• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    TABBY
    TABBY --- ---
    MONROE: Jo, s tim souhlasim, ze Sarah Stage je extrem...
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    MOODYCAT: já si vždycky vzpomenu na scénu z Pulp Fiction o tom, jak sexy je kulatý bříško na hubený holce, a je to :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TABBY: Hele, nevím, ale pochybuju, že jde si vypracovat takový břišáky, aby dokázaly vmáčknout nějak do těla plnej žaludek. Nějak se mi to nezdá.
    TABBY
    TABBY --- ---
    MOODYCAT: A to se pletes :-) Kdyz je mozne mit takovouhle postavu v 9. mesici (porodila skoro 4kilove dite), proc by to neslo s veceri?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NAVARA: To spolu nijak nesouvisí :).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MOODYCAT: tak víc sportu, aby byly břišní svaly pevnější :p
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ALONSY: No to vůbec není přehnaný, v šatech, co nemají v oblasti břicha deset čísel navíc (ideálně prostě volně nevisí až dolů) pupek hned trčí. True story.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jsem myslela, že je dost mezistupňů mezi korzetem a pytlem.

    (A tím neříkám, že ty KASUMI šaty vypadají jak pytel, jen ty reakce, že se v přiléhavých šatech nemůžete najíst jsou "lehce" přehnaný)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MONROE: A navíc se v nich nemůžeš pořádně najíst, aby ti nevylezl pupek :).
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KLEER: Ale holka má mít dlouhý vlasy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KLEER: však je také má mít :)

    Píšu tam (a s těmi vlasy je to podobné), že jde o moje očekávání - to přeci nijak neomezuje, jak si to ta která ve finále uspořádá. Jediný reálný dopad je, že se mi to nebude líbit, s čímž věřím, že se většina děvčat dokáže nějak vypořádat.... v nejhorším pár slz u zrcadla.
    KLEER
    KLEER --- ---
    NAVARA: supr, ja ale měla na mysli tvoje očekávání, ze volný šaty jsou pro starší a mladší automaticky sahají po obtazenym. to přece neni o veku, nejak mi uniká proc.. To je jak kdyz někdo řekne, ze "holka ma mít dlouhý vlasy" ..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KLEER: Kasumi je mladší než já, takže ji mohu označovat za mladou holku ;)
    KLEER
    KLEER --- ---
    NAVARA: ta poslední věta je teda dost omezenej názor
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    KASUMI: a já nemám tušení, kolik ti je, a normálně se mi to líbí.

    Myslím, že bez hlavy tenhle typ šatů bude povětšinou vypadat na 45+ Věkovou specifikaci jim vždycky dodá hlava a doplňky ;-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    KASUMI:
    Já nad nima včera stála a asi se pro ně zastavím!:-)
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    KASUMI: ja si myslim, ze saty pekne a treba s nejakou dzinovou bundickou budou vypadat dost mladistve. Taky se mi moc nelibi kombinace dlouhych satu se sakem, ale je to vec nazoru. Zvlast obe veci super.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Myslim si, ze nazivo ty saty nepusobi jak puntickovana zastera stare babicky :) sako jsem nosila, kdyz mi byla zima, jinak bez toho. Saty maji i oranzovoruzovy pasek se zlatym kovanim, na fotce neni videt. Foto jsem se odhodlala sem dat proto, ze podle kolegyn (mladych!:)) to bylo pekne :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: nesedne mi to k sobě barevně a přijde mi, že jsou Ti ty šaty příliš velké (vs vypasované sáčko) - také mi to přijde pro jinou generaci, na mladý holce bych čekal přiléhavější šaty
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KASUMI: Vidim 50letou pani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam