• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    OVERWATCH: Tohle je, obavam se, ten problem. Objevuje se mi to tam dohromady, jako reprak/sluchatka.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    BERUSKA_CA: Ok. Mozna jen nejsou povoleny jako vystupni zarizeni?

    Sluchátka nemusí být vaším výstupním zařízením. Klepněte pravým tlačítkem na ikonu reproduktoru v pravém dolním rohu plochy. Poté vyberte možnost Otevření Nastavení zvuku. Z rozevírací nabídky vyberte možnost Vyberte si výstupní zařízení a vyberte si vaše sluchátka.

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    OVERWATCH: Opakovane!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    BERUSKA_CA: To je zrejme v poradku. Zkusila jsi sluchatka zastrcit do laptopu a ten s nima restartovat? ;o)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Tady je jeste par triku

    Headphones Not Working in Windows 10? Here Are Some Fixes - Make Tech Easier
    https://www.maketecheasier.com/fix-headphones-not-working-windows10/
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    realtek ma nejakej svuj podivnej software, kterej na me vzdycky vybehne, ze sem neco odpojil/zapojil a jeste to chce potvrdit - vyzkousel bych proklikat jeste ten soft

    jeste dalsi vec mozno zkontrolovat - do windows menu napsat mixer a to vede neceho jako 'app sound control', kde se daji delat ruzne overridy kterej program kam co posila
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    BERUSKA_CA: A co se Ti otevre za moznosti, kdyz kliknes na ikonku zvuku vpravo dole?

    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    OVERWATCH: Tak tohle nepomohlo
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    BERUSKA_CA: Mne zatim vzdycky pomohl, tak uvidis. Nainstalujes si System Update, pak ho spustis a on najde veskery ovladace a zaktualizuje vsechno potrebny.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    OVERWATCH: Nejakej update jsem delala, ale zkusim tvuj
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    PRAASHEK: Diky, zkusim
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    JIMX: To jsem zkusila, nezabralo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (při odinstalaci je potřeba zjistit, jestli tam není i nějaký další soft, který se o audio stará a může působit problémy)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BERUSKA_CA: Odinstaluj ovladače zvuku, restart, stáhni ovladače zvuku přímo ze stránek lenova, restart. Po vnoření konektoru do zdířky by se tě to mělo zeptat, co chceš učinit/jaký typ zařízení jsi připojila nebo něco podobného - alespoň poprvé. Ale může to fungovat i bez toho...
    JIMX
    JIMX --- ---
    BERUSKA_CA: spina v konektoru ... zkus nekolikrat vytahnout a zasunout konektor ... pripadne zkusit profouknout
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Dobry vecer, mam problem a dochazeji mi napady.
    Notebook lenovo.
    System: windows 10 home, 64

    Vsechna zvukova zarizeni aktualizovana, tvrdi to ze pracuji spravne.
    Detaily o zadizenich viz fotka.

    Problem: strcim sluchatka a hraje to porad ze stroje a ne z nich. Delaji to vsechna sluchatka.
    Help!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LOPIK: Zkusim, dík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam