• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PULKA: jo aha ty máš w7. na desítkách to jde normálně nastavit, i tapeta může být rozlezlá přes dva monitory. jedna z mála věcí co je ve w10 vylepšené ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: Ten dual monitor taskbar nema nejakou podporu?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, mám Win7 Pro, dva monitory a na prodloužení taskbaru používám Dual Monitor Taskbar, už několik let. Ale včerejší aktualizací Visual Studio Codu se něco změnilo a okna s VSC si sice můžu přesouvat mezi monitory, ale samotná ikona s nadpisem mi zůstane na hlavním taskbaru a prostě nejsem schopná ho mít na tom monitoru, kde je okno aktivní. Stejně mi to nefungovalo nikdy u Franze, ale tohle už je problém. Netušíte někdo co by za tím mohlo být a co s tím? Díky
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: No a ja jich mel v pocitaci mozna desitky tisic :) Ale je fakt ze podrobne jsem se hrabal v kodu jen casti z nich. A tak trochu nejaky napsal :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BRENMCGUIRE: nebud prudnej hned takova nostalgie. onehalf je legenda prvni polymorfni virus na dosu.

    dneska jsem videl 486sx s dosem u ocarky na nejakym pristroji. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BRENMCGUIRE: na střední jsem měl onehalfa, toť vše :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRENMCGUIRE: ve svým počítači, jo. to je neobvyklý?
    JIMX
    JIMX --- ---
    taky jsem měl vir v počítači snad jenom 3x za celej život ... a ano počítám do toho veškerý škodlivý sw ... jednou kdysi dávno ještě na dosu jsem měl něco, co mi myslím i sežralo data ... a pak nějakej malware na woknech, se kterým si naštěstí poradil ten defaultní ms antivir (zaboha si nevzpomenu na jméno). A to jsem jednu dobu spouštěl kde co pirátskýho, včetně samozřejmě pochybných cracků. Dneska už si SW (i hry) kupuju a nebo stahuju free z ověřených zdrojů, tak to už tolik nehrozí.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: já jsem měl vir za 25 let snad jen třikrát, to už mi víckrát odešel disk.
    Než jsem pirátskou hru pustil, hrabal jsem se dva dny v jejích souborech...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: A co teprve kdyz se ti nejaky osklivy kod povesil na INT13 na prvni pozici do retezeni driveru a zacal si hrat se souborama....!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: jo ten zmizelej fat16 to mě strašně chybělo!
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Myslim ze chudaci ovce...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BRENMCGUIRE: zjavne uz od w7. :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BRENMCGUIRE: skype je sucast OS a mas ho predinstalovany a spustil sa ti niekedy pri boote systemu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak ze bych zavzpominal na dos 5.0 a jak ty zly 6.22 zavedly novy poradky do spravy pameti ?
    nebo jak mi na dosu 7.0 (ten co se dodaval jako dos k diskless) schovali fat16 v fdisku :) a zmenili sluzbu vracejici cislo os tak ze 7 vracela major 4... a spousta toolu pak nefachalo protoze dos 4 uz byl moc starej...

    Nesmis si to brat tak osobne. Windows 98 jsem znal zpameti. registry jsem opravoval s lidma po telefonu bez pc jen tak z hlavy. :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRENMCGUIRE: já bych ti o ME toho řekl plno, a nic by nebylo slušné ;-)
    přešel jsem během dvou dní na win2k, které už byly NTčkové a pak hned na XP jak vyšly.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRENMCGUIRE: Co konkrétně mě prosímtě čeká? ... Visty jsem používal cca 3 roky, Win 7 dalších X let, Win 10 používam od chvíle, co byly k dispozici ... a to jsem programátor a stará konzerva a nemůžu říct jediný křivý slovo.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRENMCGUIRE: když vidím, jaký mas problémy s technikou ... neměl bys jit radši někam do hor past ovce? :-)
    VOCKO
    VOCKO --- ---
    VIXLE: ARIAEL: Díky za tipy, postup od NAVARA zafungoval parádně
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Jenom jsem si projel Users a Program Files (x86) na velikosti adresářů a vymazal cachí, odloženejch installerů, nevymazaných adresářů po instalaci se zbytkovými soubory atp. na pět giga. Např. jenom nVidia je rozstrkaná asi po osmi adresářích se zbytečnými 3GB místa. Vyhlásil bych normálně holy crusade za tohle.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    VOCKO: CaptureBAT pripadne umi udelat kopie smazanejch souboru
    LACIF
    LACIF --- ---
    ARIAEL: Nebo spis sekundární baterie...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam