• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    OTZ
    OTZ --- ---
    me to rovnou vypisuje nejakej necitelnej font :) takze tcmd restart. ale jinak si nemuzu stezovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    No, vykreslovací engine totalcmd by zasloužil upgrade - když přepnu monitor z notebooku na 4K, tam to trvá několik vteřin všechno resiznout :o
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak treba totalcmd UI si muzes dost vyrazne prekopat. ja ho pouzivam kvuli efektivite a rychlosti prace, ne kvuli DOS UI. na Windows i na Androidu.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Mně teda přijde, že UI většiny commanderů je jak z textového režimu (DOSu / Linux terminálu) ... což je ale tak nějak jejich účel a proto je přeci používáme, ne?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    XSOFT: to samozřejmě chápu, ale pořád nechápu tu větu "problém všech commanderů je, že jejich UI je většinou jak z WinXP :)"
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PRAASHEK: vis co kde je, jsi na to zvykly, nemusis se preucovat a tak. Vetsinou tam v obou UI stejna vec je, jen jinde.
    Proste jako kdyz muzes k novy telce mit novy dalkovy ovladac, nebo puvodni, co uz znas. Nekomu to desne vadi, nekomu je to putna.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VITECH: v čem přesně spočívá UI jak z WinXP? Ptám se pro kamaráda...
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    VITECH: zatimco ve skutecnosti touzime po UI z DOSu ;)
    VITI
    VITI --- ---
    VITECH: v tom pripade musis sahnout po https://www.farmanager.com/
    VITECH
    VITECH --- ---
    problém všech commanderů je, že jejich UI je většinou jak z WinXP :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICKK:
    Tak pak je jasné, proč nikomu nechyběly ty balíky peněz... :-)
    MICKK
    MICKK --- ---
    KOC256: Státní správa, vyplácení dotaci
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LOVE_DALI:
    ano dokážu takových najít také několik, ale ptal jsem se na konkrétní jeho case...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    KOC256: tak tre účetní bude TC naprd :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DANIELSOFT:
    pokud pominu to, ze za tech par penez to stoji, tak treba Salamander a nebo z nejakeho duvodu je hodne oblibeny Far :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICKK:
    a v jakem oboru je ta firma, kde tedy asi je 1500 lidi co nepotrebuje TC?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    DANIELSOFT: double commander, nebo Salamander je ted free
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    DANIELSOFT: mc na win funguje taky (nativne/msys/cygwin). akorat cygwin umi za nejasnych okolnosti domr... prava od souboru (ty nejasne okolnosti jsou imho kdyz ti IT uzivatele preinstaluje jinym uzivatelem, bliz jsem se k problemu nedostal)


    TOOMIX: heh, to sem nedavno objevil na disketach. musim uznat, ze na rozdil od W95 a spol, pustit volkov commander je jako nazout pohodlny boticky
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    LOVE_DALI: pod Linuxem si rady vím, tam používám Tux Commander a mc
    PES
    PES --- ---
    LOVE_DALI: Jj, bez toho bych již od W7 snad ani nežil...
    ...a do XP jsem přepínal v profilu na klasické Windows2000 téma (Vista verzi jsem přeskočil).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam