• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PES
    PES --- ---
    OTZ: U mne i na úplně nejčerstvější verzi...
    JOPS
    JOPS --- ---
    OTZ: kdyz jsem hledal duvod, tak jsem tam mel W10 1906 a delalo to i na starsich
    OTZ
    OTZ --- ---
    JOPS: a mas system aktualizovanej? nejak se mi nezda, ze by tam tu botu s klidem nechali 3,5 roku..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ROBIN_SNNS: hwinfo
    PES
    PES --- ---
    JOPS: Zdá se, že to zafungovalo, ale muselo se vypnout i jen obyčejné zhasínání displeje (power profil byl DELL), protože i v takovém případě chcíplo připojení k síti (WiFi) a odřízlo to dálkové připojení...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    zná prosím někdo utilitu na monitoring větráků co funguje pod W10 a je zdarma? (speedfan je tímto vyloučen). Děkuji.
    PES
    PES --- ---
    JOPS: A ještě ukryté pod takovým hausnumerem co nic nevypovídá...
    JOPS
    JOPS --- ---
    PES: ja se priznam, ze kdyz jsem to videl poprve navod, tak si rikam to jako fakt ? :)
    PES
    PES --- ---
    JOPS: Co za idiota to může v M$ být, že něco takového tam je takhle zprasené???
    JOPS
    JOPS --- ---
    PES:

    KOC256:

    u me si fakt lidi stezovali, ze se jim to vypina po dvou minutach. Fakt jsem si rikal, ze snad nejsem jedinej, kdo ma tenhle problem...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOPS:
    Fakt to tam je. Zkusím, zda to nepomůže i mi...
    PES
    PES --- ---
    JOPS: Ale nejspíš to bude ono, protože jsem si říkal, že tam v tom Power menu něco chybí...

    K..vy indický MicroShití!
    PES
    PES --- ---
    JOPS: Díky za tip. Mrknu a prověřím na místě (až se tam dostanu, protože plán byl dálkově a to nejde)...
    JOPS
    JOPS --- ---
    PES: nemuze to byt tohle ?

    u par notebooku mi to delalo a fakt jsem z toho byl na prasky

    dolezel.net | Vypínání Windows 10 po 2 minutách
    http://dolezel.net/post/2016/02/01/Vypinani-Windows-10-po-2-minutach
    PES
    PES --- ---
    TAJSO: Nejsem včerejší + jsem odchovaný pre-Win10 systémy, takže to bylo jedno z prvních míst, kam jsem šel nastavovat :-)
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    Tak mi jako celek neusíná, ale síťovka se nějak odpojuje. Ale když se připojím RDP, tak v pohodě...
    PES
    PES --- ---
    Mně teď nové NTB DELLy s W10Pro usínají, i když by Profil napájení to má vypnuté (na napájení ze zásuvky), což mne dost štve (a ani v BIOSu a ani ve Win už není co jde nastavit, aby to neusínalo)...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ: Mam tam profil DELL, ale nastaveni pro sit tam neni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam