• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    však to jsem psal ne? hned v prvním příspěvku.
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Např. Tento počítač - Ikona disku (USB jednotky) pravým tlačítkem myši.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    no přemýšlel jsem, kde jsi takové menu vyvolal... :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: jako co? Formatovat nebo vysunout?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    To se snad používalo naposledy u flashek ne? Nebo to se ještě používá?
    JIMX
    JIMX --- ---
    To by mě zajímalo, jakýho ďábelského UI návrháře v MS napadlo dát pod sebe do kontextového menu položky "Formátovat" a "Vysunout" ...
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    PES: Aha, díky. Nevím, jestli jsem objevil ten "Mixer" jak píšeš, ale ve Windows v dialogu Zvuk jsem v záložce Záznam povolil "Stereo Mix" a naráz se to už vše nahrává.
    PES
    PES --- ---
    MICKEY_MOUSE: A zdroj zvuku k nahrávání je co? Všechno se "sejde" a dá nahrávat ze zdroje "Mixer" (též zvaný jako "Směšovač")...
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    Zdravím,
    potřebuji poradit s nastavením audio vstupu a výstupu.

    Chci na Windows 10 nahrát videozáznam toho, co se děje na mé obrazovce včetně všech zvuků. Používám k tomu přímo ve Windows Xbox Game bar, který je na to určený a který mi vyhovuje, protože video nekomprimuje a to potřebuji. Nedaří se mi ale nastavit audio tak, abych zaznamenával vše tak, jak to slyším. Mluvím já, je spuštěná hra, která vydává zvuky a mluví ještě druhý člověk, který je ke hře připojený online.
    Při hraní slyším vše v pohodě, ale ve videozáznamu ten druhý člověk slyšet není. Poradíte, co mám nastaveno špatně? Nic speciálního nepoužíváme, mluvíme přímo do mikrofonu v počítači, výstup je do reproduktorů počítače, takže teoreticky vše úplně jednoduché. Zkusili jsme i oba používat sluchátka s mikrofonem, ale výsledek byl stejný.
    Díky.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    INDIAN: vyreseno, schazel este nakej "enterprise update"... pote co sem se k nim dostavil a znovu pripojil do jejich site + restartoval, dalsi test pres mobil uz dopad dobre, vcetne VPN, doma taky ok (teda RDP je porad tabu, ale s tim uz sem se asi smiril)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    DIGGLER: jj, vyzkouseno, to bylo prvni co sem hledal, byl tam nakej interni skript a ani bouzel jeho deaktivace nepomohla
    kazdopadne s tim do ctvrtka nez tam pudu uz vydrzim
    diky vsem :)
    DIGGLER
    DIGGLER --- ---
    INDIAN: tipoval bych na aktivovanou proxy z pracovni site - pres lupu dej vyhledat proxy a v nastaveni zkontroluj táhla, budou-li nejaky modry, zdeaktivuj.. jen si pamatuj nastavení, je možný že až přijdeš s ntb do práce, budou pro změnu problémy zase tam, tak zase potahej pádlama..))
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    INDIAN: hele pokud beha email tak nejaka konektivita tam bude.. takze imho zalezi na tom jak presne to mate reseny... Co presne je ta VPNka zac, jestli nemate napr cloud proxy atd atd...

    ale to bez vic informaci asi nedame.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    NAVARA: jasny
    vyresim to pres mail, to bude asi naky jejich specifikum pravdepodobne dle kolegy co sem s nim pred chvilkou komunikoval ... kazdopadne diky panove !
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    INDIAN: RDP velmi pravděpodobně nebude dostupná, dokud nerozběháš VPN - což může být klidně i zanedbání na jejich straně, že ti to zapomněli aktivovat
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MAWERICK: nedostanu se pres browser na net, nemuzu se pripojit k ty VPN a rad bych se k nemu pripojil pres RDP ze svyho pocitace
    tu verzi citrixu sem jenom opsal po kliknuti z menu "about.."
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    INDIAN: Tak kam presne se nedostanes? :)

    INDIAN: to beres odkud? Navic verze gatewaye je k nicemu kdyz nezname nastaveni a i kdyby tak to je vec citrix adminu. ne tvoje...

    Asi bude mozna lepsi kdyz se dozvime co presne nefuguje a co funguje...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MAWERICK: citrix gateway, version 20.11.3.1
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    INDIAN: jinak ted sem zjistil ze email z outooku funguje taky ...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    INDIAN: tak pak to neni citrix VPN... Citrix poskytoval standalone VPN klienta, ale to je legacy produkt kterej uz se nepouziva... Proto se na to ptam...
    V tom pripade tam tu VPN vytvari neco jineho... a je potreba vedet co...

    Na druhou stranu... pokud maji inteligetne nastavenej Gateway tak se na ten citrix storefront dostanes i bez VPNky (klidne z jineho zarizeni)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam