• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADCo vás štve na České republice? Od politického systému k jágr střihům a mrkváčům:D
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A nejsou důležitý ty vyskytující se dealeři. Ale proč si od nich ta mládež ty drogy kupuje.

    Možná je to proto, že se musí celej život dívat na TOHLE!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A jako omluvu pro tuhle zrůdnost si berete do huby bezdomovce a že tam občas prošel nějakej dealer?

    A že by se to nějakejm cizincum, co mi sem do tý Prahy věčně lezou, nelíbilo?

    Mno fajn, Smícháči jakožto cikánskýmu ghettu to možná prospělo.

    Ale tohle je úplně jiná zóna, do hajzlu!

    Jak tomu prostoru pomůžete? Jak ho pro nás oživíte?

    Tim, že tam místo parku s kašnou povolíte postavit kovovou fontánu a pak rovnou OBCHOĎÁK?!?

    Tak holt na Národku kvůli její možný nebezpěčnosti volně pobíhající děti nikdy nepatřily.

    Do obchoďáku děti nepatřej taky!

    Tak to jste tomu teda pomohli!!

    Vy zkorumpovaný packalové!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Nabízím Al Kaidě a Isámskému státu velmi strategický cíl.

    Potřebovala bych něco odpálit.

    Na demonstrace je už asi pozdě. Ale nedávno jsem si kolem půlnoci zajela na jedno místo (kde jsme si někdy kolem roku 2002 s kamarády kupovávali pizzu), pro faláfel a nemohla jsem se dostat do mého oblíbeného parčíku pojíst k fontánce, aniž bych COSI obcházla!

    A když jsem to cosi obešla, potvrdil se mi předpoklad, že si s tou véčou už nemam kam sednout.

    Vyjímečně ne postolovat, ale stromo-lavičko-pofontánovat jsem si chtěla.
    ...A u toho obdivovat krásu zavřených stánků a tváří vlídných popíjejících bezdomovců.

    Ať už jste si tam nainstalovali cokoli a ať už to má jakýkoli účel s jakoukoli cílovou skupinou.....

    .....mám jen dojem, že já jakožto Pražačka, se tam za teplého letního večera v průběhu zevlení na lavičce s nedopitkem lahvinky bílého vína koupaje si nožku ve fontáně anebo v horkém letním dni přecházejíc spoře oděna např. v šortkách a horním dílu plavek z parku na Karlově náměstí, NEBUDU CÍTIT DOŘE!



    Takže jste to totálně podělali!

    A už se tady na to normálně vyserte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    2009


    2002:
    To ani nechtějte vidět, nebo byste museli vzteky řvát!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    V anketě mi chybí mnou zvolená možnost: Kdybych měla možnost žít v jiné zemi (což mám a to v jakékoli, kde obyvatelstvo hovoří anglicky, německy a eventuelně s trochou mé snahy a oprašování i francouzsky) , nedal(a) bych přednost žádné a zůstala bych v České republice.

    [{(((Btw chtěla jsem se v 28ti letech odvážně odpíchnout od technostylu a objednala jsem si dnes skinny mrkváče Volcom :( No, nepotěšili jste mne...Ani já vás nepotěším :) )))}]

    Jo a marně hledam diskuzi, kam jsem chtěla napsat toto. No, mně to neva:

    Jak je možný, že ten pes na Seznamu nemá v pacičce květinu a nepřeje mi k MDŽ a má tam místo toho nějakýho debilního Anděla kvůli nějakejm hudebnim cenám??!!

    TSCHIKO
    TSCHIKO --- ---
    Nechci spamovat, ale myslim, ze j eto k tematu. Mrknete na http://www.denikpolitika.cz/
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    chystáte se k volbám?
    AGATAV
    AGATAV --- ---
    Korupční aféry politiků a pochybné netransparentní dění okolo mnohých veřejných zakázek - snad každý týden se píše o nové aféře...
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    SSAMIAD: Mňo, zaprvé mi vadí, že komunisti (normální + light) mají dohromady víc jak ODS, a že je dost dobře možné, že v parlamentních se lidi leknou a "pro vyrovnání skóre" půjdou místo pravice volit levici :(
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Že lidi chtějí, aby se o ně stát staral. Kéž by základní nastavení bylo takové to "Neumíš se sám o sebe postarat? Hm, no, smůla." a k tomu bylo několik málo výjimek.
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    názor na volby máme jaký?:)
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    treba tohle: http://zpravy.idnes.cz/smrt-nemce-jehoz-zachranari-odmitli-odvezt-vysetruje-policie-p66-/brno.asp?c=A090603_1201015_brno_krc#utm_source=zpravy.idnes.cz&utm_medium=dalsiclanky&utm_campaign=1

    Ale tady je takovej bordel a nesvar snad skoro ve vsech kruzich...! Poblitika, poblicije, zdravotnictvi, ekologie, skolstvi, spolecnost- a to me sere nejvic. proc si lidi mysleji ze smysl jejich zivotu je nahrabat si, zaridit si a mozna nekdy pote se zacit zajimat o ostatni...?!! Prachy, prachy!!!
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    HURVAJS2: omyl - džungle slouží k odpočinku, mšsta qydělávání šqáry...
    RYPOUSH
    RYPOUSH --- ---
    ze si vsichni stezujou :)
    HURVAJS2
    HURVAJS2 --- ---
    bydlím ve městě a nejvíce mám zlost na řešení automobilismu.všechny obchodní domy postavit vedle sebe,nejlépe na nejrušnější místo,tím u nás vzniká každý den přeplněnost,pro chcodce radnice udělá pramálo jako by ani nebyly.hlavně,že diskont postaví za to kruháč kde v prostředku vévodí mohutný sloup s reklamou na značku diskontu.Je tu tak silné automobilové lobby,že se tak málo využívá nejhustěji pokrytá železniční sít v Evropě?místo odpočinku na náměstí,kde se auta míjí za autem raději uteču do zámeckého parku.vždyt města mají sloužit k odpočinku a ne k džungli
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    LEDVOUSH: to si nejsem jistej..rodi se stale novy zakaznici..to je spis o enviromentalni a medialni etice..)
    LEDVOUSH
    LEDVOUSH --- ---
    HEMENEXXX: a úlplný vrchol drzosti je nacistická orlice mattoni uprostřed polí někde u Plzně:)

    Když jsem se o tom bavil s Angličanem, potvrdil mi, že fáze záplavy billboardů tam u nich skončila před deseti lety. Až budou u nás zákazníci podchyceni a přerozděleni, skončí to snad taky:)
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    LEDVOUSH: ve francii jsem byl pred 3lety a to o cem mluvis je presne to co sem kazdymu omejlal kdyz sem prijel,jedes po dalnici a plynule absorbujes promeny krajiny a pokud nejses francou a ses na cestujes je to uzasny intro do jednotlivejch casti..kdyz jedes po Dajnc,kde si vyzadujou pozornost stupidni bylbordy snad co 20metru tak v brne vylezes vizualne zfackovanej a znechucenej..nemluve o tom ze to odvadi pozornost,ktera by mela bejt koncentrovana nekam jinam..
    PALEONTOLOG: ale mame machaaaaaaaaaaac..)
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    KAILASH: premejslim jestli sem taky nebyl v tomhle veku dusevne plochej..)No jako kohout,slipy a w..jeste neni znamka dusevni degenerace,timhle se ta generace proste vymezuje..pripada mi to prirozeny,spis bych se divil kdyby se neco takovyho nedelo..)to by bylo mozna horsi..tebe to mozna irituje protoze jsi vyrostla na jiny platforme..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam