "ipconfig /flushdns" na těch počítačích, co vidí prázdný složky.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    THOMASMORTA: NN se odjakziva rikalo 'Necky'. "Necky & Widle" znela plna diagnoza :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOCOURMIKES: B42 - zmizni odsud fetaku.... Nebo si te odnese Pan Jezis a pusti ti upgrade ve tvy kebuli
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PONCIK: a co equalizer plugin do prohlizece ?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    RAINBOF: A dá se přes ně pustit něco z YouTube ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PONCIK: vetsina prehravacu ma ekvalizer...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    VoiceMeeter nainstalován jenže přes něj nic nechce hrát, asi se budu muset podívat do návodu, ach jo .).
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MION: No vyzkouším, díkes .).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam