• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    MICKEY_MOUSE: Počkat až si to Chrome opraví?
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím, mám notebook s Windows 10 64bit, a začal mi cca před týdnem při každém spuštění vyhazovat v Poznímkovém bloku soubor debug.log a v něm hlášku:

    [1007/090457.326:ERROR:directory_reader_win.cc(43)] FindFirstFile: Systém nemuže nalézt uvedenou cestu. (0x3)

    Poradíte, co s tím? Díky.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    droidmote
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: bluetooth to není, ale dosah to má dobrý a stojí to pár korun

    US $3.00 32%OFF | Fornorm Wireless Fly Mouse USB Remote Controller Smart Control for PC Video Movie Browsing Music with Hotkey
    https://a.aliexpress.com/_mOXqGvh
    NEON5
    NEON5 --- ---
    NAVARA: Kdybych mapoval extra pro win, tak pres steam, ale napriklad vlc na ty tlacitka reaguje nativne jako na multimefialni. Steam controller muzes vdycky pouzit i jako klavesnici a mys. Tenhle post tak pisu a jde to pomerne snadno.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEON5: Mám 360, ale drátovej… asi by to mohl být plán B, mapuješ to na klávesy přes Steam appku nebo něco separátního?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    NAVARA: ja pouzivam steam controller.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jakou ovladačku a sw použití na win10, abych mohl na dálku posílat příkazy? Primárně jde o ovládání MPC - posun ve filmu, přepnutí na další díl, hlasitost, suspend,…

    Bluetooth, jde mi o ovladačku, nechci napojovat myš / klávesnici, ani to ovládat přes telefon (který bych musel odemykat, spouštět appku,…), něco typu https://www.alza.cz/philips-srp3014-d4017002.htm .
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHMADE: Tak on neni obecne dobry napad se to snazit aplikovat na necem vysoce specifickem...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KOC256: KEVIN00: Díky, problém byl v tom, že se se to muselo udělat pro každý disk, já se to snažil udělat na "složce" Tento počítač, kde se způsob zobrazení dá taky měnit, ale to aplikovat bylo neklikatelné a poté co jsme vezl na jednotlivé disky se to už dalo. Ještě jednou díky.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SHMADE: Nastav si jak chceš, aby složky po otevření vypadaly a potom použij tlačítko Apply To Folders. Po příštím otevření složek by mělo být rozložení takové, jaké si jej "uložil".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHMADE:
    Toto hledáš?

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KEVIN00: Díky, to jsme víceméně i vygooglil, jen nikde nějak nenacházím tu možnost aplikovat na složky...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Zaplaťpánbůh za ty automagický instalace novinek. Exploity už kolujou.
    Windows Zerologon PoC exploits allow domain takeover. Patch Now!
    https://www.bleepingcomputer.com/.../windows-zerologon-poc-exploits-allow-domain-takeover-patch-now/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SHMADE: Mohlo by to býti pod Folder Option > View tab > Apply To Folders
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Zdravím, kde by se prosím dalo nastavit defaultní zobrazení všech složek na typ "podrobnosti" co jsme googllil, tak nepomohlo. Dřív jsme to tak měl, ale teď se mi to zobrazuje jinak a ani když si to u složky změním, tak si to do příště nepamatuje... ale chtěl bych tak defaultně všechny... Díky
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    KRYSPIN: Takovou funkci tam ani hp nemá. Zajímavé je, že ve stupních šedi, už vodoznak vidět je, ale zase se ztratí inforamce o modrém podpisu a modrém razítku.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    ROBIN_SNNS: vypnout funkci odstranění pozadí
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by někdo jak přimět scanner na tiskárně HP MFP175a k tomu, aby mi naskenoval úmrtní list vč. vodotisku? Zvýšení rozlišení na 1200DPI nepomohlo.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    aha :) ok. zajimavy
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Z Microsoft webu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam