• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
    rozbalit záhlaví
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: každej má svý problémy.. ale už se to vleče hrozně dlouho
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: ty mas problémy ;-)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: hele a není psychiatra archaismus? co psychiatryně či psychiatrička?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    možná to bude pro nějaký šlechtice, když se ty page menujou patrinomio
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    DESTINYX: v tom centru navštěvují psychiatru. Ta mi přijde v pohode, ale ostatní lidi neznám.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    PhDr. et Mgr. Radka Kulhánková, Ph.D. Psychologické poradenství a diagnostika
    http://www.radkakulhankova.cz/index.php/component/content/?view=featured

    sem ještě neviděl, že by si člověk dával tajtl mgr. et phdr. myslím je to dost do pohody přístup..

    DAP servises kterej má holka na stránkách je myslím taky dost napohodu firma

    napiš pak, jak si tam zrelaxoval/a, to by mě zajímalo
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    ANICHQA: Souhlas se Santal. Pokud je znáš a věříš jim, je tvůj dotaz zbytečný. Pokud je neznáš.. tak vlastně vůbec nevíš do čeho jdeš. Na svých stránkách o sobě nic nepíší, žádná osobní prezentace lektorů, žádný příběh, není se čeho chytnout, jak ověřit reference. Možná patřím do staré školy, ale když něco nabízím, nejdříve se slušně představím.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SANTAL: aktuálně něco takového sháním, vyhovuje mi, že to začíná už za měsíc. Ale máš pravdu, nepůsobí to seriózně. Tak zkusím ještě zapátrat jinde.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ANICHQA: Na stránce jsem našla vše co níže zmiňuju, tvůj 10-hodinový je "zmatená nabídka namíchaného kdečeho". .-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SANTAL: ten kurz má 10 sezeni. Každý týden jedna hodina.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ANICHQA: A co tě tam zaujalo? Kurz s trváním 1,5 hodiny? Nebo navazující jednodenní seminář (tohle dělám zdarma pro studenty naší VŠ - za jeden den je to pořád jen... nějaké obeznámení se základy, fakt si tím nebuduju konkurenci). Nebo ta zmatená ponuka namíchaného kdečeho? Nebo 4000,- za "stress menežment"?

    Celkově to patrimonio nevzbuzuje důvěru, nějaké jednodnovky - prý široký výběr, já ho ale nemohu najít - odkaz na garanta je nefunkční, o pracovnících a jejich kvalifikaci (Dis?) není známo nic bližšího... Jejich poradenské a rozvojové programy jsou popsány v 6 bodech, z čehož 3-4 jsou všude stejné (CTRL+C, V) ať se jedná o cokoli ("zvládání základní strukturované techniky relaxace " prodejních dovedností?) čímž se slib široké nabídky stává fakt výsměchem (jde o jeden modul s malýma obměnama a jeho úroveň odhaduju na "poznámky ze školy a jedné knížky")...

    Ne, ti by mé peníze neviděli.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Ahoj, mam dotaz, ma nekdo zkusenosti s relaxacnimi kurzy? Konkretne uvazuju o kurzu poradanem patrimonio.cz. Neabsolvoval jste nekdo? Uvitala bych reference.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Nemáte někdo k dispozici dotazník spirituality (PSQ nebo jiný vhodný), elektronicky - kdo mi měl poslat, slib nesplnil ani po 3 urgencích :-( )
    Slovensky nebo česky, děkuju....
    VAN_DEN
    VAN_DEN --- ---
    SKATEMURAI: když stál opakuje ty samý chyby; když má dojem, že by mohl žít spokojeněji nebo uvolněněji, pokud by něco dělal jinak nebo si věci bral jinak, jinak zacházel se sebou, s druhými...; pokud si uvědomí, že na něco sám nestačí - např. se často rozčiluje, nebo je často smutný, nespokojený sám se sebou, nemůže spát, špatně jí, je závislý...; pokud mu nějaké věci příliš znepříjemňují život, atd...

    další otázka může být, jakou psychoterapii, u jakého terapeuty/terapeutky?... :-)
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    SKATEMURAI: asi když nad tím začne takto přemýšlet ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SKATEMURAI: když už má pocit, že vyzkoušel (snad) všechno, když už ho to nebaví, když má pocit, že by mu prospěl jiný pohled na věc, když už to trvá moc dlouho, když mu to říkají lidi okolo.... těch variant asi může být nekonečně mnoho a každej to bude mít jinak....
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DARJEEL: jaké plody by ti diskuse měla přinést, darjeele? ty by ses chtěl něčemu dobrat? myslel jsem, že ti stačí obrátit rozum na svou stranu
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: ano a v Tvé společnosti to vidím na plodnou diskusi ,)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DARJEEL: ty jsi chytrý chlapec a hezky argumentuješ
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    DESTINYX: LSD je vynikající a dokonce bych řekl jedinečný pointer k všepronikající podstatě, jen je třeba směřovat pozornost nikoli na onen pointer, ale..;)
    DAW
    DAW --- ---
    NARVAH: jo a samozřejmě nelze zapomenout na Nietzscheho - Hogenový láska č.1 ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam