• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    nevím moc o čem mluvíš, ale trochu z toho cítím nějakou maskovanou invektivku
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    NARVAH: zajímavý, jen ta integrace mi na tom nějak uniká. Jakože integrativní výklad psychotických snů?

    Jinak oceňuji tvou pokračující narativní fikci a posílám pozdrav do světa za zrcadlem;)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Tak to bys mohl být Dawe konkrétní a nestřílet obecně - pak na mě působíš jak ti poserové, které kritizuješ.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Stále jsem toho názoru, že Narativ nedělá psychoterapii. Prima, že navázali nadnárodní spolupráci a že se snaží o rozvíjení narativního přístupu (viz např. i texty v Čermákově publikaci o TAT), ale myslím, že reklama na ně patří spíše do nějakýho soc-fóra.
    DAW
    DAW --- ---
    ..někde jsem čet, že tyhle anonymní mínuskáři jsou prej pěkný poserové..
    ..lol..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: tyve neminuskuj, sem Te videl! :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DARJEEL: horizonty na jeden den .) (jinak jsou dva) http://narativ.cz/horizonty
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    SKATEMURAI: to bych nedoporučovala...
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    DARJEEL: nevím jestli by to byl tvůj cup of tea:

    Vážení kolegové a kolegyně,

    Česká společnost pro analytickou psychologii a Collegium Jungianum Brunense Vás zvou na semináře v Brně:

    ČTYŘI VZNEŠENÉ PRAVDY JAKO CESTA K (SEBE)UZDRAVOVÁNÍ

    2. prosince 2014, od 9:30 do 15:30 hod

    Studio S Lehkou Hlaou, Kounicova 10, Brno
    Cena: 1600 Kč pro členy ČSAP, 1700 Kč pro nečleny

    Seminář je určen široké veřejnosti. Je koncipován tak, aby přinesl
    užitek těm, které meditační praxe oslovuje a zatím nemají žádnou
    zkušenost, ale i těm, kteří si chtějí svou meditační praxi prohloubit pod vedením zkušeného učitele.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Někdo tip(y) na nějaký zajímavý jednodenní kurz ještě teď do konce roku?
    YAKEEN
    YAKEEN --- ---
    Nabízím ke sdílení pracovnu pro terapeuty, v centru Prahy, hned u Karlova náměstí, pár kroků za Václavskou pasáží. Možno pronajímat hodinově (pomocí google kalendáře 100Kč/ hodina) ale možno domluvit i pravidelné dny, půldny, atd. Nově zrekonstruováno. V příloze jsou fotky. Volejte Yakeen 608407802

    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Barbaru Ernest podporuji, má moc roztomilý dítě ;)
    BARBARA0709
    BARBARA0709 --- ---
    Ponuka, ktorá by pre niektorých mohla byť zaujímavá (pokiaľ obťažuje, ospravedlňujem sa): v Prahe otvárame ďalší ročník "Sebezkušenostní a růstové skupiny pro studenty pomáhajících profesí a začínající profesionály". Skupina je vedená v duchu gestalt-prístupu a može slúžiť aj ako "ochutnávka" komplexného psychoterapeutického výcviku. Viac info tu: http://www.terraweb.cz/news/16/91/Sebezkusenostni-a-rustova-skupina-pro-studenty
    FONTAIN
    FONTAIN --- ---
    Ahoj, sháním se po prostoru někde uprostřed Prahy. Zatím děkuji za nabídky
    NAVARO
    NAVARO --- ---
    zdravim, kdyby mel nekdo zajem:

    http://PsychSluzby.cz/SPV

    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    DAW: no, repozitář UK toho vypadá plnej (na klíčový slovo hagioterapie vybaflo asi 43 prací) tak koho to fakt zajímá http://is.cuni.cz/webapps/zzp/search/?tab_searchas=basic&lang=cs

    Přínos hagioterapie v léčbě závislostí očima klientů

    Význam hagioterapie v terapeutickém procesu ústavní léčby závislosti žen v Psychiatrické nemocnici Bohnice

    Spiritualita při léčbě závislosti

    Biblické příběhy v hagioterapii a pastoraci

    Využití biblioterapie u osob s drogovou závislostí

    Využití biblioterapie u dětí předškolního věku: Terapie pohádkou

    Spiritualita a sociální práce

    Problémy duchovní péče o kazatele

    Biblioterapie s opuštěnými dětmi

    Biblioterapie, její význam a uplatnění v psychiatrické léčebně

    atd.
    DAW
    DAW --- ---
    KETHAMINA: Jako to by mě taky zajímalo, ja vypadaj jeho terapie nebo jeho skupiny.. Já ho znám jenom z dvoudenního semináře.
    VALOR
    VALOR --- ---
    KETHAMINA: Na PVŠPS
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    DAW: tyhle případy mně vždycky uvádějí v realitu, že to co nám říkají vyučující na teologii a musíme to umět ke zkoušce je jedna věc, ale bejt vmanipulovaná během terapie do váry mi přijde slušnej zásah do práv.


    VALOR: a bylo to u něj v BL v té věži? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam