• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    JIMX: updates tam z vetsi casti fungujou (ale narazil jsem na zminky, ze lidem nektery updaty hazej chyby). uvidim - mam to zatim na notesu a kdyz to pul roku pobezi v pohode dam to i na desktop.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KLEINZACH: k cemu je takovej nezaplatovanej os dneska dobrej? K netu bych to nepripojil ani pres holubi protokol a co se dneska bez netu da na pocitaci vlastne delat? :-)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    KLEINZACH: jj, já jsem za ta léta zkoušel reactos několikrát a ani nevím, jestli jsem to aspoň nainstaloval (na železo)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    OTZ: to vypada fakt dobre - vsechny ty jejich sracky jsou pryc a zatim jsem nepotkal zadnej problem. win 11 instalace ma 6 giga (nepocitam winsxs).

    LOVE_DALI: ja o nem vim, jenomze windows jsou tradicne herni operacni system (i kdyz je to k nevire) a na reactosu (skoro) nic nepustim
    VITECH
    VITECH --- ---
    Ahoj, nesetkal se někdo s tímto?
    Redirecting
    https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-11-defender-antivirus-threat-service-error/842814fe-efc7-4bee-a609-010b16ef6685
    Reinstaloval jsem a i na cerstvem systemu mu to hazi tuto chybu.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MYKEZ: díky, konečně jsem se k tomu dostala a povedlo se! :)
    SDN33
    SDN33 --- ---
    SDN33: playlist je stažitelný pouze do max 100 videí , jak tu bylo řečeno.. takže pokud jich máte v liked video 1000+, vznikne vám další nepříjemnost. A potvrzují, že na ty playlisty je lepší asi 4K video downloader. Moc díky.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    OTZ:
    KLEINZACH: a teď zkusme reactos :)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    OTZ: to je poprve co v tomto klubu vlhnu ;D urcite to zkusim!
    (zkousel jsem minule ltsc (2019?) ale nedarilo se mi to nainstalovat na desktop, do virtualu v pohode)
    OTZ
    OTZ --- ---
    chi

    Windows 11 ohlodali na kost a běží i s 384 MB RAM. Projektu Tiny11 se ale raději vyhněte – Živě.cz
    https://www.zive.cz/clanky/windows-11-ohlodali-na-kost-a-bezi-i-s-384-mb-ram-projektu-tiny11-se-ale-radeji-vyhnete/sc-3-a-220609/default.aspx
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    LOVE_DALI: jeste bych potreboval nejaky AI, ktery jak zaslechne 'pred tim nez zacneme par slov o nasem sponzorovi', priskoci a preskoci to driv nez ja
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MYKEZ: Díky!
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MULTICAT: 1) Zkusit v nouzovém režimu bod obnovy. Pokud nepomůže, tak 2) https://jirikovoego.cz/2011/01/25/windows-vista7-nelze-nacst-profil-uzivatele/
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Ahoj. Potřebovala bych se poradit s někým trpělivým. Po aktualizaci se mi nepodařilo přihlásit do účtu. Dostala jsem hlášku: "Profil uživatele se nepodařilo přihlášení". F8 jsem se nejspíš dostala do továrního nastavení. Je možný se dostat nějak zpět? Kdyztak raději pošta? Dík.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    LACIF: Ahá... tak přes tenhle proklik to vygeneruje vyložené zdá se jedinečný odkaz.. no tak jestli to vyjde, tak si poskočím.

    LACIF
    LACIF --- ---
    SDN33: Kdysi jsem tohle řešil a pamatuju si, ze řešení bylo OBLÍBENÉ rozdělit na 10 playlistů po 100 videích a pak to šlo…
    SDN33
    SDN33 --- ---
    TOOMIX: no ale jak to naodkazujes tu sbírku oblíbených videí? Mně to nějaký jedinečný url nevyhazuje
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SDN33: playlisty umí tahat 4K Video Downloader
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ten YouTube-dl ...zagoogloval jsem si, ze si to take stahnu a narazil jsem na par flame kolem toho jak RIAA nechala projekt zastavit, ze porusuje zakon... pozdeji se projekt obnovil, ale ze tam pry bylo smazane "par testu" ...(treba tady): https://www.root.cz/zpravicky/repozitar-youtube-dl-na-githubu-byl-obnoven/
    hledal jsem oc jde, ale nejak marne... oc teda slo?
    a hlavne: ma cenu shanet starou archivni neorezanou verzi nebo je to zbytecne a o nic neslo a nova verze je plnohodnotna?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SDN33: Umí to, akorát u toho chce sedět a počítat si kolik ti to toho stáhlo - rádo to padá..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam