• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PISTA1: Jo, mám stejnej problém v práci. Psal jsem IT, ale zatim nic.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISTA1:
    dělá to na všech stránkách?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Neřešil někdo v edgi problém s tím že když dáte tisknout nebo Ctrl-P tak vyskočí jen prázdný okno a motá se v něm kolečko....

    Zkoušel jsem reset v nastavení, opravu edge, aktualizaci na nejnovější verzi a nic nepomohlo.
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    PUSCHPULL: tak zatím je vše OK. Nevím co to způsobilo. Možná nějaký webový přehrávač ....
    PES
    PES --- ---
    EZOP: Jo, to je ten non-BT dongle pracující někde ve 2.4GHz pásmu...
    EZOP
    EZOP --- ---
    PES: Unifying - to je taková ta klasika myš klávesnice a k tomu dongle který není BT… chápu to správně?
    PES
    PES --- ---
    EZOP: Kdyby to byl Unifying a nikoliv BT dongle, tak by to šlo. Ale u toho BT jsem to sice nezkoušel, ale z hlediska funkce BT a zabezpečení to bude pokaždé chtít přepárovat (proto mají některé ty Logitech apod. více interních BT profilů, aby si to pamatovalo několik párování)
    EZOP
    EZOP --- ---
    PES: Neumí, to jsem už před nějakou dobou zjišťoval.
    Mohl bych to vyřešit koupí drátového klávesnice a myši, ale když mám 3 BT klávesnice, 2 BT myši a 1 BT trackpad, tak se mi proste nechce pořizovat další….
    PES
    PES --- ---
    EZOP: Spíš se mrknout po klávesnicích, které umí přepínat více profilů = více napárovaných zařízení (mrknout se do dokumentace, zda to ta Logitech náhodou neumí)...
    EZOP
    EZOP --- ---
    Ahoj, obracím se na vás s dotazem. V práci mám 2 laptopy surface a jeden Dock surface. Mám Bluetooth logitech set klávesnice a myši a když prohodím laptopy tak musím znovu párovat což je vopruz…..
    Můj dotaz, když bych si pořídil BT dongle, který pripojím do docku a klávesnici s myši pripojim to tohoto dongle, který v obou spáruji na obou laptopech, budou se mi periferie přepínat? Nebo prosím poraďte jak na to, jestli je to vůbec možné. Díky!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PES:
    Mám rád nové věci. Ale Můj PC se brání (nemá TPM2 a SecureBoot), takže jsem to musel trochu ohnout.

    Ale prostě já tomu jdu napřed. A neřekl bych, že mi to dělá nějaké problémy.
    PES
    PES --- ---
    KOC256: Hezký překlep...

    ...btw. dnes "zabili" Win7/8.x , tak nestraš ještě nějakými (zatím značně sračkovými) W11, kvůli kterým ani pořádně nedodělají ty W10...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    :-)

    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    PRAASHEK: podívám se na. Nechci moc překotně vrtat ve všem. Spíš mám dojem, že možná nějká aplikace si nastavuje hlasitost ... nějaké video na webu, youtube, player na stránce (jako třeba Bandcamp), ... nebo něco takového.
    Nyní jsem vypnul a zapnul PC a budu pozorovta kdy se to stane ...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PUSCHPULL: eště se mrkni ve vlastnostech zvuku na záložku "komunikace", kde je možnost nastavit automatické ztlumení (defaultně bývá asi nastaveno na ztlumení) - nastav "neprovádět žádnou akci"
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    GURBON: Díky za pokus. Kouknu se tam
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    na W10 ten problém nebyl. Nebo se nějak "sám" vyřešil. To už nevím. W10 jsem měl cca 3-4 roky bez přeinstalace.
    GURBON
    GURBON --- ---
    PUSCHPULL: Je to trochu strelba do tmy, ale zkusil bych drivery odtud: https://maxedtech.com/asus-xonar-unified-drivers/#win10 - resi se tim kdejakej problem s temahle kartama.
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Hlasitost samozřejmě reguluji, ale na reproduktorech, buď přímo otočným regulátorem, nebo přes dálkové ovládání k těmto reprákům.
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Dobré ráno.
    Jsem tu s dalším dotazem.
    W11
    Zvuk
    Karta Asus Xonar Essence STX
    Repro Audioengine A5+
    Použíávám nastavení hlasitosti zvuku na 100%
    Systém ho vždy po krátké době (minuty) sníží na 41% ???
    Netušíte někdo jak to zafixovat?
    Děkuji

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam