• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    JIMX
    JIMX --- ---
    "kradu, ale ten, koho jsem okrad to neví, tak je to v pořádku" ... smutný vidět furt někoho, kdo takhle přemýšlí :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak ono vetsine staci ze projde registrace a nebude to porad hajlovat ze stali jste se nejspise obeti podvodu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OTZ: legalni to neni ale lepsi nez cracknuty os.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    OTZ: Ono se staci podivat, jak je ten web udelany a jake tam realne jsou kontakty a vysvetleni pravnich vazeb :)) Cele je to podvod pripraveny do deseti minut zmizet z povrchu zeme :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    OTZ: Kdyz chces vyhodit prachy za OEM licenci na jiny pocitac nez ten, na ktery byla OEM vydana a pro ktery je jedine platna - tvoje volba...
    Tihleti preprodavaci OEM ignoruji fakt, ze u nas to povolene neni (je to zakazane, mas to primo zakazane v textu licence!). Stejne jako stejny zakon pokryva treba ebook. Taky si ho muzes koupit. Jenze nikdo ho nemuze zdedit, nemuzes ho prodat, nemuzes ho dokonce ani darovat a ani pujcit!
    Jedine na co se hraje je, ze stihnou vcas zdrhnout a nebo nahrabat dost nez se vyvola soud. V nemecku o tom soud probehl, tak to trosku pozmenili - ale vetsina lidi chape, ze nezijeme v nemecku.
    A nekomu staci pocit, ze maji licenci - i kdyz v pripade kontroly vlastne kradenou.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OTZ: neni
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    LACIF: diky, zkusim
    LACIF
    LACIF --- ---
    SYNTAX_TERROR: stardock windowFX
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Helejte neexistuje nějaká utilitka, která by dokázala toto:



    Tedy když mám focus na nějakém okně, aby se pozadí ztmavilo, nebo nějak obdobně zmrvilo, aby vizuálně nerušilo?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ZUZU: hele resenim bude nacpat tam jiny driver, bud nejaky generic MS HD audio, anebo by mozna mohlo pomoct nacpat tam ASIO http://www.asio4all.org/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZUZU: Tohle presne receno neni o windows, ale zcela ciste a jasne o vyrobci a jeho driverech
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    THEODORT: wow. to vypadá že by mohlo být ono. skláním se před tvým google-fu.

    ...každopádně ani toto řešení nefunguje :( ...ale mám novější drivery, výheldově zkusím ty starší...
    ale bude to nějak tím šetřením, protože když na pozadí pustím zvuk obsahující ticho, tak pak to reaguje rychleji vše...
    zkoušel jsem i dát tam (jak radí jinde) generickej ovladač windows, ale ten zas produkuje brutální šum.

    :/ achjo. sere mě to. tak drahej stroj a takovýhle zásek. jsem myslel, že takovýhle píčoviny se ve windows už deset let nedějou. :) trochu jsem si ten počítač pořizoval i na stříhání audia, a tohle je fakt opruz. nonic.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    THEODORT: no tam to právě nemám. účet je administrátorský. možná je to těma windows home?


    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACIF: jo ale ten typek (dohledam a poslu) ti udela na miste na miru redukci. (ostatne za ty prachy...) a bude ti na to drzet zaruku.
    LACIF
    LACIF --- ---
    RAINBOF: Tj, ale plantronix to maj udělaný na rj8 nebo jak se ten telefonní konektor jmenuje, ne?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LACIF: rika se tomu naposlech a od plantronicu to muzes pouzit mam nekde v zaloze typa kterej ty kabely vhodnych konfiguraci poresi.
    naposlech pak ma 2 sluchatka s tim, ze ten druhej muze zmacknout cudlik a prevzit hovor.
    LACIF
    LACIF --- ---
    NIGHTHUNTER: Mno já potrebuju jeden headset s Mic, kde bude volat operátor a druhy muže byt bez Mic (tam bude odposlouchavat nováček..
    Ale dle recenzi by mělo byt to na tom Amazonu ONO, díky, až testnu, dam vedet
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: postavit - imho bude treba michaci elektronika - na kazdy mikrofon jeden operak, vystupy uz se daji normalne spojit. Stejne tak i opacny smer. Vyhodu to bude mit v tom ze to bude fungovat a ze kazdy ten headset bude mit vlastni nastaveni hlasitosti
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    LACIF: asi chápu, stejně jako tady:
    3.5mm 4-pole to 2x 4-pole Y-Adapter | Tom's Guide Forum
    https://forums.tomsguide.com/threads/3-5mm-4-pole-to-2x-4-pole-y-adapter.358845/

    hledáš něco takového:
    Amazon.com: CablesOnline 3.5mm TRRS Male to Dual TRRS Female Stereo 4-Pole Splitter Cable (IP-Y02): Home Audio & Theater
    https://www.amazon.com/CablesOnline-Female-Stereo-Splitter-IP-Y02/dp/B00IKMSMWI/

    Ale taky opravdu potřebuješ mít zapojený 2 mikrofony najednou? Protože to asi nefunguje ani s tím...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam