• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BELO
    BELO --- ---
    POZITRON: Co ja vim? proto se ptam, neasi? Mne ta dylka vyhovuje, pze je pak videt moje funky ponozky. A kratky kalhoty maj i ve filmech prece obcas...alespon v tech starsich.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BELO: nejsou ti ty kalhoty kratky?
    BELO
    BELO --- ---
    GENEVIEVE: Teda ale tohle je v pohode, ne?



    ADITU
    ADITU --- ---
    NAVARA: chlapi v kiltu nebo sukni jsou sexy
    ADITU
    ADITU --- ---
    BELO: muze byt, ale nedelaji ti dobrou sluzbu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: tak to bacha!!! to je jina liga. Chlap v sukni mi nevadi a pokud si k tomu vezme puncochy a podpatky - je to jejich jasna preference:)
    Kilt je jeste uplne jina zalezitost a dekuji za nej duchum skotskych Highlands:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: To NENÍ sukně, to je kilt!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    jo... když už, tak pořádně! :)

    NosimSukni.CZ
    http://nosimsukni.cz/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BELO: siiiiim, siiiiiim, slim kalhoty na chlapech NE! ledvinka, sandaly s ponozkama a slim dziny - bermudsky trojuhelnik muznosti.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BELO: To uz nos radsi leginy...chlapi v takovych kalhotech vypadaji, no, ja tam vidim snahu o baletaka.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BELO: no, mě přijdou hodně dámský, stejně jako ADITU jsem musela přemýšlet a zvětšovat, jestli jsi holka nebo kluk :-) zvolila bych jiný střih džín, jinak jako mikina cajk :)
    BELO
    BELO --- ---
    PETRUSCHKA: Ty kalhoty jsou mrte elasticky a na pero i koule je tam mista dost. Rekl bych i vic nez v pevnych riflich se spatnym strihem.
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    BELO: pokud jsi pevně rozhodnut, že nikdy nechceš mít děti...
    ADITU
    ADITU --- ---
    BELO: na prvni pohled se neda rict, jestli jsi kluk, nebo holka. az kdyz jsem se zamerila na predlokti a asi chlupatej vystrih takze za me: ne.
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    mám dotaz ohledně Primarku v Drážďanech.....má nekdo srovnání cen s Londýnem?
    JONY
    JONY --- ---
    a co takhle honit v poště?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KOCHANSKA_CH: Hmm, nevim teda jestli to bylo tvym umyslem, ale prekvapila jsi me :)

    A snad ani radeji nechci vedet jaky druh vasne jsi mela na zaklade me poznamky na mysli (i kdyz otazka co se u kochanskych povazuje za vzruseni budi moji zvedavost)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BLOWUP: Uklidni se, maličký.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KOCHANSKA_CH: Kochanska, jen houst a vetsi kapky, jde to spravnym smerem :)
    BELO
    BELO --- ---
    KOCHANSKA_CH: to je branik na tom stole?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BLOWUP: Nemám, to se teprve chystá. ;-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam