• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADCo vás štve na České republice? Od politického systému k jágr střihům a mrkváčům:D
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Že lidi chtějí, aby se o ně stát staral. Kéž by základní nastavení bylo takové to "Neumíš se sám o sebe postarat? Hm, no, smůla." a k tomu bylo několik málo výjimek.
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    názor na volby máme jaký?:)
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    treba tohle: http://zpravy.idnes.cz/smrt-nemce-jehoz-zachranari-odmitli-odvezt-vysetruje-policie-p66-/brno.asp?c=A090603_1201015_brno_krc#utm_source=zpravy.idnes.cz&utm_medium=dalsiclanky&utm_campaign=1

    Ale tady je takovej bordel a nesvar snad skoro ve vsech kruzich...! Poblitika, poblicije, zdravotnictvi, ekologie, skolstvi, spolecnost- a to me sere nejvic. proc si lidi mysleji ze smysl jejich zivotu je nahrabat si, zaridit si a mozna nekdy pote se zacit zajimat o ostatni...?!! Prachy, prachy!!!
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    HURVAJS2: omyl - džungle slouží k odpočinku, mšsta qydělávání šqáry...
    RYPOUSH
    RYPOUSH --- ---
    ze si vsichni stezujou :)
    HURVAJS2
    HURVAJS2 --- ---
    bydlím ve městě a nejvíce mám zlost na řešení automobilismu.všechny obchodní domy postavit vedle sebe,nejlépe na nejrušnější místo,tím u nás vzniká každý den přeplněnost,pro chcodce radnice udělá pramálo jako by ani nebyly.hlavně,že diskont postaví za to kruháč kde v prostředku vévodí mohutný sloup s reklamou na značku diskontu.Je tu tak silné automobilové lobby,že se tak málo využívá nejhustěji pokrytá železniční sít v Evropě?místo odpočinku na náměstí,kde se auta míjí za autem raději uteču do zámeckého parku.vždyt města mají sloužit k odpočinku a ne k džungli
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    LEDVOUSH: to si nejsem jistej..rodi se stale novy zakaznici..to je spis o enviromentalni a medialni etice..)
    LEDVOUSH
    LEDVOUSH --- ---
    HEMENEXXX: a úlplný vrchol drzosti je nacistická orlice mattoni uprostřed polí někde u Plzně:)

    Když jsem se o tom bavil s Angličanem, potvrdil mi, že fáze záplavy billboardů tam u nich skončila před deseti lety. Až budou u nás zákazníci podchyceni a přerozděleni, skončí to snad taky:)
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    LEDVOUSH: ve francii jsem byl pred 3lety a to o cem mluvis je presne to co sem kazdymu omejlal kdyz sem prijel,jedes po dalnici a plynule absorbujes promeny krajiny a pokud nejses francou a ses na cestujes je to uzasny intro do jednotlivejch casti..kdyz jedes po Dajnc,kde si vyzadujou pozornost stupidni bylbordy snad co 20metru tak v brne vylezes vizualne zfackovanej a znechucenej..nemluve o tom ze to odvadi pozornost,ktera by mela bejt koncentrovana nekam jinam..
    PALEONTOLOG: ale mame machaaaaaaaaaaac..)
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    KAILASH: premejslim jestli sem taky nebyl v tomhle veku dusevne plochej..)No jako kohout,slipy a w..jeste neni znamka dusevni degenerace,timhle se ta generace proste vymezuje..pripada mi to prirozeny,spis bych se divil kdyby se neco takovyho nedelo..)to by bylo mozna horsi..tebe to mozna irituje protoze jsi vyrostla na jiny platforme..
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    NALLE: vostry,ale to je vc ktera mi taky lezi v zaludku,hlavne se tu chovaj jako ve svy byvaly kolonii..ta kultura ruskyho stredu obecne je mi obecne..ee..
    HEMENEXXX
    HEMENEXXX --- ---
    MDFK:..)
    MINOU
    MINOU --- ---
    že pokud nemáš někde známý, tak se nikde pořádně nedovoláš neseženeš... takže jednoduše korupce...
    a to že je ČR totálně rozkradená
    a že se porád nadává na komunisty, aby se potlačila současná ne zrovna příznivá politická situace
    ...
    MDFK
    MDFK --- ---
    že michal david může v dnešní době vyprodat lucernu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    že čr nemá moře
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    Mlada generace pod 20 - namysleni smradi co na vsechno maji snadny recept, ale dokazou jen papouskovat stadni a konzumni pozy , jsou dusevne plochy a bez idealu. Ostatne co cekat od tech co maji na hlave kohouta, lezou jim slipy z kalhot a pisou wsude W. :-))


    NALLE: souhlas.

    NALLE
    NALLE --- ---
    me sere kolik je v praze ted rusaku... kurvy rozpinavy
    LEDVOUSH
    LEDVOUSH --- ---
    štve mě, jak je ČR posetá různými billboardy a reklamami, letos jsem byl na služební cestě ve Francii, Anglii, Německu, Belgii, Švýcarsku a billboardů jsem tam viděl minimum, štvě mě ta neustálá reklamní masáž, televizi můžeš vypnout, noviny si nekoupit, ale těm reklamám na ulicích se prostě nevyhneš!

    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    PETGRIDUS: asi ma nejakej dobrej matros...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nespravedlnost neexistuje? s tim bych si teda dovolil nesouhlasit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam