• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADCo vás štve na České republice? Od politického systému k jágr střihům a mrkváčům:D

    Kdybyste měli možnost žít v jiné zemi, jaké byste dal(a) přednost

    33 hlasy od 33 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HEMENEXXX
      HEMENEXXX --- ---
      LEDVOUSH: ve francii jsem byl pred 3lety a to o cem mluvis je presne to co sem kazdymu omejlal kdyz sem prijel,jedes po dalnici a plynule absorbujes promeny krajiny a pokud nejses francou a ses na cestujes je to uzasny intro do jednotlivejch casti..kdyz jedes po Dajnc,kde si vyzadujou pozornost stupidni bylbordy snad co 20metru tak v brne vylezes vizualne zfackovanej a znechucenej..nemluve o tom ze to odvadi pozornost,ktera by mela bejt koncentrovana nekam jinam..
      PALEONTOLOG: ale mame machaaaaaaaaaaac..)
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      že čr nemá moře
      KAILASH
      KAILASH --- ---
      Mlada generace pod 20 - namysleni smradi co na vsechno maji snadny recept, ale dokazou jen papouskovat stadni a konzumni pozy , jsou dusevne plochy a bez idealu. Ostatne co cekat od tech co maji na hlave kohouta, lezou jim slipy z kalhot a pisou wsude W. :-))


      NALLE: souhlas.

      NALLE
      NALLE --- ---
      me sere kolik je v praze ted rusaku... kurvy rozpinavy
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      štve mě, jak je ČR posetá různými billboardy a reklamami, letos jsem byl na služební cestě ve Francii, Anglii, Německu, Belgii, Švýcarsku a billboardů jsem tam viděl minimum, štvě mě ta neustálá reklamní masáž, televizi můžeš vypnout, noviny si nekoupit, ale těm reklamám na ulicích se prostě nevyhneš!

      NINE_OF_NINE
      NINE_OF_NINE --- ---
      PETGRIDUS: asi ma nejakej dobrej matros...
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      nespravedlnost neexistuje? s tim bych si teda dovolil nesouhlasit
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      PETGRIDUS: nechtěl jsem se nikoho dotknout a snižovat závažnost utrpení lidí za 2.světové války, ale v konečném důsledku si všichni můžem za všechno, nespravedlnost neexistuje, zlo plodí zlo a je důsledkem zla, jestliže v sobě budem stále hýčkat myšlenku ublíženosti (což vyvolává pomstychtivé náladay), můžeme si tím přivodit další neštěstí...například akt msty vítězných mocností proti Německu po 1.světový (zničující válečné reparace atd.) vedl v podstatě k vyvolání 2.světový..
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      pises nemci nam ublizovali tak mi prislo ze to beres jako 2.svetovou
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      PETGRIDUS: vůbec bych do toho nepletl koncetráky a vyvražďování rodin, míním to v podobném smyslu, jako rčení, že každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží..
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      no tak jako kdyby te zavreli do koncetraku nebo ti vyvrazdili celou rodinu tak by si o tom mozna premyslel jinak a asi by si nerikal ze sis to zaslouzil jako narod ...
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      a jinak mi vadí taková ta věčná ukřivděnost, Němci nám ubližovali, Rusáci nám ubližovali, pořád se o tom žvaní, pořád se brečí, pořád se o tom točej filmy...každý národ má takový osud, jaký si zaslouží..
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      opilecká píseň Kde domov můj jako hymna..
      ROPEADOPE
      ROPEADOPE --- ---
      NINE_OF_NINE: ok, souhlas
      THE_SECOND_GUY
      THE_SECOND_GUY --- ---
      ROPEADOPE: Já se třeba poškozen necítím, mluví mi z duše. Těžko může zosobňovat postoj celýho národa, když se ani neví jakej postoj ten národ jako celek má. Fakt bych chtěl vidět politika, kterýho miluje přesně 100% všech lidí...
      Jinými slovy, ty nechceš, aby prezident zosobňoval postoje všech lidí, tobě jde o to, aby zosobňoval hlavně ty tvoje.
      NINE_OF_NINE
      NINE_OF_NINE --- ---
      ROPEADOPE: kdyby byl muj prispevek reakce na tvuj linknul bych ho stejne jako jsem to ucinil ted.Svuj nazor jsem vyjadril v predchazejicim prispevku.
      JELLY
      JELLY --- ---
      prumernej ceskej clovek..
      ROPEADOPE
      ROPEADOPE --- ---
      NINE_OF_NINE: to byla asi reakce na me, takze pozor, ja nikomu pravo na nazor neberu (chran buh). Myslim, ze statnik na zahranicni navsteve zosobnuje postoj celeho naroda, který reprezentuje (to snad vyplyva z jeho funkce). A protoze jsou jeho nazory diletantske v prekvapive siri otazek, citim se tim jako obcan CR poskozen.... komprende?
      JENNE
      JENNE --- ---
      Ono lidi - ti jsou vsude stejny. (ja osobne moc nemam moc rada tohle skatulkovani na "cechacky, amiky, anglany apod - ze narod je takovy a makovy..)

      Jako rozdilnou vnimam neco jako "spolecenskou atmosferu" - jakysi postoj, ktery spolecnost zaujima k ruznym situacim.

      No v Cechach je urcite vice citit nezodpovednost, lhostejnost, bezohlednost.. (ale nasla bych asi i neco pozitivniho, myslim:-)
      SSAMIAD
      SSAMIAD --- ---
      MACKA_B: souhlasim, mě mrzí, že lidi u nás nejsou připraveni přijímat věci zvenku...pořád se ohání komunistickou minulostí..trošku šeď..myslím, že nám bude ještě hodně dlouho trvat, než se z toho vykopem
      MACKA_B
      MACKA_B --- ---
      čecháčci...to je průšvih...rozhodne si nemyslim ze by nas narod byl nejak otevren jinym kulturam...spis naopak vetsina se toho boji,nezna a neuznava..kazdej ma svuj nazor kterej rve ostatnim...vsichni jsou desne chytrý a přitom nevedi o co poradne jde...ja osobne chapu ze nas i v tom pitomim londyne berou jako polaky,slovaky proste spinu...kazdyho bavi sledovat a resit zivoty ostatnich....ja nevim nejsou tu jen marny lidi ale vetsina sou proste klasicky cechacci...a to me fakt nebavi..přitom čechy měli a maj spoustu chytrejch lidi a co ty...radsi odjedou nekam kde to ma cenu...je mi to lito a ahrozne rada bych byla hrda na ceskej narod ale moc to nejde...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam