• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MICKK: A kde to najdu? V tom jejich storu to není.
    MICKK
    MICKK --- ---
    THOMASMORTA: plná je skype for windows
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Zdravím,
    dnes mě po aktualizaci Skype upozornil, že umí řadit kontakty do skupin, ale ať klikám, jak klikám, nikde jsem nezjistil, jak to udělat - můžete mi poradit?
    Jinak používám aplikaci Skype Preview - nevím, jestli je k dispozci nějaká "plná" verze a čím se liší.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAGNAROK: Toho si nevsimej, zase jen blbej trol... Ignoruj ho.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KLEINZACH:
    Main Linux problems on the desktop, 2017 edition
    https://itvision.altervista.org/why.linux.is.not.ready.for.the.desktop.current.html#WorksForMe
    Why Windows 10 sucks or Everything Wrong with Microsoft Windows
    https://itvision.altervista.org/why-windows-10-sucks.html

    Nevim no. Vyrost jsem na win. Mam rad win i nux. Macos yosemit jsem par dni zkousel z nutnosti na virtualu a taky nemuzu rict, ze to je spatny, krom defaultniho filemangeru - ten je desivej beyond repair.

    Bez reklam to myslis treba freeBSD?
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    RAGNAROK: v 21 stoleti? ten bez reklam..
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KLEINZACH:
    kterej system je idealni?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KLEINZACH: jinak to nevyresis
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    dotaz - nevite jestli je ve win 10 mozne u jednotlivych aplikaci v taskabru uplne zrusit zobrazovani jejich ikon a nechat pouze label? priklad: mam taskbar na prave strane, mam vypnute groupovani, mam zapnute male ikony, ale zaroven chci co nejvic mista pro popisek otevrene aplikace. je to mozne?
    (plus by me jeste zajimalo, jestli jde pripadne zmensovat font toho popisku)
    pocitam ze nepochodim, ale dik :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    taky jsem to řešil, přišel jsem i na to, co mi tam tu qwertz přidává, ale pak to najednou přestalo a už se mi to asi měsíc neděje ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DARKJESUS:
    ano resilo. Ja pouzivam jen jednu klavesnici a ENG se mi instaluje navzdory sama od sebe. Ale uz jsem to zase nejakou dobu nezpozoroval a to pouzivam stejne prostredi i appky...
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DRAGON: KUTAS: pred nedavnem se tu resilo, ze je s tim u Win 10 trochu problem... ja treba pouzivam ENG a CZ (QWERTY) a po spusteni nejakych programu se mi samo pridava CZ (QWERTZ).

    Pokud pouzivas jen jednu klavesnici, doporucuju druhou uplne odstranit, pokud vic, muzes si nastavit pres Language settings prioritu klavesnic.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    restartovat kvuli zmene klavesnice? coze je za rok? ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KUTAS: aha, tak to mozna na 10 nefunguje, zkusil sis nastavit default keyb v 10. (dat ten jazyk "move up") a restartovat?

    Windows 10 How to change layout keyboard
    https://www.youtube.com/watch?v=rGmiDgnQgcU
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    DRAGON: Ma to nekdo na 10tkach vyzkousene, presne podle postupu a nejak se to nedari...
    TOM
    TOM --- ---
    RAGNAROK: ne, díky :) jsem zvědavý, jak bude fungovat v práci, ale zkusím hned jak získám admin práva .)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    TOM:
    znas classic shell?
    TOM
    TOM --- ---
    existuje už nějaký sympatický hack color themes na windows 10?
    ten z devianartu už prý nefunguje :/
    Windows 10 Classic Theme - Super User
    https://superuser.com/questions/951981/windows-10-classic-theme
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KUTAS: v sedmickach a osmickach byl trik v tom, ze se objevis v logovaci obrazovce, zmenis si klavesnici jak potrebujes a das restart, po nem to mas pak nastaveny tak jak potrebujes
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    Tušíte, jak ve Win10 změnit klávesnici na pevno? Tzn., že se mi po restartu nebo i jen logout/usnutí nepřepne zpátky?
    MUXX
    MUXX --- ---
    Akamai je CDN. V tomto pripade se jedna nejspis o windows update.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam