• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SKATEMURAI: Dokážeš ty sama porozumět sobě na 100%?
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    SKATEMURAI: Čistě technicky si myslím, že nikdy nemůžeš druhému člověku rozumět opravdu "na 100%" - to by ses musel "obléknout" nejen do jeho vědomí (a zároveň porozumět jeho nevědomým impulzům), ale i do jeho těla s celou jeho historií...
    DAW
    DAW --- ---
    MONIKAM: vypadá to moc zajímavě :) To bych taky chtěl někdy zažít.

    Dogooglil jsem se k týhle knížce v angličtině, zdarma online - kdyby to někoho taky zaujalo:
    Help Me --- I'm Tired Of Feeling Bad
    http://www.paulvereshack.com/paulcvr.html
    MONIKAM
    MONIKAM --- ---
    Nevíte, jestli někdo v ČR dělá prvotní terapii (primární terapii, podle tvůrce metody Arthura Janova.)? Hledám někoho ve východních Čechách, příp. v Praze.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Diky za tipy, sem fcil na vycviku, tak k tomu napisu neco pozdeji
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    NARVAH: ok dík, myslel jsem, že to máš líp prolustrovaný.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    nevim, jen sem tu pastl darjelovi akci co sem viděl, že je, kde sem viděl zajímavý jména lidí, co přednáší (jarolímek, mikota, hogenová).. tím názvem sem se nezabýval
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    NARVAH: dával jsi tady odkaz na akci Integrativní přístup v terapii psychóz, ale program konference tomu názvu neodpovídá, nebo nevím jak. Tak jsem myslel, že o tom něco víš, co je na tom integrativního, když na to dáváš odkaz. Jenom zvědavost, bez invektiv.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    nevím moc o čem mluvíš, ale trochu z toho cítím nějakou maskovanou invektivku
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    NARVAH: zajímavý, jen ta integrace mi na tom nějak uniká. Jakože integrativní výklad psychotických snů?

    Jinak oceňuji tvou pokračující narativní fikci a posílám pozdrav do světa za zrcadlem;)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Tak to bys mohl být Dawe konkrétní a nestřílet obecně - pak na mě působíš jak ti poserové, které kritizuješ.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    Stále jsem toho názoru, že Narativ nedělá psychoterapii. Prima, že navázali nadnárodní spolupráci a že se snaží o rozvíjení narativního přístupu (viz např. i texty v Čermákově publikaci o TAT), ale myslím, že reklama na ně patří spíše do nějakýho soc-fóra.
    DAW
    DAW --- ---
    ..někde jsem čet, že tyhle anonymní mínuskáři jsou prej pěkný poserové..
    ..lol..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: tyve neminuskuj, sem Te videl! :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DARJEEL: horizonty na jeden den .) (jinak jsou dva) http://narativ.cz/horizonty
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    SKATEMURAI: to bych nedoporučovala...
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    DARJEEL: nevím jestli by to byl tvůj cup of tea:

    Vážení kolegové a kolegyně,

    Česká společnost pro analytickou psychologii a Collegium Jungianum Brunense Vás zvou na semináře v Brně:

    ČTYŘI VZNEŠENÉ PRAVDY JAKO CESTA K (SEBE)UZDRAVOVÁNÍ

    2. prosince 2014, od 9:30 do 15:30 hod

    Studio S Lehkou Hlaou, Kounicova 10, Brno
    Cena: 1600 Kč pro členy ČSAP, 1700 Kč pro nečleny

    Seminář je určen široké veřejnosti. Je koncipován tak, aby přinesl
    užitek těm, které meditační praxe oslovuje a zatím nemají žádnou
    zkušenost, ale i těm, kteří si chtějí svou meditační praxi prohloubit pod vedením zkušeného učitele.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Někdo tip(y) na nějaký zajímavý jednodenní kurz ještě teď do konce roku?
    YAKEEN
    YAKEEN --- ---
    Nabízím ke sdílení pracovnu pro terapeuty, v centru Prahy, hned u Karlova náměstí, pár kroků za Václavskou pasáží. Možno pronajímat hodinově (pomocí google kalendáře 100Kč/ hodina) ale možno domluvit i pravidelné dny, půldny, atd. Nově zrekonstruováno. V příloze jsou fotky. Volejte Yakeen 608407802

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam