• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JAMILLOS: https://heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

    Timhle toolem lze stahnout vsechny verze ve vsech variantach.... Dobry by bylo vedet jaky buil jsi tam mel predtim, ten stahnout a zkusit to.
    Jo a musi sedet i pouzita jazykova verze - pokud jsi treba z nejakeho hnuti mysli instaloval jinou nez anglickou verzi
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RUTHAN: ctrl+c +v na fokusovanou hlášku funguje docela dobre
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ARIAEL: Ok kdyžtak mi prosím ten link pošli, jestli můžeš. Každopádně mi není zcela jasný, jakou verzi vybrat - zejména teď, když ani pořádně nevím, jaká tam vlastně je. Mám nějaký screenshoty ze systémovejch informací, třeba to pomůže...?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUTHAN: Nestaci ctrl+c? V tech oknech to obcas staci i bez oznaceni.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ARIAEL: Je to sice mimo... ale ještě stoji na to koukat? ja dokoukal prvni a přestalo mě to bavit.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Dokoukal jsem dalsi serii Gothamu a mel cas napsat odpovedi :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tady je to jak kdyz otevres slozku windowsu....
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: No problem jenom pro ty, kdo nemaji domenu a nezadali tuhle zmenu pres ni.... Ti zadny problem nemaji.
    A ti co si vynuti stary protokol zpet se muzou tesit na moc pekny softwarek, co tim umi pekne prolezt :))))
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RUTHAN: Ruthane, vzdyt to mas znat - ta hlaska NIC O ORACLE nerika. Mluvi se tam o zmenach nastaveni sifrovacich klicu....
    Fakt ani pro tebe to neznamena, ze jsi prave dostal licenci na Oracle Enterprise vcetne Hany... Fakt ne.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JAMILLOS: Zalezi co a odkud jsi stahl - obvykle ti nabidne posledni verzi pro standardni uzivatele (treba 1803), ale ty tam mas starou verzi (jeste neupgradovanou), takze treba 1706 ci takj neco.

    On tomu MS rika vsemu Windows 10 a rozlisuje to temi cisly, ale v realu jsou to pokazde ZCELA jine operacni systemy a proto se take instaluji cele odznovu...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: Je to mozny - ohlaseno to bylo uz pred davnou dobou ze se ten stary protokol vypne.
    To ze to nectes bude asi tvuj problem:)
    Stavis se do role manika, co jeci na cele lesy, ze jeho oblibeny web nechce pracovat na HTTP a vyzaduje pouze HTTPS.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    DIVER: No za prve je to "upgrade" a ne aktualizace - to by tvuj kamos jestli je programator k necemu mohl rozlisovat. Je to docela VELKY rozdil.
    A za druhe i z toho samotneho prohlaseni MS je jasne, ze AVAST (tedy ten antivir), pokud je nainstalovany v systemu, tak zpusobuje pad procesu upgrade, protoze se to prase divoky zase sere do cizich jobu a shazuje je.
    Muzes mi ty nebo tvuj kamos programator rict, co se ma nejaky antivir srat do upgrade operacniho systemu? Jaky je tam ukol nejakeho toho antiviru?
    DIVER
    DIVER --- ---
    ARIAEL: já jsem jen uživatel, ale kámoš programátor mi dneska říkal, že jestli to shodilo aktualizací systém, tak je to chyba Microsoftu, i když ji třeba způsobil Avast.
    DIVER
    DIVER --- ---
    RUTHAN: jo, to jsem taky řešil.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    TOOMIX: Když na mě ta hláška vyskočila, tak mi ten link mi přesně pomohl s nastavením gpedit...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ten credssp má důležitosr "medium" ale je z toho akce jak kdyby šlo o bezpečnost světa. asi je to hodně zlá chyba.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    TOOMIX: Nejlepsi na tehle hlaskach je, ze text toho linku nejde vetsinou oznacit a zkopirovat, kdyz to neni primej hyperlink pro prohlizec A kdyz to nadatlis, tak se dostanes na stranku ve stylu, nic nebude.

    Jinak je hezky, ze se umi vymluvit na Oracle..
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ARIAEL: No to bych rád. Stejně tomu ale nerozumím – iso jsem si stahoval na webu win a USB dělal z toho, neměl by to teda bejt přesně ten systém, kterej tam mám?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARIAEL: no ale neni mozny, aby to zariznuli touhletou hlaskou a uzivateli porad si

    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: Mas rad zastaraly security protokol, ktery ti dneska uz prolomi kazda lepsi kalkulacka? Mej rad svy zakazniky :) Zivi te a tvou rozsahlou rodinu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam