• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZUZKAOU: nevim, jestli se trefim, ale Rodina jako socialni deloha? Chvala, Trapkova
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Satirová není přesně to co hledám. Ta je moc pozitivně orientovaná na řešení, spíš potřebuju něco, co by dávalo smysl příčinám. (ehm - jo je to idiotsky napsané, zatím vím že něco chci, ale nevím co ;-) )
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Hele je nějaká populárně naučná kniha o narativech, ideálně spojených s rodinými příběhy? Postavená na racionálním základě, ne ezo.
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Nevím zda jsem tu správně, ale hledám zde na Nyxu Peer konzultanta. Případně mě prosím odkažte jinam. Díky.
    STALK
    STALK --- ---
    ETERNITE: Ok. Jen vybírej. Jsou terapeuti různý - včetně těch co za to asi nestojej. Na druhou stranu mam chuť připomenout pár klišé - nic osobního. Terapeut neni řemeslník co ti udělá zakázku - je to tvoje práce pro kterou ti on pomůže vytvořit prostředí a je pro tebe průvodcem. Terapie nemusí bejt (chce se mi říct neměla by! :)) bejt vždycky příjemná. Je to zvláštní vztah kterej někdy (chce se mi říct vždycky ;) trvá vybudovat. - Já byl u svýho současnýho terapeuta na pochybách minimálně rok - a teď jsem rád že jsem u toho vydržel. - Ale chápu že to neni pro každýho. - Každopádně přeju hodně štěstí
    STALK
    STALK --- ---
    ETERNITE: a co přesně vám nesedlo? co to jsou otázky z učebnice? (jestli tohle nejsou další otázky z učebnice)
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    A ještě trošku spamu: http://www.czap.cz/k19/
    Myslím, že tahle akce bude stát za to a moc vás na ní zvu :)
    JIGGYBIGGIE
    JIGGYBIGGIE --- ---
    Česká asociace pro psychoterapii - Prohlášení ČAP k současné situaci
    http://www.czap.cz/253-prohlaseni-cap-k-soucasne-situaci
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    KAMAHL: ja dam na reference, co mi doporuci znami z vlastni zkusenosti. A mohu zas doporucit dal. To mi prijde lepsi nez googleni, ktere vyplivne mraky vysledku a podle ceho se ma clovek orientovat.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    KAMAHL: napis mi do posty, co chces resit, nebo muzes tady a ja nejake zkusim doporucit. Chces muze, zenu?
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Jak byste doporučili si vybrat terapeuta? (Praha) Měl bych zájem, ale nemám žádné reference. Googlovat mi přijde, že najdu sice hodně jmen, ale vlastně nevím co si o nich myslet.
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    Ahoj, potrebuji akutne aspon malou radu, vyslechnuti, utechu, jsem v nelehke zivotni situaci, potrebuji odbornika, co by mel cas si precist aspon jednu zpravu ode me... Najdu?
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    The Handbook of Body Psychotherapy and Somatic Psychology: Gustl Marlock, Halko Weiss, Courtenay Young, Michael Soth: 9781583948415: Amazon.com: Books
    https://www.amazon.com/Handbook-Body-Psychotherapy-Somatic-Psychology/dp/1583948414
    STALK
    STALK --- ---
    MORPHLER: tak to nakonec pro naši fantazijní pani dopadlo docela hezky. :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STALK: nevim, treba by se pobavila... doufam :)
    STALK
    STALK --- ---
    MORPHLER: no asi nic moc co? :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STALK: hh hezci nez to puvodni asi.. treba ji totiz taky nemam :)
    kazdopadne se zkousim zamyslet i jake by pro ni bylo tuhle nasi dizkuzi cist... .)
    STALK
    STALK --- ---
    MORPHLER: dobře, :) třeba máš pravdu
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    STALK: navic pani pise, ze sezeni u psychologa ji nepomahaji, tak doporucit ji ze to je presne to co potrebuje mi prijde hodne ukotvene ve vlastnich predpokladech a mimo jeji realitu. radis ji vlastne delat vice toho co nefunguje. to neni ok.
    STALK
    STALK --- ---
    MORPHLER: ok :) tak super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam