• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCCOVýroba kopií CD/DVD - lisování, vypalování, potisk, balení
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    MARFEE: Nero na Widle
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    Ještě bych se zeptal na nějaký free vypalovací program majíci funkce:
    Vypalování datových CD/DVD,filmových(DVD video struktura),kopírování....
    Používál jsem CDBurnerXP,ale posledním časem se mi častějic stáva,že vypalené CD nefunguje a podobně...Děkují!
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    Zdravím. Chtěl bych si potisknout cd,které sice je "printable" ale má trochu jinou tiskovou plochu než je standartně na pritable discích. Jedná se o tento model Verbatim:
    http://www.verbatim-europe.cz/cz_17/product_cd-r-azo-data-vinyl-printable_16864.html.
    Pokud máte s tímto mediém zkušenosti,poreferujte. Jde mi o to aby jak potisk tak hudba(data) v něm vydržel/a co nejdýl. Ale k otázce... Na stránce uvádí oblast tisku,které jsou 21 – 70 mm pro toto medium.Chtěl bych se zeptat jaký program je schopný tyto parametry nastavit/nebo kde se to nastavuje třeba v UnderCoverXP aby tiskarna tiskla kde má. Tiskarnu na CD/DVD potisk nemám,ale to už se někoho poptám. Díky!
    MADARLXR
    MADARLXR --- ---
    PAWDOO
    PAWDOO --- ---
    CD hudební... Takže otázka je, zda to děláš taky a za jakých podmínek.
    Ta praktická otázka je, v jakých formátech se nejčastěji dává výsledek do vypalovacího studia (možná používám nesprávnou terminologii, ale hádám je mi rozumět :-) )
    PAWDOO
    PAWDOO --- ---
    Ahoj, tak je to tu a máme hotové CD a teď ho rozmnožit a tak ...
    TRUBY
    TRUBY --- ---
    MARCCO: Ahoj. Chtěl bych se zeptat zda by se od tebe dali sehnat malé CD (80mm) čistě pruhledné bez té datové vrstvy. Potřeboval bych je na jeden projekt. Sloupávat to žiletkou neni zrovna ono.
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    PAWDOO: jasný doporučuji vylisovat určitě 1000 ks pokud citíte možnost využití. Je to levnější na kus a rozdíl za cenu celkem je minimalni. 500 ks = 10.000 Kč, 1000 ks = 13.000 Kč. Při výrobě 500 ks a pak dolis dalších 500 ks =7500 Kč (bez DPH), je to jak se vším než s enastaví stroj tak to něco stojí. No a pak vymyslet obaly....
    PAWDOO
    PAWDOO --- ---
    MARCCO: Aha, promiň, blbě jsem tě pochopil :-) Zvažovali bychom lisování nad 500ks, dost možná 1000.
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    to pawdo: ano lisuji, jen je treba rozlisovat pojmy vypalovani a lisovani, protoze jde o dve technologie zcela rozdilne s temer shodnym vysledkem, ale za rozdilnou cenu :-)
    takze pohoda, jak budes mit chut napis co potrebujes bud do dizkuze sem nebo posli treba mail, poresime dalsi.....
    LKD
    LKD --- ---
    MARCCO: diky!!
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    to LKD: mas to ve svym mailu
    LKD
    LKD --- ---
    MARCCO:
    ahoj, jen rychle..nemam ted moc casu hledat, atd...
    muzes mi prosim vykalkulovat, kolik by u Tebe stal vylis dvdckek i s potiskem, at se tam necpe nalepka??
    Obal by se udelal jinde..

    varianty - 500 ks, 1000 ks, 5000 ks
    PAWDOO
    PAWDOO --- ---
    MARCCO: Aha ... a ty nelisuješ?
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    PAWDOO
    audo CD bych nevypaloval. Lisování CD Audio je dnes mozne od 300 ks, a ta jistota, ze kazdy kdo koupi nebo dostane CD, si ho v pohode za rok pousti je k nezaplaceni.
    PAWDOO
    PAWDOO --- ---
    Klub je přínosem, brzo se ozvu, finišujeme s mixem cedečka a vypalování je hned pak na řadě :-)
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    konkurenci vitam, je to prinos vyvoje
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja to beru tak ze pokud je to tve forum a jsi ochoten tu rozsirovat osvetu tak nemam problem kdyz z toho budes i neco mit. Taky je otazkou co bys delal kdybys tu mel konkurenci ale tim nechci rozpoutavat flame :)
    MARCCO
    MARCCO --- ---
    hele tak to je od tebe pekny DIK , ja se trochu obaval, ze me vsichni poslou do pr...ale fakt je ze denne komunikuju s kapelama a maylma reklamkama a slysim hrozny bludy a mylny predstavy o vyrobe dyvek a ced......kolikrat treba ani nechapou rozdil mezi lisovnaim a vypalovani....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MARCCO:
    jasan. a mezi nami ja bych ti nezazlival ani nejakou podporu prodeje ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam