• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    NARVAH: tak s těma titulama, vzhledem k tomu, že jsou každej z jinýho oboru, tak je to v pořádku...
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: jsi vždy tak vtipný?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: podvodná metoda supportovaná fondy eu
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    co je to DAP?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SANTAL: DAP kdysi podporoval i dr. orel, na pejdžích už však jeho saport pamflet nemaj.. jednu dobu s tímhle objížděli školy a děcka oklepávali na komplu barvy a oni z toho určovali atmosféru ve třídě.. myslím je to dobrej džob především
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    NARVAH: napohodu znamená hipíčka? Ty barvičky... bych pochopila kdyby nabízela soukromou MŠ.

    Cílem mé práce není diagnostikovat (aha, copak to znamená, že není klinický psycholog?) pročež z 5 odkazů ("úvodní stranu" nevememe v potaz) se 2 jmenují diagnostika něčeho, 3 patří do pedagogické/školní psychologie - ani jedno z toho není indicí, že je profík přes relaxace. Má zakoupený nějaký program do PC jménem Barvy života postavený na Lüscherovi a ten poskytuje klientům. Jaké má vzdělání (a kurzy) známo není.

    Její cena práce za hodinu je 400, pokud dělá pod Patrimoniem 600, nojo, nekoupila bych relaxace tam ani tam...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: to je moc dobře, blahopřeji ti
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: já je dlouho nemám.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: každej má svý problémy.. ale už se to vleče hrozně dlouho
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    NARVAH: ty mas problémy ;-)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    ANICHQA: hele a není psychiatra archaismus? co psychiatryně či psychiatrička?
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    možná to bude pro nějaký šlechtice, když se ty page menujou patrinomio
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    DESTINYX: v tom centru navštěvují psychiatru. Ta mi přijde v pohode, ale ostatní lidi neznám.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    PhDr. et Mgr. Radka Kulhánková, Ph.D. Psychologické poradenství a diagnostika
    http://www.radkakulhankova.cz/index.php/component/content/?view=featured

    sem ještě neviděl, že by si člověk dával tajtl mgr. et phdr. myslím je to dost do pohody přístup..

    DAP servises kterej má holka na stránkách je myslím taky dost napohodu firma

    napiš pak, jak si tam zrelaxoval/a, to by mě zajímalo
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    ANICHQA: Souhlas se Santal. Pokud je znáš a věříš jim, je tvůj dotaz zbytečný. Pokud je neznáš.. tak vlastně vůbec nevíš do čeho jdeš. Na svých stránkách o sobě nic nepíší, žádná osobní prezentace lektorů, žádný příběh, není se čeho chytnout, jak ověřit reference. Možná patřím do staré školy, ale když něco nabízím, nejdříve se slušně představím.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SANTAL: aktuálně něco takového sháním, vyhovuje mi, že to začíná už za měsíc. Ale máš pravdu, nepůsobí to seriózně. Tak zkusím ještě zapátrat jinde.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ANICHQA: Na stránce jsem našla vše co níže zmiňuju, tvůj 10-hodinový je "zmatená nabídka namíchaného kdečeho". .-)
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    SANTAL: ten kurz má 10 sezeni. Každý týden jedna hodina.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ANICHQA: A co tě tam zaujalo? Kurz s trváním 1,5 hodiny? Nebo navazující jednodenní seminář (tohle dělám zdarma pro studenty naší VŠ - za jeden den je to pořád jen... nějaké obeznámení se základy, fakt si tím nebuduju konkurenci). Nebo ta zmatená ponuka namíchaného kdečeho? Nebo 4000,- za "stress menežment"?

    Celkově to patrimonio nevzbuzuje důvěru, nějaké jednodnovky - prý široký výběr, já ho ale nemohu najít - odkaz na garanta je nefunkční, o pracovnících a jejich kvalifikaci (Dis?) není známo nic bližšího... Jejich poradenské a rozvojové programy jsou popsány v 6 bodech, z čehož 3-4 jsou všude stejné (CTRL+C, V) ať se jedná o cokoli ("zvládání základní strukturované techniky relaxace " prodejních dovedností?) čímž se slib široké nabídky stává fakt výsměchem (jde o jeden modul s malýma obměnama a jeho úroveň odhaduju na "poznámky ze školy a jedné knížky")...

    Ne, ti by mé peníze neviděli.
    ANICHQA
    ANICHQA --- ---
    Ahoj, mam dotaz, ma nekdo zkusenosti s relaxacnimi kurzy? Konkretne uvazuju o kurzu poradanem patrimonio.cz. Neabsolvoval jste nekdo? Uvitala bych reference.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam