• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    BINARY_PARANOIC: vzhled (nejen) UHK webu na XP se zlepší zapnutím vyhlazování písma.

    ClearType - zapněte si vyhlazování písma ve Windows XP | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP
    http://www.ovsem.net/windows-xp/cleartype-zapnete-si-vyhlazovani-pisma-ve-windows-xp/
    Nutno poznamenat že v článku odkazovaný ClearType Tuner funguje jen v IE s jedním nainstalovaným doplňkem ActiveX.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    stypko se vyplaci vzdycky v lednu a cervenci, a tusim je jedno, jestli to je ubytovaci nebo prospechovy ;)
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    myslim, že prospěchový se dává někdy ke konci prvního semestru.. (tkže konec roku 2011), ale nejsem si jistej, nikdy jsem na něj nedostudoval
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    nazdarek, hele chodi sem nekdo, kdo dostal prospechovy stipko?ja jdu ted do druhaku a mela bych za prvak neco dostat. Ale psala mi ze studijniho, že se to pry dostava až koncem nasledujiciho roku...to jako že t dostanu až na konci druhaku v lete?to je naka kravina, ne? dik predem za reakci, nejlepe do posty
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    MATHEA: díky díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    no jestli jsi heslo zapomnel, tak zavolat centrum sluzeb sve fakulty, pokud si ho chces zmenit, tak uhk.cz/heslo.asp ;)
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    Zdravím, mám obtíže se přihlásit ke svému účtu na stránkách, co dělat v případě zapomenutí hesla? Každý si vymýšlel své heslo, není před ním nějaký speciální kód pro všechny? Děkuji.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BASTOCH: na FIMu 26.9. ;)
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    kdy vlastne letos zacina semestr? .)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    _ALBETH_: tak tak, ja krika MATHEA, listek si koupis bud za 14kc v trafice, a v buse ho stipnes, nebo za 15kc u ridice ;)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    _ALBETH_: cimkoli, co jede na Ulrichovo namesti (napr. busy 6, 2, 11, 5, 17). Na Ulrichaku vystoupis a budes pokracovat smerem, kterym si prijela, az dojdes pred Labe a po pravy strane budes mit FF, jakozto rohovou budovu.
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    prosím o radu, jak se mhd dostanu z autobusového nádraží v hradci na filozofickou fakultu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    UHK hlásí příchod ubytovacího stipendia ;)
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    můžu se ti kdyžtak zeptat, mám pár kamarádek, co zrovna státnicovaly
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    KAPITANKUN: Co bys rad vedel?
    KAPITANKUN
    KAPITANKUN --- ---
    někdo nějaké rady či postřehy ze studia sociologie na FF?:)
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    prosím není tady někdo, kdo studuje politologii kombinovaně?
    VLASTOVKAA
    VLASTOVKAA --- ---
    BINARY_PARANOIC: Jenom mi přijde, že pro "dostání se někam" klikám mnohem víc než předtím, prostě je všechno až příliš pečlivě rozděleno... Což je názor běžného laického uživatele :-).
    VLASTOVKAA
    VLASTOVKAA --- ---
    Ahoj, jsem na UHK ve druháku na FF.
    Nevíte proč ten web vůbec předělávali? Minulý se mi zdál mnohem pohodlnější, vyznala jsem se tam, teď je to na nic....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam