• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NARVAH: spec. školky pochopitelně jsou, ale ne spec. ped. Psychology tam budou mít taky, ale hlavně na diagnostiku a poradenství. Respektive v americe patrně budou mít i školky na porouchané dětí.

    No vidíš - to by si modrapusinka mohla dogooglit.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    tak třeba v nějaký spec. mš to může jet v základu.. ale nevim, jesli takový sou.. třeba pro autisty
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NARVAH: no moment - v mš využívat psychoterapii můžeš jedině, pokud jaksi tuto zakázku dohodneš s rodiči dítěte.


    MODRAPUSINKA: hele - to bude nějaká seminárka, že? Tak si především zjistit, jak to chápe daný pedagog, protože je dost dobře možné, že vlastně arteterapie projde.

    Ovšem pozor - aby to byla terapie, tak se tím musí něco konkrétního léčit. To že někdo nechá nakreslit třídu dětiček začarovanou rodinu, nebo používá jinou konkrétní techniku, tak to ještě není psychoterapie.

    Rozhodně se terapeutické/supervizní metody velmi hodí pro práci učitelského týmu, zejména pokud by to byla škola s náročnějšíma dětičkama - ať už zdravotně, nebo sociálně. (supervize a pedagogové - poněku hořký smích).

    A techniky sociálně- interakčního výcviku se samozřejmě hodí pro tréning komunikace s rodiči.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    MODRAPUSINKA: to rozlišení tkví v tom, kdo může vykonávat psychoterapii a kdo ne.. můžeš využívat psychoterapii v mš, pokud na to máš vzdělání a máš výcvik v psychoterapii.. pokud tomu tak není, tak se nejedná o psychoterapii..
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Změna - právě mě políbila múza...jdu tvořit:) Díky za info
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Nééé, to jsem přesně slyšet nechtěla.. mám napsat úvahu na téma využití psychoterapie v mém zaměstnání(mateřská škola) totiž. Pokud bych tam mohla psát o arteterapii, zooterapii, muzikoterapii apod., tak s tím nemám problém, ale pokud se mám omezit jen na psychoterapii, tak jsem v koncích:/ = sháním jakékoliv pomocné podklady:)))) Má to být jen na 3 stránky a jendu už mám, tak nic extra...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    MODRAPUSINKA: imho spise to druhe. i kdyz se to taky muze trochu navzajem prolinat.
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Ahoj, můžete mi, prosím poradit? arteterapie, muzikoterapie, zooterapie, terapie hrou, apod. spadají pod pojem psychoterapie nebo psychoterapie je také další druh terapeutických metod?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ve fokusu mají taky terapeutické služby i ambulantní.
    Denní sanatorium - Fokus Praha
    http://www.fokus-praha.cz/zdravotnicke-sluzby/denni-sanatorium
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jinak KBT s vhodným přístupem bude jednoduší a bezpečnější, než hlubinné přístupy.
    LIESKOVEC
    LIESKOVEC --- ---
    Nakolik je KBT vhodna pro lidi po psychoticke atace? Treba pri problemu s komunikaci. Pouziva se to v praci s temito lidma?
    Mam obecne pocit, ze s temito lidma pracuje jen malo psychologu/terapeutu. Jaka je obvykla nebo nejvhodnejsi terapie? Chapu, ze je to individualni, ale tak nejak v prumeru. Diky
    OOHN
    OOHN --- ---
    Ahoj, pokud by se sem inzerát nehodil, smažte ho, prosím:

    SEZA meditační centrum pronajímá místnost

    Nabízíme k pronájmu prostory meditační místnosti (30 m2). Spolu s touto místností je také možné využívat obývací pokoj (25 m2), kuchyň, koupelnu a toaletu. Tiché prostory ve třetím patře se nachází uvnitř krásného domu v centru Prahy poblíž Náměstí Míru. Možné využití prostor pro skupinové terapie, lekce jógy, hodiny tance, přehrávky hudebníků apod.

    Cena 250 Kč / hodina.

    Kontaktní telefon: 777 848 620.
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    nebo 30 :D
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    je mu 14
    LITROP
    LITROP --- ---
    KETHAMINA: :) to nevim je to vtip jen jsem kopiroval ")
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    LITROP: kolik je synovi?
    LITROP
    LITROP --- ---
    Jenom tak pro zasmání

    „Můj syn tuhle přišel domů od psychoanalytika, že prý má jakýsi ten Oidipus komplex,“ vypráví paní Moskovitzová paní Finkelsteinové. „Oidipus-schmoidipus,“ odpovídá paní Finkelsteinová, „hlavně že je hodný chlapec a má rád maminku.“.......:)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    FONTAIN: zkus marečka kolaříka.. on se moc krásně usmívá? http://www.zbozi.cz/vyrobek/interakcni-psychologicky-vycvik-marek-kolarik/?varianty=q

    někdo to sem myslím kdysi uploadnul někam, tak to seženeš aji elektro.. nebo in da pošta
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    Potřebovala bych se dopátrat k nějakým psychohrám na večerní kluby. Nemáte někdo nějakou radu kde hledat? Vím jen o nové knize. skupinové techniky a ta je nic moc. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam