• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    B3DA: dik to je ono.
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF: `compact /c `?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prosim jak z prikazove radky nastavim u souboru priznak ze je zkomprimovany ?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    NAVARA: odinstaluj antiviry?
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    PISTA1: Too late, mizím z chaty a pořeším to za 14 dní. Family is worst kind of business.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    RUDOLF: nevím jestli šméčko ale od tohodle chlapíka šlape všechno bez problémů
    AUKRO – největší české online tržiště
    https://aukro.cz/...onal_email&utm_medium=email&utm_content=NOTICE_TO_BUYER_BUY_NOW_PURCHASE_CONFIRM
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Zkusil jsem kinguin, oem klíč samozřejmě už použitej, poslal jsem to kinguinu na support, maj tam napsaný, že musíš dodat čistej fuckoff ze supportu a mít screenshot. Ale radši to koupím ofiko licenci, za tohle sraní/loterii ta sleva nestojí..
    JIMX
    JIMX --- ---
    alza, czc, mironet ... ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUDOLF: Tak pak smolik no :(
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    KOC256: Hodilo to chybovku. Když jsem dohledal co znamenal, tam prostě visty upgradnout nejdou 7+ už Jo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUDOLF: No nekdo tu psal ze to pak projde i kdyz to nemas legalni. Ale pokud vis ze to legalni mas tak NP.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    KOC256: Aha! Díkes! Já ho nezkoušel vložit, tj. šance že mi to upgradnou? Já ten MS začnu mít nakonec rád.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUDOLF: No ve chvili kdy ti to nebere aktivacni kod, tak ti to tam napise ze si mas zavolat ne?
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    KOC256: Nic jsem nevygooglil? To je nějaký telefonní support?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUDOLF: Zavolej na MS automat.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    a.) nějaký rozumný obchod kde koupit klíč win 10 home? nějak to všechno působí jako šméčko (asi neaktiovaný OEM klíče, kdo ví) ..
    b.) mám tu zespoda vista aktivační klíč, nejde nějak použít k upgrade na 10 home? před pár lety to šlo..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    POSEIDON: ndis.sys od MS je pachatelem... bez updatů apod :\
    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    NAVARA: nainstaluj https://www.resplendence.com/latencymon a uvidis jakej driver to dela
    OTZ
    OTZ --- ---
    no to je ovsem podpora jak stehno. to je asi jako by ti tickeportal doporucil koupit listek od prekupnika..

    mrdat takovyhle pristupy, prachy si nezaslouzi (PS nepouzivam)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam