• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: proč? Aspoň dal fotky, ne?
    CARODEJNICE
    CARODEJNICE --- ---
    Mně se líbí ta s tou helmou. Není mu moc vidět do obličeje, vypadá tak "solidně" a člověk by si od něj klidně nechal i vyvézt septik ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LYRA: ja vzdycky rikam, ze z asociaci ktere nekoho k nejakymu obrazku napadnou se toho o nem clovek nejvic dozvi :-)
    (no offence, proste me to jen pobavilo)
    LYRA
    LYRA --- ---
    POZITRON: to ne, ale nevím zda model "ruský buran co má peníze" je zrovna výhra :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TESSS: tak to je zrovna jedina fotka, na ktery z nej nemam pocit, ze je to nejakej nemeckej pedofil. :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TESSS: Klidne i neslusne, nedelej si nasili :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TESSS: oplzlá?
    TESSS
    TESSS --- ---
    jsem jedina komu ta Blowupova fotka s doutnikem prijde, no jak to jen rict slusne....
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ALTOR: tak hlavne jsem tim ukazal, ze projekt na kterym pracuju me momentalne spis nervuje a tak hledam cokoli abych se odreagoval :-)
    Obhajoby?? Echt jetzt? :-)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BLOWUP: Napsanim pulstrankove obhajoby si opravdu prokazal jaky jsi alfasamec a jak ti nezalezi co si o tobe jini mysli.
    1KA
    1KA --- ---
    T_Y_L: bude, doma jiný nebyl :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ENIFE: Já pouze podotkla, že nosit placaté boty není pouze typicky český zvyk. Pokud nechceš, aby na tebe lidé nereagovali, nic neříkej.
    ENIFE
    ENIFE --- ---
    GENTIANA: Proc bych mela resit parizanku, jsme snad v ceskem auditku s ceskymi lidmi. Proste jsem se vyjadrila k vohozu zensky v docela prima satech, ktera to zazdila pro me nudnyma botama. Priste at si k nim vezme stejne tak nudnej zbytek a vsichni si tady budete stastne placat po zadech ;))
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    1KA: Já jsem velký zastánce klobouků, ale s tímhle oblečením mi ten zvolený klobouk nějak nesedí - tím že je formálnější. U muže by se hodil více k obleku a i u ženy si myslím, že by také lépe šel k nějakým dalším formálnějším prvkům (třeba sako, nebo alespoň košile), nebo naopak k nějakému typu šatů (a obecně ženštějšímu oblečení - jestli se to tak dá nazvat).

    K tomuto by mi také spíše seděl letní klobouk s širší krempou a asi ve světlejších barvách.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BLOWUP: CHybí tomu papírová taška a montérpáska. Montérpáska přes prsty, aby byl svět ušetřenej té logorrhoey, a taška přes hlavu.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ENIFE: A v čem si myslíš, že chodí vrcholně elegantní, bla, bla, stereotyp, stereotyp, Pařížanky? V placatejch botách všeho druhu nebo v teniskách.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    1KA: v tehle kombinaci bez klobouku, ale pokud budou zavrene boty a jine tricko(napr orouzky), tak klobouk fajn:)
    1KA
    1KA --- ---
    GENEVIEVE: boty musím koupit, díky :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    1KA: brala bych k tomu polobotky, černý, klobouk je boží, rozhodně klobouk!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    1KA: Ano, jestli jine boty (uzavrene), a spis cerny :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam