• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    MICKK: to právě nechce umožnit
    MICKK
    MICKK --- ---
    PLAVRDA: je to připojení https?
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    KOC256: nechce mě prohlížeč - chrome, vivaldi, edge - pouštět na vzdálené portály k přihlášení do admin systému - např ftp - přitom fzillu jsem opil rohlíkem, ale browsery ne ??
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PLAVRDA: Dělá to jenom chrome nebo i jiné prohlížeče?

    Může to být jenom špatně nastavené datum v počítači nebo antivir...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PLAVRDA:
    hlasi to prohlizec nebo ikonka pripojeni kablu v trayi (dole u hodin)?
    PLAVRDA
    PLAVRDA --- ---
    na stará kolena jsem se zbláznil a mám krásné nové železo a kvůli práci jsem musel koupit i oem licenci na win10 pro- pevná o2 přes zyxel1320 + domácnost na wifi - a na tom ethernet kabelu - již dříve na sedmičkách, stále mě trápí hláška - vaše připojení není soukromé - kde se asi stala chybka?? díky předem...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BEZPRIZORNI: odinstaluj si ten bordel co jsi si tam pridal
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Ahoj, mám Windows 10 a přestala mi fungovat nabídka start a po kliknutí na ikonku wifi, kalendáře nebo antiviráku na liště se nic nestane, netušíte co s tím?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    win 2016, minulý týden čerstvě nainstalovaný, nic se tam nedělalo.
    tři uživatelé, u jednoho nefunguje hledání ve start menu:

    řešení, pustit indexing troubleshooter (dvakrát kurva, poprvé to opraví a podruhé to začne fungovat)

    to je takový problém, aby to fungovalo u všech tří uživatelů hned?
    teď jsem měl telefon od microsoftu, proč nepoužíváme ten jejich cloud. sprostý jsem na ně nebyl, paní za to nemůže, ale microsofte nesereš mě ???????

    druhá příloha po opravě - není to uplně stejné, ale lepší. ale berou v tom microsoftu nějaké dobré prášky



    KOC256
    KOC256 --- ---
    FURIUS: Stahni z microsoft.com
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BOD1E:
    1.Open an elevated command prompt
    2.Run the following command:
    net stop bits
    net stop wuauserv
    net stop appidsvc
    net stop cryptsvc
    ren C:\Windows\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
    ren C:\Windows\System32\catroot2 catroot2.old
    net start bits
    net start wuauserv
    net start appidsvc
    net start cryptsvc
    3. Exit command prompt and check if the issue persists
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GLOBALISTA: ve skutecnosti jsem jeste u zadnyho jinyho dodavatele technologie nevidel lepsi podporu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BOD1E: log: C:\$WINDOWS.~BT\Sources\Panther\setuperr.log
    google o tom rika ze obvykle jde o pluginy a dalsi podobne veci treti strany, u kterych neprojde XML transformace.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    BOD1E: před upgrade z Windows 7 odinstaluj všechny aplikace od HP a třetích stran. Už jsem tohle řešil. Většina problémů způsobují právě aplikace na hlídání disku, stavu zařízení id výrobců notebooků, atd. .
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    BOD1E: Jednou jsem Microsoft s chybou (problém synchronizace mobilu a OneDrive) kontaktovala a poměrně brzy se mi vrátila doplňující otázka (ne strojová). Jelikož jsem celou věc nakonec vyřešila jinak, už jsem neodpověděla a přišli mi od nich ještě asi tři maily, že jsem neodpověděla a co... Takže na tahle hlášení odpovídají.
    UCKO
    UCKO --- ---
    BOD1E: Asi blbá odpověď, ale Gůgl si zkoušel?
    0x8007001f - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...0x8007001f&oq=0x8007001f&aqs=chrome..69i57.415j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BOD1E: asi ti to moc nepomůže, ale HP PB 4330s jsem upgradnul před létem naprosto v pohodě.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Ahoj, narazil jsem na problém při upgrade z Windows 7 prof. na Windows 10 (notebook HP ProBook 4540s). Nejdříve upgrade skončí s chybou při stahování a přípravě:


    Když zkusím upgrade zopakovat, přes tuto chybu se dostanu, upgrade se rozběhne, naskočí taková ta fullscreen fialová obrazovka, že se instalují Windows 10 a až to doběhne a napíše že bude restartovat, tak to spadne podruhé s hláškou:


    Je mi jasné, že snadná rada neexistuje ale chci se zeptat na následující:

    1. Dá se něco usuzovat z chyby 0x8007001f?
    2. Je něco, co byste zkontrolovali jako první?
    3. Jsou někde k dispozici logy upgrade?
    4. Má smysl kontaktovat podporu Microsoftu?

    Díky
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Microsoft definitivně ukončí bezplatný upgrade na Windows 10 v prosinci - iDNES.cz
    https://technet.idnes.cz/...vse#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=technet&utm_content=main
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    TOOMIX: On nerozumi zakladnim metrikam a ty ho posles do wiressharku, dobry:)

    HORST_FUCHS:
    Hele prijato / odeslano - je cislo, kde se napocita pocet odeslanych a prijatych dat od ty doby co ses pripojil.. Problem by byl kdyby se ti to cislo nezvysovalo (=nefunkcni pripojeni, paklize se siti neco delas).

    Nejjednodusi test je dat do prikazovyho radku:
    ping google.com -t
    a divat se jestli odezva moc nestace a jestli tam nejsou vypadky.

    Druha vec je rychlost pripojeni, dej si v prohlizeci stahovat neco s rychlyho zdroje a divej se jestli rychlost stahovat moc nekolisa (paklize krome toho stahovat nic jinyho se siti nedas a jestli jeden pripojenej klient), nejaky advandce stahovace - pluginy do browseru budou mit i graf rychlosti toho stahovani to by ti melo pomoct..

    Dalsi easy vec je pravy na Taskbar-Task manager - Resource Monitor - Network tam vidis, rychlost stahovani per aplikaci a jsou tam zakladni agregovany graf..

    Jakmile vypozorujes jaky cisla jsou optimal, tak pak casem muzes srovnavat, kdyz budes mit pocit, ze je to pomaly..

    Pak jeste jestli vic jakou mas garantovanou rychlost pripojeni, tak si ji muzes overit na
    http://www.speedtest.net/

    Jinak pomuze jen Pepe a Gabi..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HORST_FUCHS: wireshark by mohl napovědět
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam