• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    NAVARA: Koupil jsem CyberGhost a bojuji s tou jejich desktopovou aplikací. K IKEv2 a L2TP se pripojim ale nekdy mi to dela problem s OpenVPN. Ještě jsem se ddočetl že by to mohlo byt tím ze mam ve vlastnostech adapteru povoleno IPv6
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LIBORNSR: OpenVPN GUI v11
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj používáte tu někdo Protokol OpenVPN na windows 10? Pokud ano přes jakého clienta atd. Diky
    PES
    PES --- ---
    STEPNI_VLK: Popř. v Power Managormentu zakázat probouzení kvůli událostem (ze Scheduleru a tak...)...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    STEPNI_VLK: nekde v advanced settings nejspis :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MAWERICK: Že by to bylo až tak jednoduché? A kde, k sakru, najdu nějaké nastavení toho, aby se tak nedělo? :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    STEPNI_VLK: nastaveni Windows Update?:)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Nová instalace W10. Notebook se mi pravidelně probouzí v půl páté ráno, pokud je v režimu spánku. Wake-up On LAN v BIOSu vypnuto. Jak zjistím, která mrcha mi ho probouzí, prosím vás?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    FRK_R23: pokud to jsou W10 tak shift+win+sipky soupu mezi monitorama
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FRK_R23: alt+mezerník, M a pak šipkama :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: Tak to resi prehozeni umisteni monitoru v nastaveni :)))

    Dik :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jen ze zvedavosti. Kdyz se mi okno aplikace ocitlo mimo monitory (je jako vpravo od myho pravyho monitoru...) a nepomaha winkey+sipky ani nic jinyho. Jak to okno vratim na nejakej viditelnej monitor?:))
    OTZ
    OTZ --- ---
    PES: me obcas taky rudne obraz, ale to se mi tlaci krev do hlavy :D
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: on už je to možná takový slepenec, že sáhnout na jednu věc spolehlivě pomrví desítku jiných a nikdo už neví co s čím je jak provázané...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PES: Vždy když vidím něco podobného si říkám, co za "featuru" se tam snažili narvat, že jim to takhle fatálně selhává…
    PES
    PES --- ---
    NEONS:
    Miliony uživatelů řeší problémy s Windows 10. Někomu i zrudla obrazovka - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/technet/software/windows-update-probem.A190916_092116_software_vse
    Špatně fungující USB, výpadky síťových adaptérů, problémy s audiem, nefunkční vyhledávání či změny barev snímků, to je výčet těch nejvýraznějších problémů, které v poslední době sužují některé uživatele Windows 10. Závažná je skutečnost, že tyto problémy se netýkají několikamilionové testovací komunity uživatelů v rámci programu Insider, ale zažívají je uživatelé standardní instalace Windows 10.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim Vas chtel bych zkusit dostat Windows 10 IOT core na starsi notebook. Stahnul jsem nejaky balik .MSI. Ted stahuju nejake iso. V pocitaci mam windows 7. Dashboard me sprdnul ze mam upgradovat system na W10 ... Je nejaka moznost jak to dostat na ten komp s tim co mam doma? Dekuji
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NEON5: Kompletní odinstalace pomocí DDU a následně zkus čistou instalaci posledních ovladačů. Případně můžeš zkusit UAD drivery.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NEON5: ty realtek drivery jsou dost hnus... Zkus je uplne odebrat (musis je v zarizeni dat smazat) a nechat tam jen MS obecny driver nebo pripadne starsi realtek.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Malá potíž se zvukem.

    Jsem na win 10, mám realtekovou zvukovku. Zapojení následovné, 2 jacky v zadu, jeden na repráky, jeden na sluchátka, plus občas použiji steamlink.

    Po restartu je zvuk v realteku vždy mutelej, takže sluchátka ani repráky nejedou, dokud to tam nezapnu.

    Začalo se to takhle chovat aniž by se v tom někdo vrtal, vůbec netuším odkud vítr vane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam