• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    OSIP
    OSIP --- ---
    B3DA: diky, zkusim.
    B3DA
    B3DA --- ---
    OSIP: :) no, budto si to najdes v ty dokumentaci, nebo to odchyt wiresharkem, jestli to posilas z nejakyho cms, mel by to videt
    OSIP
    OSIP --- ---
    B3DA: ano, ale castecne ho ovladam pomoci ty druhy aplikace. jde mi o jeden prikaz, kterej posila do toho indesignu resp. do pluginu co je v nem.
    B3DA
    B3DA --- ---
    OSIP: chapu dobre ze potrebujes ovladat ten indesign?
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    HWLLFFRDD: Lol, pustim to a jsou tam rovnou spuštený miny :D
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KOC256: Ha! Du si zahrát miny!
    OSIP
    OSIP --- ---
    B3DA: Jde o dost specificky reseni, jde o redakcni system pro vyrobu letaku posteveny na platforme Censhare. Aplikace prostrednictvim pluginu spolupracuje s Adobe Indesign. Jsem bohuzel prilis maly kolecko v systemu abych mel pristup k API dokumentaci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Windows 95 si nyní můžete stáhnout jako obyčejnou aplikaci | cdr.cz
    https://cdr.cz/clanek/windows-95-si-nyni-muzete-stahnout-jako-obycejnou-aplikaci
    B3DA
    B3DA --- ---
    OSIP: zkus byt mozna konkretnejsi. je pravdepodobny ze ten program ktery je ovladan bude mit nejaky api nebo pujde volat s parametry..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OSIP: zkus wireshark ale obavam se ze cesta k jednoduche davce jednoducha neni.
    nebyla by cesta nejaky program pro makra ?
    OSIP
    OSIP --- ---
    Ahoj, rad bych se zeptal zda existuje nejaka moznost jak sledovat a pripadne nahravat skrytou komunikaci mezi programama? Myslim tim datovou komunikaci. Mam dva nezavisly programy, z nich jeden ma v sobe plugin pro interakci s tim druhym. X krat za den musim v jednom zadat jednoduchej prikaz, buhuzel je to schovany v nekolika urovnich nabidkovy listy a neni na to klavesova zkratka. Zajimalo by me, jestli by to slo nejak zachytit a promenit napr. v jednoduchou davku. Diky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CERMINEK: hlas se jako .\cerminek
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    CERMINEK: na W10 vsechny share musi mit login/password a musis se tam tim logovat.
    S Azure to nema nic spolecnyho.
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    CERMINEK: jestli w10 tak nastavit private network na adapteru taky, z toho co nepises ze jsi zkontroloval
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    IMOLOL: právě že vypnul. Ale zkoušel jsem se i logovat, ale neúspěšně. Dneska jsem to vyřešil externím HDD. Potřebuju pracovat...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOPIK: tak uz dobry, tvuj dotaz mne primel se zamyslet a napadlo mne, ze mi ten kokot zapnul Controlled folder access :) dik moc
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    CERMINEK: vypnul jsi password protected sharing?
    Right click on Network and select Properties.
    Click on Change advanced sharing settings at left.
    Click the down arrow next to All Networks at the bottom.
    Select Turn off password protected sharing.
    Click the Save changes button.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DRAGON: Jiný soubory než JPG ti jdou?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ahoj všem... buďto jsem blbej nebo je fakt něco špatně. chci si přetahat data ze starého do nového notebooku. není toho málo, tak to chci udělat přes síť. oba dva počítače jsou přihlášené do firemního O365, ve sdílení mají Workgroup.. na starém jsem nakoukal sdílení složek i práva. Ve zobrazení sítě vidím sdílené složky atd. vše se zdá ok.
    jenže na novém laptopu vidím v síti jen notebook ale když ho otevřu, tak mi napíše, že nemá přístup...

    při sdílení složek na síti, když je pc v Azure / O365 je potřeba ještě nějaké speciální nastavení? Resp. nesetkali jste se s tím někdo?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    ARIAEL: diky za odpoved
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam