• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    JIMX
    JIMX --- ---
    DRAGON: BFU, který s počítačeme pracuje od dob 8 bitů, prošel basicem, pascalem, delphi, asi 5 různejma assemblerama, c, c++, phpk, java, smalltalk, ... na počítači dělám ledacos (browsení, filmy, programování, dokumenty, střih videa, úprava fotek, hry) ... na PC jsem měl snad všechny verze Winů od verze 3.1 vejš (teda bez NT verzí) ... a jedinej OS, kterej mi kdy na PC dělal problém byly WinXP, ze kterých se mi kroutily prsty u nohou kvůli tomu hnusným obřímu kulatýmu stínovanýmu modrooronžovýmu designu a tak jsem je nikdy na vlastním železe ani neměl ... jinak jsem vždycky OS bral jako nějaký pozadí, který mě vlastně nezajímá, hlavně, že funguje a spustí ty programy, které používám :-)

    cejtím v kostech, že tady ten příspěvěk od BATa rozpoutá slušnej flejm :-D


    BAT: kdysi jsem nějakou verzi Winů zkoušel ve Virtual PC ... jestli se nepletu, tak je to dokonce free :-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    BAT: na to já konkrétně můžu tak akorát reagovat tak, že o tom, jestli jsem běžel na Win2k, Win Vista, Win 7, Win 8 nebo Win 10 jsem v podstatě nevěděl .. vždycky všechno fungovalo tak, jak jsem potřeboval ... ale možná jsem v tomhle prostě jenom BFU :-)
    BAT
    BAT --- ---
    Asi neexistuje nejaka zkusebni verze Windows 10, ze by mel treba tyden na to abych se rozhodnul jestli teda jo, nebo navrat k Windows 7?
    Jsem zvyklej na svuj vyladenej system, kterej proste dela to co chci a jen kdyz to chci a nedela nic co nechci - coz podle toho co jsem slysel zni skoro jako presnej opak Win10 (nebo to tak neni?)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HADIAK: Já si celou dobu myslala, že je kreslené (^_^)"
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Lufthansa Hired Photographer Who Shot Windows XP Wallpaper To Take 3 New Wallpapers, And He Delivered Once Again | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/windows-xp-bliss-photographer-new-wallpapers-charles-orear/

    kto by nepoznal, ze :)

    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Resil nekdo neustaly spoustesni C:\Windows\System32\msiexec.exe /v pod Windows 7.

    Blokuje mi to installer, protoze dostavam hlasku, ze installer, uz neco delam, spousti se to spusteni a kdyz to zabiju, tak se to po par minutach spusti znova. Nebezi to pod mym, ale pod nejakym systemovym uzivatelem.

    Zkousel sem ruzny navodu z netu, ale nic se nezmenilo.

    Startuje se to odsud:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\msiserver
    MVEK
    MVEK --- ---
    Měl jsem výtlem, když na mě Skype app v německých Win 10 Home (upgrade z 8.1) vyskočila tato chyba při pokusu vytvořit účet. Uživatel je tam totiž ve Win místní, dotyčná osoba dodnes neměla MS účet.

    imagebam.com

    Můj pokus o překlad je asi takovýto:
    "Byl dosažen denní maximální limit pro zřízení MS konta. Prosím počkejte jeden den, než se pokusíte znovu přihlásit, nebo se obraťte o pomoc na Support."

    Účet jsem nakonec vytvořil v Edge z MS stránky a ve Skype se přihlásil.
    MUXX
    MUXX --- ---
    DRAGON: V tom pripade bych odinstaloval vsechny redisty 2015 co mas v systemu (pridat/odebrat programy), pustil windows update vcetne vsech volitelnych aktualizaci a pak nainstaloval ty redisty zpatky. Tu RC3 verzi, a to jak x86 tak x64 bit. Da se to obejit i tak, ze ten chybejici soubor vezmes z jinyho systemu a nakopirujes do slozky kde mas exe toho programu co nefunguje. Dokonce je mozne, ze kdyz prohledas disk tak ten chybejici soubor najdes v ProgramFiles nejakeho jineho programu.
    MUXX
    MUXX --- ---
    MUXX: *Je jich vic.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Jaky redist 2015? Je jich vec. RC3 jsi zkousel? https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=52685
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    MICKK: u někoho mám https a u někoho neumožní tento protokol
    MICKK
    MICKK --- ---
    PLAVRDA: pak bude neplatný/špatná doména/nedůvěryhodný vydavatel certifikát
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    MICKK: to právě nechce umožnit
    MICKK
    MICKK --- ---
    PLAVRDA: je to připojení https?
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    KOC256: nechce mě prohlížeč - chrome, vivaldi, edge - pouštět na vzdálené portály k přihlášení do admin systému - např ftp - přitom fzillu jsem opil rohlíkem, ale browsery ne ??
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PLAVRDA: Dělá to jenom chrome nebo i jiné prohlížeče?

    Může to být jenom špatně nastavené datum v počítači nebo antivir...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PLAVRDA:
    hlasi to prohlizec nebo ikonka pripojeni kablu v trayi (dole u hodin)?
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    na stará kolena jsem se zbláznil a mám krásné nové železo a kvůli práci jsem musel koupit i oem licenci na win10 pro- pevná o2 přes zyxel1320 + domácnost na wifi - a na tom ethernet kabelu - již dříve na sedmičkách, stále mě trápí hláška - vaše připojení není soukromé - kde se asi stala chybka?? díky předem...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BEZPRIZORNI: odinstaluj si ten bordel co jsi si tam pridal
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, mám Windows 10 a přestala mi fungovat nabídka start a po kliknutí na ikonku wifi, kalendáře nebo antiviráku na liště se nic nestane, netušíte co s tím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam