• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PUSCHPULL: A proč proboha toho Průzkumníka používáš? To je čirý masochismus.
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    HUGH_BOYLAN: mluvím o průzkumníku ve Windows.
    ?
    PES
    PES --- ---
    JIMX: povolit používání vlastního nastavení vstupu pro každou aplikaci už je v nastavení nějakou (delší) dobu



    JIMX
    JIMX --- ---
    Po pár dní používání Win11 mi přijde, že na rozdíl od Win10 drží nastavenou klávesnici přes všechny aplikace ... mám takový pocit, že když jsem na Win10 třeba v Chrome nastavil EN klávesnici, pak přepnul do Wordu, kde jsem přepnul na CZ klávesnici, tak po přepnutí do Chrome mi naskočila zpátky automaticky EN ... což se mi teď určitě neděje. Mám jenom vlčí mlhu a Win10 výše uvedené nedělaly? ... a nebo to jde nějak ve Win11 zapnout taky? Díky
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PUSCHPULL: Jakýkoliv Commander ti nestačí?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    KB5034441 (on Windows 10) and KB5034440 (on Windows 11) <- na prvni otazku uz sem si odpovedel sam... :O)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ve W10 to je take problemova aktualizace? - jen se ptam narychlo, nez zacnu procitat ty google zpravy...
    mam to stale NEnainstalovane a system hlasi "stazeno - pripravene k instalaci" ... zatim jsem dal nekolikanasobne zpozdeni instalace o 7 dni ... da se vubec v tohle stavu ta aktualizace jeste i smazat nebo zastavit?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NIGHTHUNTER: To vím, ale já se ptal na místní ;)
    Následně jsem se chtěl zeptat, jestli zkoušeli resize partition a jestli to pomohlo.
    KB5028997: Instructions to manually resize your partition to install the WinRE update - Microsoft Support
    https://support.microsoft.com/help/5028997
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    CPT_PLESARD: hodně lidem ;-)
    KB5034441 - Hledat Googlem
    https://www.google.com/search?q=KB5034441
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Komu z vás už selhala aktualizace KB5034441?
    S hláškou "Chyba při stahování – 0x80070643"?
    PUSCHPULL
    PUSCHPULL --- ---
    Dotaz: hodně mi vadí seskupování. Vždy když něco nového rozbalím či zkopíruji do nové složky tak se to nějak automaticky seskupuje.
    Chtěl bych jako výchozí pro všechny složky "Nesekupovat"!
    Jak toho docílit?
    Děkuji
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    EVILMIND: zkontroloval jsem a kocku nevidím. :-) díky za tip. nicméně jsem použil přikaz na obnovu msstore který zlobil a začalo to fungovat. záhada ale tak na ty jsme všichni zvykly
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tak mám novej NB s Win11 a musím říct, že i v defaultnim nastavení zatím jsem nadšenej ... jsem zvědavej, jestli narazím na něco, co mě bude štvát...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHEWBACCA: to mi delalo, kdyz mi kocka lezela hlavou na ESC. Na videu neni videt, jestli mas kocku, tak to pro jistotu pisu... ;-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    po restartu opet nefunkční
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    vyrešeno spustěnim služby sihost. snad to bude držet i po restartu
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CHEWBACCA: ok.. jak rikam.. kuknul bych se do event logu po tech eventech na sihost nebo shell expierence host services...
    pripadne je muzes manualne restartnuot melo by se too spravit..
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MAWERICK: dela to od jiste doby neustale již cca týden. po restartu.
    GURBON
    GURBON --- ---
    CHEWBACCA: Dela ti to i v novym profilu? Jestli ne, muze byt jednoduzsi se prestehovat, nez hledat pricinu.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CHEWBACCA: A dělá to nějak pravidelně? Vyřeší se to (aspoň na nějakou dobu např.) odhlášením nebo restartem?

    I vykreslování start menu se stará sihost / shellexperiencehost proces. Tak se podívat do eventu jestli tam není něco s těmahle dvěma vytecnikama...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    prosím nevíte čím by mohlo být způsobeno chování startu viz. video. Najedu na start zobrazí se kolečko a hned nabídka zmizí.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam