• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ADITU
    ADITU --- ---
    GENEVIEVE: nazivo videno nekolikrat a asi jediny, co se tomu v mych ocich vyrovna je http://media.super.cz/...000007000959/vK50v7MsKPoYcg5mJzeVgw/50cde20543025d044b5a0500-38159?size=539 . pusobi to strasne divne, nemuzne, disproporcne...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BELO: já na ně právě ani moc nenarážím, proto zase spíš překvapily mě :-) když nad tím přemýšlím, nevzpomínám si, kdy bych je viděla na veřejnosti :-) ale jako neříkám, že ne, možná mě prostě jenom nezachytily pohled :-)
    BELO
    BELO --- ---
    GENEVIEVE: Ja mel za to, ze jsou dnes chlapske slimky docela bezna vec. Proto mne tady ta vlna odporu a downvoteu trochu vykolejila. Kor kdyz jsme v auditku o mode...Fotky sveho vohozu budu postovat nekde u hipsteru nebo gay homosexualnich teplousu priste :) Mir
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BELO: ale ježiš, není snad potřeba pro takovou teatrálnost :-D
    Osobně nemám ráda na mužích slim jeans. Extra slimky nemám ráda ani na ženách, co si budeme povídat. Přijde mi to poměrně neestetické a nemužné, ale na druhou stranu, pokud je Ti to pohodlné, líbí se Ti to a chceš to nosit, tak to nos jak je libo :-)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BELO: Takhle mi prijit na rande i s tema funkyfuskama, tak se otocim a jdu domu..
    BELO
    BELO --- ---
    PETRUSCHKA: Ja jsem skrvna na stitu muznosti! Za chvilku mne zacnou balit lesby a pero se mi vcucne zpatky do bricha :)
    BELO
    BELO --- ---
    LUCIASHECK: Jdu si koupit kebab, na zehleni kaslu. Na rande nebo do prace jsem vymandlovanej jak nova dalnice.
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    BELO: teplý homosexuální gay prostitut s lesbickými sklony, doplnil bych. smiř se s tím, že uplá kaťata jsou skvrna hanby na testosteronově čistém štítě mužnosti.
    BELO
    BELO --- ---
    ADITU: Teda chlap v sukni je uz asi i za mou hranici a to se oblykam jak homosexualni gay teplous. Dej nejaky obrazek kdyztak. Kilty, kroje a burky na helloween samozrejme dobry.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BELO: homosexualni gay teplous je terminus technicus, proti homosexualum, gayum, ba ani teplousum nemam vubec nic :-)

    Tak tu zehlicku pouzivej, sezvejkanej vytazenej podolek je velmi spatna vec.
    BELO
    BELO --- ---
    LUCIASHECK: Lol, homosexualni gay :) Tak to snad nemyslis vazne :D Co mas proti gayum ty bigoto? Osobne jsem heterosexualni majitel zehlicky, ale tyhle stredoveky keci, sorry, fakt nemusim.
    PETRUSCHKA
    PETRUSCHKA --- ---
    BELO: pokud máš klobásu jako dalibor janda a mangíny nosíš, abys ji řádně vyrýsoval, tak palec hore
    BELO
    BELO --- ---
    POZITRON: Co ja vim? proto se ptam, neasi? Mne ta dylka vyhovuje, pze je pak videt moje funky ponozky. A kratky kalhoty maj i ve filmech prece obcas...alespon v tech starsich.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BELO: Doporucuju krome kalhot, ve kterych NEbudes vypadat jako homosexualni gay teplous, zakoupiti sobe take zehlicku a naucit se zehlit kosile...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BELO: nejsou ti ty kalhoty kratky?
    BELO
    BELO --- ---
    GENEVIEVE: Teda ale tohle je v pohode, ne?



    ADITU
    ADITU --- ---
    NAVARA: chlapi v kiltu nebo sukni jsou sexy
    ADITU
    ADITU --- ---
    BELO: muze byt, ale nedelaji ti dobrou sluzbu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    NAVARA: tak to bacha!!! to je jina liga. Chlap v sukni mi nevadi a pokud si k tomu vezme puncochy a podpatky - je to jejich jasna preference:)
    Kilt je jeste uplne jina zalezitost a dekuji za nej duchum skotskych Highlands:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: To NENÍ sukně, to je kilt!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    jo... když už, tak pořádně! :)

    NosimSukni.CZ
    http://nosimsukni.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam