• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    1KA
    1KA --- ---
    T_Y_L: bude, doma jiný nebyl :-)
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    1KA: Já jsem velký zastánce klobouků, ale s tímhle oblečením mi ten zvolený klobouk nějak nesedí - tím že je formálnější. U muže by se hodil více k obleku a i u ženy si myslím, že by také lépe šel k nějakým dalším formálnějším prvkům (třeba sako, nebo alespoň košile), nebo naopak k nějakému typu šatů (a obecně ženštějšímu oblečení - jestli se to tak dá nazvat).

    K tomuto by mi také spíše seděl letní klobouk s širší krempou a asi ve světlejších barvách.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BLOWUP: CHybí tomu papírová taška a montérpáska. Montérpáska přes prsty, aby byl svět ušetřenej té logorrhoey, a taška přes hlavu.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ENIFE: A v čem si myslíš, že chodí vrcholně elegantní, bla, bla, stereotyp, stereotyp, Pařížanky? V placatejch botách všeho druhu nebo v teniskách.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    1KA: v tehle kombinaci bez klobouku, ale pokud budou zavrene boty a jine tricko(napr orouzky), tak klobouk fajn:)
    1KA
    1KA --- ---
    GENEVIEVE: boty musím koupit, díky :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    1KA: brala bych k tomu polobotky, černý, klobouk je boží, rozhodně klobouk!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    1KA: Ano, jestli jine boty (uzavrene), a spis cerny :).
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SOFIJKA: Ja mam ve zvyku reagovat na prispevky, ktere reaguji na moje prispevky. Tak jako vetsina lidi. Blaznivej svet :-)
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    BLOWUP: a přitom z tebe furt něco padá.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: to ale neni to samy :-) Samozrejme ze principielne jsem zvedavej na to, jestli tu neni neco co by mi prislo zajimavy, ale naopak z toho vyvozovat ze vsichni jenom cekaj na to co genialniho z tebe vypadne, to by byla docela masivni porucha osobnosti :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SMETY: Samozrejme ze tu kazdej vychazi z toho, ze tu nikoho jeho prispevek nezajima. Tak naivni snad ani nikdo nemuze bejt, ne? Nebo ty si myslis, ze nekdo je na tebe zvedavej? :-D
    SMETY
    SMETY --- ---
    BLOWUP: No to bych se tě možná taky chtěl zeptat...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ECLECTICA: hele, diky za pratelskej tip, ale jedna vec by me zajimala: ty sem prispivas proto, ze si myslis ze to nekoho zajima?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BLOWUP: nechtěl by ses realizovat tady? Tam by tvůj báječný a stylový život možná někoho zajímal.
    [ Business Class - hédonismus, cestování a podobně ]

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SMETY: haha, to ji musim vyridit, jedna z poznamek totiz byla ze nechape, na co si brala tak velkej kufr :-D
    Tak obcas si zajit nekam ven na jidlo, nejakej ten shopping, vecer v baru naproti neco popit, navstivit nejaky znamy - a hlavne, my tam jeli kvuli Rijksmuseu, koncil Late Rembrandt - to se ty saty obcas i siknou :-)
    SMETY
    SMETY --- ---
    GIO: Ta se neoblíká, ta tejden šuká v Amstru.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLOWUP: jo, asi by to chtělo jiné, když na to teď koukám.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MADIETTA: Hezky :) teda nevim co si ted s chvalou od nekoho takovyho jako ja pocnes, tak to uvedu na pravou miru poznamkou, ze bych volil jiny boty ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAKE_UP: Asi radši čumět po autech a hodinkách, než osahávat chlápky...to až po svatbě.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak jo. Ale nic extra zajímavého ani kreativního to není.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam