• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MICKK
    MICKK --- ---
    SPIKE411: to je symbol Marsu!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    (Nemluvě o tom, že Nyx teda nepodporuje Unicode emotikony, ale pohlavní příznak mu evidentně problém nedělá. :))
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Win + . je super na vkládání emotikonů, ale kurva, nedají se vypnout ty „pohlavní příznaky“, kterým evidentně moc prvků nerozumí, takže se to vždycky rozloží na dva znaky (původní emotikon + pohlaví)?
    ‍♂️
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    FATBOZZ: jasný. Já mám i externí USB.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KRYSPIN: znam uz malo lidi co ma mechaniku v pc. Uz pomalu vymira tahle opticka techhnologie... Iso a rufus, nikdy nebyl problém
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    FATBOZZ: nejlépe z DVD
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MR_G0RBY: Mam pocit ze jsem řešil stejnou chybu. Instaloval jsem z sd karty z nějaké čínské čtečky. Po změně čtečky ok. Tak jestli to mas tak zkus jiny medium, treba instalaci hodit na klicenku
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    MR_G0RBY: Kouknul bych se ti na to v týdnu...
    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    Ahoj, prosím pomocte, už se tu s tím morduju dost dlouho. Popř. Kdyby měl dneska někdo večer v Praze čas, Vinohrady, kdyžtak pošta, moc díky.
    Deska Gigabyte GA-P35-DS4, novej SSD disk-samostatně, instalace W7 64bit, ERROR 0x80300024, googlil jsem, bootovací priorita na hdd nastavená, přehazoval jsem i zapojení na desce (zatím jendou teda)... Zkusil jsem snad už všechno poradí někdo? Neměl by případně někdo čas se na to juknout dnes večer? Odměna domluvou.
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    RATTKIN: Jo, to funguje, moc děkuju! A děkuju i všem ostatním za spolupráci :)

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    GIZZZER: 7 taskbar tweaker má možnost si to řazení nastavit jak chceš
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    GIZZZER: Dalej pisu ako pripnut stranku k liste :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIZZZER:
    Aha. Tak já to myslel ještě trošičku jinak, protože já mám ještě nastaveno seskupení, ale jinak se to chová úplně stejně. Tj. nejde s tím hýbat...
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    SCHUNA: Přečetl jsem, ale nevím, jak by mohlo připnutí stránky ve start menu pomoct při změně pořadí oken v dolní liště...
    GIZZZER
    GIZZZER --- ---
    TOM: Nevím, jestli působím jako pokročilý uživatel, ale úplně tomu, co jsi napsal, nerozumim... :) Jak píše KOC256, mám takhle 3 okna v konkrétním pořadí, který se občas promíchaj (netuším proč), a potřeboval bych je nějak seřadit zpátky, jak byly. Přetažením to nejde, pohne to se všemi najednou...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOM:
    Ale mu jde spíše o toto...


    TOM
    TOM --- ---
    GIZZZER: v práci máme poměrně agresivní doménovou politiku, která mi tam násilně cpe IE a průzkumníka, kupodivu (naštěstí) ale umožňuje měnit registry
    zkus to takhle:
    1) nastavi si pořadí v taskbaru
    2) spusť registry - [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Taskband]
    3) pr. tl. myši - Permissions... Advanced - Disable inheritance
    4) odeber u zbývajících dvou účtů (System a tvoje UserID) práva zápisu (nech jenom čtení)

    když budeš chtít později editovat nastavení taskbaru, tak
    1) registry - povolit si práva zápisu
    2) změnit taskbar
    3) registry - odebrat práva zápisu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIZZZER: To preskakovani se obcas stane. Taky na to vzdy cumim jak z jara...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam