• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    UMXERA
    UMXERA --- ---
    RATTKIN: zustal bych radeji u vyladenych w7 nezli u bety w10, ktera se meni pri kazdym upgradu a hromada veci proste se musi preinstalovat. Propste dekuji nechci
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NOPOLICE: 7 nebo 10, tolik rozdíl ve výkonu tam není, tak radši novější verzi. u 7 bude za chvíli končit podpora.
    pokud to bude podporovat hardware, grafika, tiskárna a tak.
    GURBON
    GURBON --- ---
    NOPOLICE: v tom pripade bych sel do W10, nebo nechal W7 kdybych chtel usetrit.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    GURBON: by prave neprosel.
    GURBON
    GURBON --- ---
    NOPOLICE: na W10 nemusis ani nic kupovat pokud mas puvodni W7 legalni. Upgrade ti projde.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Můj komp je víc než zralej na přeinstalování, jsou tam Win7, ale už bude nejspíš čas se posunout dál.
    Je to Intel Core i3-2120 3.3GHz 8GB RAM, používám hlavně na úpravu fotek v Lightroom, net, občas nějakou hru (spíš starší).
    Na notebooku mám 8.1 a docela mi vyhovují. Co pro tuto konfiguraci a užití doporučujete, má cenu tam dávat 10ky? Chci koupit druhotnou licenci.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    UMXERA:
    RATTKIN:
    Mno nevadí. Vyzkouším eMClient.... :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Tak vic co - nektery lidi se v tom radi hrabou a nahodne mazou veci co se jim nelibi podle nazvu souboru - protoze neverim ze ve skutecnosti vedi co mazou a jake to bude mit dusledky...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ako som tu spominal, ze mi z grafiky nefunguje hdmi pod w10; tak som to teraz skusil na w7, ze ci sa medzi tym *daco* nepokazilo.. a nie; pod sedmickami to funguje ako ma.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já se v tom už taky nehrabu a většinou to funguje
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja se v tom nehrabu a ono to funguje... ...a nemusim porad neco resit...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: Jo a tak to (podle MS) má být.

    hele to co ty jsem zkoušel taky, ale je to mrcha provázaný a jak dáš něco pryč, někde to chybí.
    UMXERA
    UMXERA --- ---
    CERMINEK: to jsem ti chtel napsat, ale nechtel jsem byt za trolla
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: Tak ten update mi zase ale nasype zpět úplně vše, nebo ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: zahojil by to update na Creators?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem, existuje nějaká možnost opětovné instalace W10 app ze Store, aniž bych musel povolovat Store v gpedit apod.? Hezky jsem si povrtal Widle, tak aby byly dle mého, OK. Mno nicméně, teď v rámci řešení Mailových klientů jsem si usmyslel, že do systému loupnu zpátky, ale to se mi prostřednictvím PowerShellu nedaří. Máte s tím někdo pls. zkušenost?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FATBOZZ: to je docela normalni chovani pocitacu/OS's ve vetsine korporatnich podniku, napriklad banky to tak maji. Je to nastaveni policy, kdyz chces neco kopirovat z firemni site/disku, musis si zadat ticket. Nebude to ono? zkusil bych se zeptat u adminu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    jo existuje software, který to blokuje. zkusit se zeptat na IT oddělení?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jina fleska se tvari stejne?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    FATBOZZ: Gpedit ti nic neukaze. Skus gpresult alebo rsop.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam