• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK:
    nuda. mam misto flash https://m.heureka.cz/pevne-disky/intel-540s-240gb-2_5-sata-iii-ssd-ssdsc2kw240h6x1/

    ale ja se ptam zda na program kterej prenese nastaveni z profilu a nemusel jsem to delat pul dne.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RAINBOF: a zkoušel jsi tohle? =P
    Corsair Voyager GTX 128GB CMFVYGTX3B-128GB | CZC.cz
    https://www.czc.cz/corsair-voyager-gtx-128gb_2/165781/produkt
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Je na windows 10 něco jako přenesení profilu uživatele nebo to musím zobat ručně ?
    (ne nechci 100gb tahat přes cloud)
    MVEK
    MVEK --- ---
    RAGNAROK: Nevím, jestli se má i offline to vyhledávání učit, ale přijde mi to, byť mám vypnuté v desítkách všechno to odesílání dat pro lepší vyhledávání a tak.
    Na čistě nainstalovaném systému jsem napsal "hardware" ve snaze dostat se do správce zařízení. Start mi nabídl pouze System information a ne, neinformoval mě, že by pořád probíhala indexace neb něco podobného.
    Ok, System information mi vyhovuje taky, tam si správce najdu. Zkusil jsem to ale ještě jednou později a už mi to našlo více položek pod řetězcem hardware, jedna z nich (nepamatuji si popisek) vedla přímo do správce zařízení.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GURBON:
    multi-tasking: pouzivani nekolika programu najednou, hot edge/corners teoreticky melo mysoidnim lidem usnadnit multitasking. Kdyz napises treba "snap" tak ti to najde stejny menu. Jinak ale zdilim v tomhle tvuj MS angst.
    GURBON
    GURBON --- ---
    RAGNAROK: to, ze je tam vyhledavani snad proboha neznamena, ze to musi bejt razeny naprosto nelogicky. Fakt nevim co ma prichytavani oken spolecnyho s multitaskingem. A to neni zdaleka jedinej takovejhle nesmysl. Mozna jsem dinosaurus, ale od neceho co se nazyva system, ocekavam nejakou logiku.
    MELDA
    MELDA --- ---
    MELDA: Tak jeste pripisuji druhou aktualizaci z 8.1.2018 KB4056894 - dela to stejny.

    Jsou to kluci sikovny :-)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GURBON:
    od toho je vyhledavani nastaveni uz od win7.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MARI: aha, chápu, adobe produkty ... ty se opravdu chovají jinak a když si na to člověk zvykne, tak wokna jdou poněkud proti ...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Kdyby tady nekdo resil tu sracku kolem posledni aktualizace M$ v ramci diry na Intel a dalsich procesorech, kdy mu po aktualizaci KB4056897 nenabehne system a nezafunguje ani obnoveni z drivejsiho bodu obnoveni, tak zde je reseni:

    Spistit do opravne konzole, prikazovy radek a tam dat toto: dism.exe /image:d:\ /cleanup-image /revertpendingactions

    Odzkouseno, funguje.
    MARI
    MARI --- ---
    JIMX: Protože ho chci mít umístěné na jednom konkrétním místě mezi nástroji v programech Adobe. A když s ním chci pohnout, tak se mi roztáhne do celého okna nebo někde chytne. Grrrrr! :)) A celkově mě rozčiluje, když se něco chová tak, jak mi nevyhovuje, zvlášť když jde o nějaké "vylepšení", které dřív nebylo a byla jsem spokojená.
    JIMX
    JIMX --- ---
    MARI: Hehe, hned jak jsem dočetl dotaz mi bylo jasný, že jsi jabkara :-))) ... btw. proč nevyhovuje chytání okna, imho je to jeden z nejlepších věcí, co ve win7 přidali :-)
    MARI
    MARI --- ---
    GURBON: To teda! Navíc jsem Jablíčkář, Win použím jen v práci ve virtualu a jakmile tam mám něco nastavovat, tak jsem ztracena...
    Díky!
    GURBON
    GURBON --- ---
    MARI: Nastavení > Sytém > Multitasking
    Kdo vymejslel razeni tech kategorii v nastaveni by zaslouzil povesit.
    MARI
    MARI --- ---
    Poradíte mi prosím, jak zruším ve Win 10 přichytávání oken k okraji? Vždycky když chci posunout okno (třeba Word) na jednu stranu obrazovky, tak se mi přichytí buď k okraji nebo rovnou roztáhne přes celou plochu. Dost mě to štve a už z toho rostu, nemůžu to v nastavení nikde najít. Díky!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DOTCOM: taky se můžeš podíat na aktivitu disku, přes sledování prostředků je to dobře dohledatelné co se děje.
    obvykle, pokud je aktivita disku 100%, ale přečtených nebo zapsaných 0kb/p je bedák na disku.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: tak windows update facha ale jak zkusim odebrat hyper-v failne to naprosto stejne. nemel jsem uz cas pockat na to zda funguje wupdate ale hadam ze zase ne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: dik
    bylo to tim ale az tohle pomohlo:
    Windows Update: Error 0x80240438 - Microsoft Community
    https://answers.microsoft.com/...update-error-0x80240438/a5c73754-ba49-4a1f-919f-5752023a2003?auth=1

    nebezelo bits a msiserver
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DOTCOM: update 2: skutecne v systemovych nastavenich byl zapnuty proxy, ale nebyla vyplnena zadna adresa. Kdyz jsem to vypnul tak vse vypada funkcni...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    RATTKIN: no do toho se mi uplne nechce, zvlast s vidinou ze mi ten update budou cpat znovu.
    nicmene update: firefox zacal fungovat pote co jsem mu zakazal pouzivat systemovy proxy server! pricemz doma zadny proxy server nepouzivam, coz ve me budi silna podezreni. Nicmene v nedavne dobe jsem menil sitova nastaveni - mam pripojeni pres wifi k internetu a pres ethernet k NASu, tak zkusim zkontrolovat jestli se tohle nastaveni pri updatu nejak nepodelalo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam