• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PES
    PES --- ---
    Bez ztráty dat také AOMEI Partition Assistant Standard (free), ale samo bych si vždy předtím udělal kompletní image disku do zálohy :-)))
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Tak měl by to umět překlopit třeba EaseUS Partition Manager
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES: A to se da nejak za behu zkoncertovat?
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Nutno mít GPT
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja vcera zkousel UPGRADE na Win11 u nepodporovaneho stroje...
    Pres TPM a SecureBoot jsem se dostal upravou registru dle navodu na netu, ale pak jsem skoncil na tom ze UPG ee a pokud jsem to pochopil, ze tam mam nejaky ten stary partition system...

    A na cistou instalaci se zatim necitim, nemam pul dne casu, kde bych to ladil, pripadne rollbackoval...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Nj, vetsina lidi chce levny hw i sw a pak se divi, ze je to nekvalitni ... a to se nemusine omezovat jenom na IT ... :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    ohrané písničky. stejně jako když vyjde nový iPhone...

    nechápu, že to ještě má potřebu někdo řešit :-)
    PES
    PES --- ---
    KOC256: ... stejně je to (jako obvykle u M$ posledních let) jen uspěchaný polotovar, který bx dřív byl alfa nanejvýš beta verzí...

    Windows 11 udělaly z některých notebooků Dell a HP nefunkční cihly. Upgrade raději odložte – Živě.cz
    https://www.zive.cz/clanky/windows-11-udelaly-z-nekterych-notebooku-dell-a-hp-nefunkcni-cihly-upgrade-radeji-odlozte/sc-3-a-212695
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    Jo to je ten clanek o kterem jsem vcera mluvil...
    Ale autor v nekterchych smerech je hodne subjektivni dle toho jak to vyhovuje JEN MU...
    PES
    PES --- ---
    Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost – Živě.cz
    https://www.zive.cz/clanky/recenze-windows-11-microsoft-nas-opiji-rohlikem-aomezuje-pouzitelnost/sc-3-a-212673/default.aspx
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOC256: tak to bych se upřímně divil :)

    System Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
    System Model: Z390 M GAMING
    BIOS: F9m (type: UEFI)
    Processor: Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz (8 CPUs), ~3.6GHz
    Memory: 32768MB RAM
    Card name: NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KID_MCHUTT:
    tam nemusí být problém ve smyslu, že je něco rozbité. Jen že třeba pro nějakou tvoji součástku není napsaný ovladač...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOC256: no, pak by nebylo od věci ten problém popsat - ale vzhledem ke stáří počítače to tak moc nevidím a pokud ano, pomohlo by mi to s reklamací dílů ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETRPEDROS:
    JIMX:
    W11 by měl jít nainstalovat z ISO/FLASHky, ale bez záruky. Já mám doma stejně rozdupanou instalaci, tak to chci prubnout...

    TOOMIX:
    To už umí i ta ofiko...

    KID_MCHUTT:
    Už v minulostio to pouzastavili pro určitoé kombinace HW, když věděli, že to tam bude problém. Tedy je to OK. samotné sledované komponenty splňují požadavky, ale PC jako takový může mít problém...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: hm, tak odpověď od community experta nepotěšila, hned si člověk připadá jak v subsaharské Africe - Hi there, Many users have stated this and the information in the PC health check app is correct. Windows 11 is been released partially so once it is released in your region you will get it in the settings or use the update assistance tool to get the update. If the reply is helpful, please Upvote and Accept it as an answer
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PETRPEDROS: normalne jsou legalne instalovany, mam nekolik licenci pro win10...

    akorat k vytvoreni iso fajlu jsem pouzil nastroj uudump

    UUP dump
    https://uupdump.net/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já si tu teda ještě nestěžoval, ale někdo mi kecá :)

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Rád bych si nesl toto nastavení lišty i nadále.

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    VYHULENY_UFO: A všechno ti funguje tak jak má žádný zádrhel nebo crack který by přestal fungovat?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Si pusťte tohle a hned uvidíte, kde je zádrhel

    GitHub - rcmaehl/WhyNotWin11: Detection Script to help identify why your PC is not Windows 11 Release Ready
    https://github.com/rcmaehl/WhyNotWin11
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam