• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN:
    no ja mel modrou smrt 3x za sebou a to kdyz mi zdechl notbook diky baterce. sice jsem ho pak pichl na snuru, ale chvilku potreboval...

    Tak jen kdyby nahodou a toto jsi zamlcel. Jinak co pises dale, mozna prach, zaseknuty ventilator, cokoliv vadneho
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    COLBEN: U mně tohle O.K..
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOC256: vybity notebook? jako jestli mi to ztuhne kvuli tomu, ze je vybita baterka a ja jsem tak retardovany, ze jsem si toho nevsiml? ne, to fakt ne. baterku jsem nedavno kupoval novou a dnes se to delo jak pri praci v zasuvce tak na baterce
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN:
    nemas vybity notebook (pokud to je NTB)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    RATTKIN: diky za info, ptam se takhle pitome, protoze pred casem se m$ nepovedla aktualizace win10 a modra smrt byla fakt castym jevem nejen na mem kompu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: mě nic
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    nedavaji vam windows 10 posledni dobou nejak casto modrou smrt? mi jen za dnesek nastala asi 5krat, pokazdy neco jinyho.. vsechno je zaktualizovany a reinstall jsem delal asi pred 2 mesicema
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    JIMX: to jsem neznal, no je to elegantnější, než to roztahovat myší. Používám tuhle funkci dost často, a kdysi to třeba v 7 nebo 98 fungovalo bez problémů. Ale spokojím se s tímhle. Díky každopádně
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LUKOYE: Jo win+šipky, nebo drapnout myši a táhnout na stranu
    JIMX
    JIMX --- ---
    LUKOYE: Win+šipka doprava/doleva ti nestačí? :-)
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ahoj, nevíte proč se ve WIN 10 nenastavují v příkazu na řádek "okna vedle sebe" okna prostě vedle sebe přes celou obrazovku, tak jako v předchozích verzích, ale umrní se obě do levého horního kouta? Je to děsný voser to přenastavovat. Nevíte co s tím? díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PONCIK: já používám pouze vypnutí, na ssd je to rychlejší než hibernace a jediné zcela spolehlivé. zároveň se vyřeší otravné updaty
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Mám k NTB připojený monitor 19" na přímo kabelem a když nechám NTB usnout, zaklapnu víko, tak po probuzení/otevření přestane fungovat zobrazení na 2. monitor tedy na ten 19", je nějaký nastavení jak to NTB vysvětlit?
    A to automatický nenaběhnutí wifi po zapnutí NTB, ale až po restartu se tu už tušim řešilo, jen to nenajdu .).
    OS Win 10, díkes
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Na webu se potuluje instalační ISO odlehčeného Windows 10 Cloud, vyzkoušet jej můžete hned – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...ehceneho-windows-10-cloud-vyzkouset-jej-muzete-hned/sc-4-a-185958/default.aspx
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAGNAROK: kodovani dělá grafika, na cpu se to neprojeví. nvidie na to má dedikovaný čip.
    dá se streamovat libivilný program, takže i filmy by to určitě bralo.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RATTKIN:
    Prave uz moc nehraju. Vetsinou rts, tbs, rpg. fps jen zridka. U filmu snad 50 ms neni zas takovej problem.
    Kolik to tak zere vykonu to realtime kodovani?

    DUBAS_:
    parada to vypada taky viable.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JIMX: Tak on ten cirkus byl hlavně technologická demonstrace, že už umí zaoblené rohy (mám pocit, že Apple tohle měl pod pod nátllakem obsova designového radikalismu vyřešené dávno). Navíc v dané době byl přeplácaný design v módě.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ... přestože vím, že XP byl celkem hodně povedená verze, tak tím cirkusem mě natolik odradili, že jsem z W2k přeskakoval rovnou na Visty ... takže mi to taky není jasný, kdo může bejt takovej masochista :-D
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    DUBAS_: Jedna z prvních věcí, co jsem instaloval na XP, když jsem používal, byl skin, který jim dával vzhled Vist (protože vzhled bylo něco, co se Vistám povedlo), tak nějak nevím, kdo si dobrovolně vrátí ten cirkusový defaultní vzhled XP:-) Když už, tak alespoň ten stříbrný...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    TOOMIX:
    RATTKIN:
    Díky.. Na gpedit jsem normálně zapomněl :D
    Jinak to asi vyřeším zálohou nastavení a powershell scriptem, který pustím, když se něco takového zase stane a vrátí mi požadované nastavení...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAGNAROK: tohle je přímo funkce Nvidia. nevím jestli ATI má nebo podobného.
    karta to přímo kóduje do h.264 a streamuješ klidně i do Chrome browser, je to multiplatformní.
    60fps fhd se zvukem má 30mbit, ale může jít až na 70p 30fps.

    50ms to si děláš legraci, to je tak možná na nějakou rts, určitě ne střílečky. při 60fps je 16 milisekund jeden frame. když máš ping 50 tak jseš 3 frame pozadu.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    pokud se nekdo nechce zuby nehty vzdat XPecek tak zde ma malou naplast na dusi :)
    Udělali jsme z Windows 10 zase XPčka. Jak jsme něco tak ošklivého mohli používat? – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...se-xpcka-jak-jsme-neco-tak-oskliveho-mohli-pouzivat/sc-3-a-185823/default.aspx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam