• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOUKYCOTAM
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    Jak se to líbilo ostatním..?? :)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    ONA_MAKARONA: Tak snad budou zase brzo v RC hrát:D
    ONA_MAKARONA
    ONA_MAKARONA --- ---
    LEANN_CZ: Tak to mě štve, že jsem nebyla....hnusná nemoc :(
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    Včera to byl fakt váš nejlepší výkon a koncert! Bylo vidět jak vás publikum (tedy my:P) nabilo energií a že jste si to užívali a tim to dostalo parádní grády. Bára super, fakt hlas jak zvon:) Jen ještě sem tam pár krůčků po pódiu a bude to dokonalý! Takhle sršet energií na každym koncertě a zvednete ze židle každýho:)
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    MARTY_CTM: Danken
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    VLASAY: V 8 :)
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    Hele, v kolik asi tak budou hrát COTAM? (Gočár)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    MARTY_CTM:
    SOUKY:
    Tak si to nechte vy tajnůstkáři:P
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    MARTY_CTM: to vyřešíme jinde. :)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SOUKY: No jo, ale co? :)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    MARTY_CTM: psychická jako že jsem přestal věřit že by mohli přijít lidi jen tak.. Měli by jsme jim dát něco extra.. :)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SIDDER: Ti ids?:D Těšim se na pátek jak černej na sníh:)
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    Me a tem dvoum ids, co sou tu se mnou, taky. A navic sme 160 v +.
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SOUKY: Jaká psychická? To nechápu.. Finanční jo, ale já jsem si to užil a parádně jsem si zahrál. A nezávislým fandům se to líbilo, tak jsem rád:)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    Já nebudu koncert hodnotit, snad jen byla to ztráta finanční i psychická. Doufejme v lepší zítřky! :)
    Všem příchozím divákům děkuji, také účinkujícím a snad zase za týden v Rock Café

    SIDDER
    SIDDER --- ---
    Kdyz uz tak jako nadavame na toho zvukare, me sralo nejvic, jak tam pak zacyklil tu jednu pisnicku (po koncerte) a ta tam hrala asi hodinu do kola. AIPSič z toho byl uplne hotovej:)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    Jako nebylo to špatně nazvučený, ale akorát si klub plete s venkovní otevřenou scénou nebo je sám už úplně hluchej.. Fakt ty spoony strašně vohulil, debil
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    FILAS: My jsme prej byli akorát, až ty Spoony pak hrozně vytáh. Já jsem si to fakt užil:)
    FILAS
    FILAS --- ---
    njn, ten zvukař v exitu je na hovno...ještě sem tam nezažil koncert kterej by byl dobře nazvučenej, bylo to hodně nahlas no, ale nebylo to zas tak hrozný
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    Tak včera dobrý, jenom ten zvukař to celý, ale úplně celý posral. Nakonec z toho bylo celkem hovno..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam